ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לך חשק לריב איתי מה את חולה קשה?

חוץ מיזה אם את רוצה לעבוד בדאנג'ן את לא צריכה ליתאמן על מישהו ?

לא, כי כל דבר מאבד טעם מתישהו. חוצמזה, מצאתי אימואים מפגרים לריב איתם באתר אלטרנטיבה. הרבה יותר משעשע.

להתאמן? במה? לפתוח ברז בירה? מחר אני פוגשת את הבעלים, לוקחת העתק של התפריט ועוברת קצת על הקוקטיילים (במידה ויש) לוודא שאני זוכרת את המרכיבים. לפי מה שידוע לי, יש להם בר דיי מצומצם, בלי הרבה שטויות.

וקשה לי להאמין שרק 10% מהמוסלמים בעולם מחזיקים בדיעות קיצוניות, שכן, תראו איך העולם נראה ואיך המדינות שלהם "מתקדמות" ו"מתורבתות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם זה 10% שאני בטוח זה יותר זה עדין הרבה יותר מ1.1 מליון

למה אתה לא בטוח שזה פחות דווקא?

בכל מקרה אני רק אמרתי נתון לא באתי להתווכח זה לא מעניין אותי כמעט.

לא, כי כל דבר מאבד טעם מתישהו. חוצמזה, מצאתי אימואים מפגרים לריב איתם באתר אלטרנטיבה. הרבה יותר משעשע.

להתאמן? במה? לפתוח ברז בירה? מחר אני פוגשת את הבעלים, לוקחת העתק של התפריט ועוברת קצת על הקוקטיילים (במידה ויש) לוודא שאני זוכרת את המרכיבים. לפי מה שידוע לי, יש להם בר דיי מצומצם, בלי הרבה שטויות.

וקשה לי להאמין שרק 10% מהמוסלמים בעולם מחזיקים בדיעות קיצוניות, שכן, תראו איך העולם נראה ואיך המדינות שלהם "מתקדמות" ו"מתורבתות".

אל תשכחי שהשליטים ברוב המדינות האלו הם דקטטורים.חוץ מזה יש גם מדינות במיוחד במפרץ שהם כמעט ממש דוגמא בשביל איך מדינה צריכה להיראות.

חוץ מזה כמו שאני זוכר את המחקר והוא פורם לפני איזו חצי שנה דובר על דעות כמו שהאיסלאם צריך להתפשט,צריך להיות עדוקים מאוד לדת ודעות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו לא דמגוגיה זו הקבלה לפי אורח החיים שלהם (שם הוא לאומי ופה הוא דתי).

אתה עדין לא מבין...

מה ההבדל בין שני הביטויים האלה?

X == Y 
X != Z

בתנאי שY ו Z הם שונים ובתנאי ששני המשפטים האלה מחזירים ערך שהוא לא אפס (כלומר אמת).

האם בשני המשפטים האלה הערך של X תמיד חייב להיות זהה ל Y ?

האם כל ערך שלא זהה ל Z חייב להיות זהה ל Y ?

האם כל מי שלא יהודי חייב להיות טורקי?

לגבי שאר התגובה שלך, חוץ מזה שאתה סותר את עצמך בערך כל 2 משפטים, התגובה קצת מזכירה לי

את האנשים שרצו לשמור על אמריקה לבנה, בניגוד למה שאנשים חושבים הם לא כולם רצו ורוצים להשמיד את

הלא לבנים אלא הם רק טוענים שהם טהורים יותר ולכן הם צריכים לקבל יותר זכויות. אתה רוצה לשמור על

העליונות היהודית במדינה הזאת בגלל שהיא משרתת אותך וכל יהודי אחר (אפילו אותי). לגבי ההבדל ביניינו,

הוא מאוד פשוט: אני בחיים לא מעז לחשוב שאני טוב יותר מימשהו בגלל המוצא שלי, אתה כן וזה הופך אותך

לגזען מתנשא, זה הכל.

איפה טענתי שצריך לסגוד לאל?

טוב תראו אני לא דתי(אני אגנוסטי) ואני לא בא להגן על היהדות כדת אבל אני חושב שבהחלט צריך לשמר חלק מהמורשת(כן אפילו שיש לה ריח של דת) בשביל שימור לאומי וערכי

מורשת "שיש לה ריח של דת" או לא משנה איך תקרא לזה זו סגידה לאל, שמתנגשת עם אגנוסטיות, שם מתייחסים לאלוהים כמשהו פילוסופי ולא דתי,

כי זאת השקפה פילוסופית ולא דתית, רוב האגנוסטיקאנים מאוד מאוד ספקנים בכל מה שקשור לדתות ולמינהגים שלהם כמו לדוגמה זה שאסור להתחתן

עם מישהו שלא שייך לדת X או Y ,או לא לאכול מאכל כזה וכזה רק בגלל שזה כתוב באיזה ספר עתיק או בגלל שאיזה רב אמר.

