Linux VS others - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Linux VS others

Recommended Posts

תעשה לי טובה אם לא הייתי עובד בתור טכנאי והייתי מרגיש איזה צורך להכיר את המערכת הזאת כבר מזמן הייתי חוזר ל .

תוכנות שעבדו בצורה מושלמת קורסות כל הזמן, המחשב נתקע ל 10 שניות כל פעם בתדירות מדהימה, המערכת פשוט זוחלת.

אלוהים יודע מאיפה התקלות האלו

אני כבר המון זמן עם (למעשה, מרגע שמיקרוסופט שיחררו אותה לTECHNET)

תוכנות לא קורסות לי, המחשב לא נתקע והמערכת ממש לא זוחלת (אחרת הייתי עובר לXP אבל אפילו DUAL BOOT כבר אין לי כי הויסטה מצויינת)

ואם אובייקטיביות זה לא הצד החזק שלי:

תראה לי פוסט אחד שטענתי דברים גרועים על בכל הזמן שאני כאן, אני לא מתכוון לזה שאמרתי ש OSX או משהו אחר יותר טובים אני מתכוון שטענתי ש פשוט זוועה כמו שאני אומר על .

מספיק להסתכל על הפוסט הראשון שלך הת'רד הזה בשביל להבין את הכיוון שלך ;)

מה גם שאני מספיק זמן בפורום, קראתי מספיק תגובות שלך בנושא מערכות הפעלה

כמובן שזה בד"כ בהקשר של OSX וכדומה

ועדיין...

בסופו של דבר, כמו שאני לא מצפה מאורי(URIB) שיוציא מילה טובה על או על אינטל

אני לא מצפה לשמוע מילה טובה ממך בכל מה שקשור למיקרוסופט

נ.ב.

אפילו בהשוואות אובייקטיביות שנעשו ההבדלים בביצועים בין לויסטה לא דרמטיים

אחוזים בודדים במקרים הגרועים ביותר (כמובן כשלא מדובר בבעיית תאימות חמורה, אבל ככה זה כשעוברים דור, תמיד יש קצת בעיות עם תאימות לאחור)

נ.ב. 2

אולי אם היה לך 2 ג'יגה דברים היו נראים אחרת

מעולם לא התקנתי על מחשב עם פחות זכרון

נ.ב. 3

ואם עדיין הביצועים כ"כ מפריעים לך

אין בעיה לכבות את כל הEYE CANDY למיניהם ולנטרל SERVICES מיותרים

תקבל ביצועים פחות או יותר כמו XP ומערכת יותר טובה

תבלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעשה לי טובה אם לא הייתי עובד בתור טכנאי והייתי מרגיש איזה צורך להכיר את המערכת הזאת כבר מזמן הייתי חוזר ל XP.

תוכנות שעבדו בצורה מושלמת קורסות כל הזמן, המחשב נתקע ל 10 שניות כל פעם בתדירות מדהימה, המערכת פשוט זוחלת.

ואם אובייקטיביות זה לא הצד החזק שלי:

תראה לי פוסט אחד שטענתי דברים גרועים על XP בכל הזמן שאני כאן, אני לא מתכוון לזה שאמרתי ש OSX או משהו אחר יותר טובים אני מתכוון שטענתי ש XP פשוט זוועה כמו שאני אומר על ויסטה.

hmm רק אצלי לא קרסה פעם אחת ועובדת הרבה יותר מהר מXP?

החסרון היחידי זה שבשביל עבודה מרחוק אני יכול עכשיו להתחבר אליה רק מ2003 סרבר וTC מעודן אם אני לא רוצה שהססמא שלי תשלח בplain text כמו בXP\2003, אפשר גם מXP אבל אז אני צריך לוותר על חלק מאפשרויות האבטחה בterminal services.

ולא רק שהיא עובדת הרבה יותר מהר בכלליות, אני גם מריץ עליה כרגע IIS7 עד שאני יכול לעלות את המחשב "הישן" שלי עם הsharepoint.

בכלליות עבודה יום יומים עם הרבה יותר מהירה, אפילו הפסקתי להתשמש בGOOGLE DESKTOP אחרי שהורדתי addon שמאנדקס לי את המסמכים והמייל.

החסרון היחידי שראיתי זה שהMail שלה לא תומך בweb mail יותר אבל בהתחשב שאני משתמש בfirebird במילא זה לא כזה עניין.

