ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

אתה חי בסרט שמדינות מפותחות מחלקות אזרחות וכסף לכל מי שרוצה...

LEV0

לא דיברתי ספציפית על המקרה שלך

העובדה היא שרוב העולים בשנות ה90 לא היו אמידים ומבוססים

וכן, קיבלו השכלה טובה

אבל מה זה עוזר כשאנשים קופאים מקור בחורף ואין להם אוכל בשביל הילדים?

כאלה=חסרי כל

טעות בידך, לא מדובר באנשים חסרי כל שעלו לכאן, לפחות לא כולם ואפילו

רחוק מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה חי בסרט שמדינות מפותחות מחלקות אזרחות וכסף לכל מי שרוצה...

LEV0

לא דיברתי ספציפית על המקרה שלך

העובדה היא שרוב העולים בשנות ה90 לא היו אמידים ומבוססים

וכן, קיבלו השכלה טובה

אבל מה זה עוזר כשאנשים קופאים מקור בחורף ואין להם אוכל בשביל הילדים?

כאלה=חסרי כל

לא אתה פשוט חי בהכחשות או פשוט בחוסר ידיעה.במדינות אירופה יש תוכנות סוציאליות טובות מאוד לעניים ומהגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל זה עושים את המוות ליהודים שיש להם קרובים שהיגרו לישראל לפני כמה דורות?

למה פשוט לא מחלקים להם אזרחות?

אהה, כי אין להם שום אינטרס...

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר אינטרס?אתה מדבר כמו ילד קטן.

אם עושים להם חיים קשים זה כי הם צריכים להוכיח אזרחות ולהיות תחת ההגדרה לקבלת אזרחות.לא טענתי בשום נקודה בדיון הזה שקל לקבל אזרחות באחת מהמדינות האלו.אלא שמי שכן יש לו אזרחות ומהגר לשם מקבל עזרה כלכלית במקרה הצורך שהרבה יותר גדולה מזו שהם היו יכולים לקבל פה.אני יודע שקשה לך לקבל את זה אבל אלו החיים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל העובדה היא שרובם היו עניים

אין טעם להתכחש

גם אם ספציפית עליך זה לא תופס זה לא אומר שזה לא נכון

נו כי הם היגרו ואסור היה הוציא כסף מרוסיה אז שם רובם לא היו עניים בכלל ובתקופה הזו של שנות ה90 כבר לא היה תור ללחם היה אולי עוד תור לבשר אבל לחם כבר היה ככה שלמות מרעב הם לא היו מתים אבל אני ממש חושב שהיתה טעות חזקה מאוד שהביאו לפה יהודים פקטבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העולים מתנפלים עלי, מפתיע :)

בניגוד לעליות הראשונות ובדומה לעלייה החמישית, בעלייה זו מניעים ציוניים לא היוו את הסיבה העיקרית לעלייה אצל רוב העולים, והסיבות לעלייה זו היו בעיקר כלכליות והחשש לביטחון האישי, עקב נפילת הקומוניזם והתוהו ובוהו ששרר ברוסיה בשנים הראשונות שלאחריו.

אתם יכולים לספר כמה סיפורים שאתם רוצים

איך כל העולים היו אמידים ואיך כל העולם רצה אתכם אבל בחרתם לבוא לפה

ואז תפתחו את העיניים ותגלו שיש גם מציאות והיא שונה לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שרוב העולים היו עמידים כלל וכלל לא כי זו לא האמת.רובם היו במעמד בינוני ומתחת.

אני אמרתי לך בנוגע לסיוע הכלכלי זו המציאות.מה הקשר כל העולם רצה אותם?רק שתידע יש לי בת דודה שהיגרה לא לישראל אלא ארה"ב "חטפה" אותה כי היא פרופסור והיא מרצה בUCLA ברגע זה ממש.

קשה לך רואים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחת מתחת מתחת

במעמד כזה ששום מדינה לא בדיוק קיבלה אותן בזרועות פתוחות

חוץ מישראל...