למעשה אתה הראשון שראיתי שטוען להיות אחד כזה ותומך בקיום טקסים של סגידה לאל שאתה מאמין שאם הוא קיים הוא לא יכול להשפיע על

שום דבר שמתרחש פה.

שלא נדבר על זה שטענת ש:

זה לא נכון אגנוסטי יכול להאמין באלוהים ועדין להיות בעל השקפה אגנוסטית(אגנוסטי אפאטי)

או שיש 100 קיצוניים בדת ?

יופי הבאת קבוצה קיצונית של 100 איש...זה אפילו לא שמינית אחוז מהדתים

באיסלם עצמו יש רוב של קיצונים (לא רוצה סתם לזרוק מספרים אבל 1100 אלף בטוח יש)

אין שם רוב קיצוני אבל יש הרבה הרבה יותר מ 11K

לא בדיוק... למרות שבאמת מגיע לך פרס נובל לזיוני שכל, התכוונתי לאנשים כמוך שחושבים שהם טובים יותר בגלל שהם יהודים.

לגבי החלק השני מה שיש לי רק להגיד זה ???

זה בסדר, לא באמת ציפיתי ממך שתבין... ציפיתי מילד בן 9 אבל לא ממך...

רוב הדתות לא מלמדות על סובלנות?

במקור כן, אבל גם היוצרים של telnet רק רצו לעשות דברים טובים הם רק שחכו שיש אנשים רעים שיכולים להשתמש

ב packet sniffer לגלות את הסיסמאות כי הם עוברות ב clear text על החוט (ביום זה נשמע מצחיק ואפילו מטורף)

ולקבל גישה לשרת, כשהם חשבו על זה כבר היה מאוחר מדי...

אם יש משהו שלמדתי מלהיות גיק של ואבטחת מידע, זה שאין משהו טוב שאנשים רעים לא ינסו להרוס או לנצל,

השאלה היא עד כמה זה עמיד, telnet הדת והדמוקרטיה של היום נכשלו בזה...

את telnet החלפנו ב SSH או השתמשנו ואמצעים אחרים בשביל לנסות לחפות על החסרונות שלו, לגבי 2

הדברים האחרים זה לא כלכך פשוט...

הדתות של היום זה עסק לכל דבר והמאמינים זה קהל הצרכנים שלהם, היום כל רוצח אנס או מפיונר לא מתבייש

להראות שהוא דתי בזמן שדתיים אחרים מעודדים אנשים להתפוצץ בתוך אוטובוסים למען האל וכמה בתולות,

הדת נפרצה כבר מזמן מזמן מזמן והיא מכונה של כסף שמפיצה שנאה, וזה די באסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורשת "שיש לה ריח של דת" או לא משנה איך תקרא לזה זו סגידה לאל, שמתנגשת עם אגנוסטיות, שם מתייחסים לאלוהים כמשהו פילוסופי ולא דתי,

כי זאת השקפה פילוסופית ולא דתית, רוב האגנוסטיקאנים מאוד מאוד ספקנים בכל מה שקשור לדתות ולמינהגים שלהם כמו לדוגמה זה שאסור להתחתן

עם מישהו שלא שייך לדת X או Y ,או לא לאכול מאכל כזה וכזה רק בגלל שזה כתוב באיזה ספר עתיק או בגלל שאיזה רב אמר.

למעשה אתה הראשון שראיתי שטוען להיות אחד כזה ותומך בקיום טקסים של סגידה לאל שאתה מאמין שאם הוא קיים הוא לא יכול להשפיע על

שום דבר שמתרחש פה.

אני עושה את זה לא בגלל שזה ערך דתי אלא בגלל זה ערך לאומי ותרבותי ככה זה ואני מאמין שאתה לא יהודי ולכן אתה בוכה פה

quote author=pig_750 link=topic=245297.msg2172169#msg2172169 date=1174232916]

זה הציטוט המלא

הבנאדם סך הכל אמר את דעתו זה לא להתנשא, וחוץ מזה לדעתי יש אמת במה שהוא אמר, לפחות בכל מה שקשור לפוליתאיזם.

עכשיו אם אתה באמת רוצה לחפש אנשים אנשים שמתנהגים בחוסר כבוד (במקרה הטוב...) לכל מי שאינו מסכים עם דרך חייהם,

תסתכל על הדת.

