אירן לקחה בשבי 15 חיילים בריטים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אירן לקחה בשבי 15 חיילים בריטים

stone cold

Recommended Posts

זה הופך את זה לחשוד מאוד במיוחד כשמדובר בתיקשורת הישראלית שמושפעת מאוד מהצבא והשלטון.

כשידיעה כזו על בריטים לא מופיעה בשום כלי תקשורת עולמי רציני אמרקני או בריטי אבל מופיעה בכלי זניח כמו YNET אתר חדשות ישראלי שכידוע השלטון בישראלי הפוליטי והצבאי לא מחבב את איראן כן מפרסם ידיעה כזו זה הופך אותה לחשודה מאוד.

לעומת כמה אנשים פה אני רוצה לדעת את האמת אפילו אם היא לא לטובתי.היא בכל זאת עדיפה על שקרים ומניפולציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההודעה הזות מופיע גם באוולה (טוב גם ישראלי)

אבל למה לה להיות בהכרח לא נכונה

תיתן זמן ואז ניראה אם זה יופיע גם בעיתונות בחול

או שתגיד לי איך כותבים "אירן לקחה בשבי 15 חיילים בריטים" ואני יחפש לך כתבות מאתרים בחול

טוב זה מה שיש בBBC בינתיים-

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/6489493.stm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על המקרה עצמו אלא על הדברים "מהמקור האיראני" שאמור שהחטיפה תוכננה לפני שבוע בגלל מעצר איראנים באזור .מישהו עוד שם לב שהיה כתוב שלפני שבוע הם תכננו חטיפה(כשבכל כלי תקשורת אחר כתוב שעצרו אותם ולא חטפו אותם)ועכשיו שינו את זה ל3 ימים?

ריח הקונספרציה מתחזק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה תקשיב קצת לכלי תקשורת זרים ולא מה שצה"ל והממשלה מנסים לדחוף לך דרך התקשורת בישראל הנשלטת עידם.

אפילו בתקשורת הרצינית בבריטניה אינה מכנה את זה חטיפה.מאיפה אתה הבאת את זה?נכון מהתקשורת בישראל.השינוי של מילים כאלו קטנות משנות לחלוטין את אופן בו האדם "תופס" את מה שנעשה מסביבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה תקשיב קצת לכלי תקשורת זרים ולא מה שצה"ל והממשלה מנסים לדחוף לך דרך התקשורת בישראל הנשלטת עידם.

אפילו בתקשורת הרצינית בבריטניה אינה מכנה את זה חטיפה.מאיפה אתה הבאת את זה?נכון מהתקשורת בישראל.השינוי של מילים כאלו קטנות משנות לחלוטין את אופן בו האדם "תופס" את מה שנעשה מסביבו.

כן CNN במלחמה האחרונה שלנו היה פשוט אובייקטיבי ומדויק שזה מדהים

retard.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לצדד באוייב ולא להיות בטובת בעל ברית??

תבין, הבן אדם מפגר, הוא כלכך משועמם ורעב לוויכוחים שהוא יטען כל דבר כדי שיתיחסו אליו.

כן כאשר אתה חיי חיים שלמים בלי שאף צלם אנוש שמה זיין עליך, אני מניח שזה קשה, אבל בוא נמשיך לעשות זאת גם בפורום, הרי הוא רגיל לכך כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזובו זו מחלה מאוד קשה... היא נקראת "שמאלניות קיצונית" והיא מתבטאת בערצה עיוורת לאיוביך ותקיעת סכין בגב עמיתיך

למקרים קשים נוספים חפש את הערך "אורי אבנרי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד צוחקים על האמרקנים "הטיפשים" אתם כאלו חכמים שגם לקרוא לא יודעים.

:lol:

ועל כאלו נאמר

stupid_stick.jpg

תבין, הבן אדם מפגר, הוא כלכך משועמם ורעב לוויכוחים שהוא יטען כל דבר כדי שיתיחסו אליו.

כן כאשר אתה חיי חיים שלמים בלי שאף צלם אנוש שמה זיין עליך, אני מניח שזה קשה, אבל בוא נמשיך לעשות זאת גם בפורום, הרי הוא רגיל לכך כבר.

תבין אתה המפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...