שום מדינה לא היתה קולטת כ"כ הרבה עליה (באחוזים) של אוכלוסיה חלשה ונותנת להם סיכוי לחיים טובים יותר

אז למה להמשיך להעמיד פנים כאילו עשיתם לנו טובה שעליתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשינו רק המדינה הרוויחה מאיתנו לא אנחנו.אני אישית קיבלתי 0 מהמדינה הזו ולא הסל קליטה הזה גם 0 הוא כלום.אני בטוח שלהרבה מאוד עולים אם הייתה אפשרות לחזור לעבר היו בוחרים במקום אחר.לי יאישת שיקרו כשעליתי לישראל.הבטיחו הבטחות ואמירות שונות כמובן שהכל שקרים כדי להביא אותי לכאן.

אתה רוצה לבדוק רק כמה עולים עלו לאירופה מרוסים לבד תופע.אף אחד לא טוען שמקבלים זרים זרועות פתוחות(תלוי אליו זרים)אבל התנאים אליהם הם מגיעים טובים יותר.אני מכיר אנשים שבדיוק במצב שלי עברו למדינות אחרות כמו הולנד,גרמניה ובריטניה וקיבלו תנאים הרבה יותר טובים ממני.אז די המדינה הביאה אותנו לכאן רבים ע"י שקרים כדי שנביא כסף לעליטה השולטת ונחזק את מספר היהודים במדינה.כמו כן אין אפילו טעם להזכיר את הערך הכלכלי והאקדמאי שהעולים מאירופה הביאו לישראל שברובה הייתה ברברית כן ברברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח, אלו שהיה להם כסף לא היו צריכים את המדינה והיגרו למדינות אירופה שקיבלו אותן בזרועות פתוחות

רוב אלו שעלו, עשו את זה מסיבות כלכליות נטו, אתה יכול להתווכח כמה שאתה רוצה אבל זאת האמת כמה שלא נעים לך לשמוע.

אני לא טענתי שישראל לא הרוויחה גם בטווח הארוך מזה, אפילו טענתי הפוך לפני לא מעט דפים

אבל להציג את העולים בשנות ה90 כחלוצים שרוח הציונות פעמה בליבם, נטשו הכל ועלו לארץ...

זה ליצור מציאות משלך, הפוכה לגמרי ממה שהיה באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאמן שאתה אומר לי דבר כזה

במיוחד לאור הת'רדים האחרונים שלך

ועוד כשאתה כותב כאלו שטויות

ישראל ברברית...

הביאו אותכם בשביל שתביאו כסף לעליטות... (השגיאת כתיב במקור העילג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בניגוד לעליות הראשונות ובדומה לעלייה החמישית, בעלייה זו מניעים ציוניים לא היוו את הסיבה העיקרית לעלייה אצל רוב העולים, והסיבות לעלייה זו היו בעיקר כלכליות והחשש לביטחון האישי, עקב נפילת הקומוניזם והתוהו ובוהו ששרר ברוסיה בשנים הראשונות שלאחריו."

כל העולים מתנפלים עלי, מפתיע :)אתם יכולים לספר כמה סיפורים שאתם רוצים

איך כל העולים היו אמידים ואיך כל העולם רצה אתכם אבל בחרתם לבוא לפה

ואז תפתחו את העיניים ותגלו שיש גם מציאות והיא שונה לגמרי

ביטחון אישי זה בהחלט נכון אבל יש תקופות שהבטחון האישי פה לא הרבה יותר טוב ממה שהיה שם לגבי כלכלה יש ויש רוב היהודים המשכילים שהיו בבברית המועצות הי בעמדות טובות

עכשיו אני יכול להגיד לך שמדינת עשתה מלא מוניפולציות ושקרים כדי שאנישים יבואו לפה למשפחה שלי קרה ששבוע לפני הטיסה סגרו לנו את המסלול לארה"ב ובגלל זה היו צריכים לנסוע לישראל :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...