תנסה לשאול דתי שאלה (מתוך סקרנות כמובן...) שיכולה להוציא את הדת שלו באור קצת שלילי, מיד תראה אותו עובר למצב התגוננות ואומר משהו כמו:

"אידיוט! זה שאלות שאסור לשאול!" , או לפעמים אם אתה במקרה ילד קטן הוא תוקף אותך, ראית פעם מדען עושה דבר כזה רק

בגלל שאתה שואל אותו שאלה קשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה את זה לא בגלל שזה ערך דתי אלא בגלל זה ערך לאומי ותרבותי ככה זה ואני מאמין שאתה לא יהודי ולכן אתה בוכה פה

אני לא בוכה, ההפך הטיפשות שלך משעשעת אותי.

אגב אני יהודי.

כי פה דיברנו על היהודית לא על הדת בכלל

אני לא רואה את המילה יהדות שם, ואתה?

ותאמין לי גם ביהדות יש יותר מ 100 , אני אישית פגשתי בערך כמות כזאת , 90% מהם היו עם הגישה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בוכה, ההפך הטיפשות שלך משעשעת אותי.

אגב אני יהודי.

אני לא רואה את המילה יהדות שם, ואתה?

ותאמין לי גם ביהדות יש יותר מ 100 , אני אישית פגשתי בערך כמות כזאת , 90% מהם היו עם הגישה הזאת.

אני טיפש כי אני לא מסכים איתך טוב אם ככה אז אני כנראה טיפש עכשיו בא אולי נשפוט לפי משהוא קצת יותר אונברסלי איזה השכלה יש לך? אתה בכלל סימת תיכון?

ולגבי אלא שפגשת היה לך "מזל" אני ביקרתי בכמה ישיבות והם ממש לא תקפו אותי אפילו שאמרתי להם דברים כמו אלוקים טיפש ואפילו אם הוא קיים לא אכפת לו ממכם

וכל מיני דברים כאלה והם היו מאוד סובלנים היה אחד האמת שהוא קצת התרגז אלי אבל הוא הוא התקיף אותי אלא פשוט אמר שלום והלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? זו כותרת אבל

כמה כבר יש חילונים במדינה פחות משליש, תוציא את הגויים מתוכם מה נשאר?

נשארו % 3-4 אזרחים חילונים אדוקים, הכצעקתההה!!!! אפס. אפס. אפס אחד גדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? זו כותרת אבל

כמה כבר יש חילונים במדינה פחות משליש, תוציא את הגויים מתוכם מה נשאר?

נשארו % 3-4 אזרחים חילונים אדוקים, הכצעקתההה!!!! אפס. אפס. אפס אחד גדול...

חחח פחות משליש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבטוח ככל שיהיו יותר אנשים שיצדיקו את ההתבוללות יהיה פחות יהודים במדינת .

פחות יהודים בישראל>>פחות אנשים שאכפת להם מהמדינה(היהודית).

אז כל השרים בממשלה הם גויים אוכלי טריפה ונבלה? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתה רוצה? היא בסה"כ עוזרת להם לחיות לפי דרכם המוסלמית ה"נאורה". תשמע, או שיחיו לפי חוקי האיסלאם או שתחיו לפי החוקים הפדרליים של האיחוד האירופי. לא ייתכן שעכשיו כשנוח להם הם ירוצו לאימאם ולקוראן, וכשלא מוצא חן בעיניהם אז לבית המשפט. ::)

אגב, בתנ"ך כתוב שמותר לסקול באבנים, אז מה? תעשה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתה רוצה? היא בסה"כ עוזרת להם לחיות לפי דרכם המוסלמית ה"נאורה". תשמע, או שיחיו לפי חוקי האיסלאם או שתחיו לפי החוקים הפדרליים של האיחוד האירופי. לא ייתכן שעכשיו כשנוח להם הם ירוצו לאימאם ולקוראן, וכשלא מוצא חן בעיניהם אז לבית המשפט. ::)

אגב, בתנ"ך כתוב שמותר לסקול באבנים, אז מה? תעשה את זה?

לסקול באבנים אולי לא אבל אני במקרים מסויימים בעד עונש מוות ציבורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אז אנחנו ממש לא מדינה יהודית אם אסור לנו לסקול אנשים באבנים בכיכר העיר, נכון?

זכור לי שיעור תנ"ך אחד שעברנו שם על חוקים וכו' והיה שם דבר שאומר שמותר לסקול למוות בן מורד וסורר. לא בסדר? אבל היי! זה התנ"ך! זה קדוש!

תחליט מה טוב בשבילך. חוקים משפטיים או חוקים תנ"כיים. אל תהיה צבוע ותרוץ מהאחד לשני כשנוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...