אין מה לעשות יחסית לבאגים שהיו לXP בשחרור ואיך שהיא זחלה על מחשבים חדשים באותו זמן, ראיתי איך BE מסתדרת עם מחשבים בני 3~ שנים ואני חייב לציין שהיא מסדרת איתם הרבה יותר טוב. "האפקטים" אפשר לחשוב Aero לא עושה כלום חוץ מלהוסיף טקסטורה נוספת לשקיפות של החלונות דבר שיש בכל גרסאת גם לא Ultimate, הדבר היחידי שאפשר לחשוב זה הDreamSence שגם אותו MS רכשה מStarDock והוא יהיה כנראה גם זמין לXP בקרוב. אבל מי לכל הרוחות רוצה רקע עם אנימציה סתם הורדתי כמה כאלה וכמעט הקאתי זה עושה בחילות ברמות מטורפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדברים על StarDock

מה שחסר לי בויסטה זה הסרגל קיצורים כמו במאק

לStarDock יש תתוכנה-ObjectDock שנותנת את זה אבל לא ראיתי אף דבר פנימי בויסטה שנותן את זה

והעניין אם התלת מימד ניראה לי יותר גימיק מכל דבר אחר

אני כימאת לא נוגע בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע אבל זה מצריך לחפש תוסף שלא קים באופן רגיל בSB

ויש לי סיבות לא לחפש תוספים של ...

חוץ מיזה אני כבר מסודר אם ObjectDock

אני רק חושב שאם כבר לקחה דברים מאפל לפחות שתיקח גם את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת יותר קשור לדיון המקביל בפורום שלי אבל בכל זאת:

אני חייב לציין שבעבודה שוטפת המאק שלי מרגיש הרבה יותר מהיר מה-PC עם ויסטה למרות שכמעט כל רכיב ב-PC מהיר פי שתיים, זה עד כמה ויסטה זוחלת. (במשחקים וכו' הPC הרבה יותר מהיר פשוט כי הכרטיס מס שלו הרבה יותר טוב)

איזה שטויות, דווקא OS X סובלת מפאוסים על ימין ושמאל, גם על אינטל וגם על PPC.

אתה סתם פאנבוי של מק, זה הקטע.

ואם שמים את OS X מול WIN וגם LINUX, התוצאות לא מחמיאות ל-OS X.

http://linmagazine.co.il/mac/linux-macosx-windows-on-intel-dual-core-21928

BTW: דעתי בעניין שלינוקס היא המערכת הטובה ביותר לשרתים, למחשביים אישיים היא ממש לא בשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה ת'רד מלא פאנבויים :P

אתה עם AMD

יונתן עם MAC

קרפד עם לינוקסים למיניהם

דובי זובי (לפחות היה) פאן בוי של ATI

קרירין פאנבוי של נינטנדו

ממש משפחה גדולה ומאושרת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות, דווקא OS X סובלת מפאוסים על ימין ושמאל, גם על אינטל וגם על PPC.

אתה סתם פאנבוי של מק, זה הקטע.

ואם שמים את OS X מול WIN וגם LINUX, התוצאות לא מחמיאות ל-OS X.

http://linmagazine.co.il/mac/linux-macosx-windows-on-intel-dual-core-21928

BTW: דעתי בעניין שלינוקס היא המערכת הטובה ביותר לשרתים, למחשביים אישיים היא ממש לא בשלה.

אתה מדבר שטויות !!

לינוקס היא אכן המערכת הטובה ביותר לשרתים והדבר גם מוכח ..!! אבל אין ספק שהיא גם מעולה למשתמש הביתי .. יותר יציבה ומהירה מxp ואין מקום בכלל להכניס פה לדיון את שהיא פשוט בדיחה אם משווים אותה ללינוקס... ואני אומר את זה מתוך ניסיון של חצי שנה עם וזאת המערת הכי גרועה שאי פעם השתמשתי בה !! היא לא יותר מxp עם אפקטים זוללי ובעיות תמיכה למניהם.. בקיצור תעשו למחשב שלכם טובה ותעברו ללינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא מספיק נוחה למשתמש ביתי

כשבנאדם צריך לעבור את כל זה בשביל להתקין דרייבר של כרטיס מסך אז היא לא בשביל כל אחד

תוסיף לזה את העובדה שהרבה תוכנות פשוט לא קיימות ללינוקס והתחליפים שלהם רחוקים שנות אור מהמקור (אם זה או אופיס)

והעובדה שאנשים גם אוהבים לשחק מדי פעם במחשב שלהם ולא אוהבים להיות מוגבלים ל4 וחצי משחקים שעובדים בלינוקס (או לסבול מביצועים מחרידים עם CADEGA)

וקיבלת מספיק סיבות טובות למה היא לא מוכנה לשוק הביתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת עצמה מוכנה לשימוש המשתמשים הביתיים, חברות התוכנה והחומרה הגדולות הן אלו שמעכבות את העניין ע"י חוסר פיתוח של נוחים (במקרה של AMD) ותוכנות/משחקים תומכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...