ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביטחון אישי זה בהחלט נכון אבל יש תקופות שהבטחון האישי פה לא הרבה יותר טוב ממה שהיה שם לגבי כלכלה יש ויש רוב היהודים המשכילים שהיו בבברית המועצות הי בעמדות טובות

עכשיו אני יכול להגיד לך שמדינת עשתה מלא מוניפולציות ושקרים כדי שאנישים יבואו לפה למשפחה שלי קרה ששבוע לפני הטיסה סגרו לנו את המסלול לארה"ב ובגלל זה היו צריכים לנסוע לישראל :(

I REST MY CASE

TOO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא כלכך קראתי את הדיון מאז התגובה האחרונה שלי, אבל בקשר לטענה שהעולים מרוסיה

באו בגלל רמת חיים גבוהה יותר, לדעתי זה חלקית נכון אם הייתי נותן ניחוש אז זה:

60% בגלל רמת חיים גבוהה יותר ו 40% בגלל ציונות. מה שאני לא מבין זה למה אתם עושים

מזה כזה ביג דיל? זה לא שהם השריצו 17 ילדים וחיים על קיצבאות, לרוב מדובר באנשים עובדים

עם אחוז מאוד גדול של אנשים שסימו אוניברסיטה.

אמא שלי למשל יש לה תואר שני בפיזיקה ותואר ברפואה והיא עוסקת בפיזיאותרפיה. ועדין כשהיא באה לארץ היא ניקתה

חלונות ושטפה שירותים במשך לפחות חצי שנה, עד שהיא יכלה לחדש את כל התעודות שלה בארץ ולהתחיל לעבוד במקצוע שלה.

עד כמה שאני זוכר היא לא הייתה מובטלת ליותר משבוע, אני לא חושב שהמדינה הפסידה עליה אגורה אחת אפילו.

אני יודע שהיא זאת שהפסידה את הכבוד העצמי שלה בזמן שהיא ניקתה שירותים בזמן שהבוס שלה קרא לה "רוסיה מסריחה"

ולפעמים המקומיים היו עוברים ויורקים לידה או עליה (ראיתי את זה בעצמי).

בקיצור רוב האנשים שעוברים למדינה עושים את זה בשביל לשפר את איכות החיים שלהם וז בסדר גמור כל עוד הם תורמים $$$ למדינה.

ככה כל המדינות רואות את זה וגם , פשוט יש פה לצערי אנשים מסויימים שחושבים בצורה טיפשה וגזענית שגורמת לי להתבייש

בזה שנולדתי יהודי.

וחוץ מזה זה חלום של כל מדינה לקבל מכת הגירה שרובה מורכבת מאנשים מאוד מלומדים שיעבדו בזול. חבל שבארץ לא הבינו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולים, רמת חיים... תעשו לי טובה. אבא שלי במקור מהנדס, אמא רופאת שיניים. יכולתי להיות ילדת שמנת אם היינו נשארים ברוסיה, אבל מה, אבא שלי בא לפה בגלל ציונות, או סתם כי הוא קצת טמבל שהאמין לכל הלוקשים שה"סוכנות" מכרה לו. אבל שורה תחתונה...

מי אתם שתגידו לילדים שלכם עם מי להתחתן? עד שסופסוף הגענו ליום שבו אנו כבר לא משודכים ע"י ההורים שלנו לבני הזוג שלנו ורשאים לבחור אותם בעצמינו, מי אנחנו שנתערב בחיי האהבה של הילדים שלנו (שלא נולדו לרובינו, רובינו כאן עדיין ילדים בעצמינו) ונגיד להם עם מי להתחתן? יש דברים שההורים רשאים להתערב בהם, אבל כשזה נוגע לאהבה ולהקמת משפחה אז כאן עובר הגבול ויהי אשר יהי, אל לנו לעמוד בדרך לאושר של הילדים שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולים, רמת חיים... תעשו לי טובה. אבא שלי במקור מהנדס, אמא רופאת שיניים. יכולתי להיות ילדת שמנת אם היינו נשארים ברוסיה, אבל מה, אבא שלי בא לפה בגלל ציונות, או סתם כי הוא קצת טמבל שהאמין לכל הלוקשים שה"סוכנות" מכרה לו. אבל שורה תחתונה...

מי אתם שתגידו לילדים שלכם עם מי להתחתן? עד שסופסוף הגענו ליום שבו אנו כבר לא משודכים ע"י ההורים שלנו לבני הזוג שלנו ורשאים לבחור אותם בעצמינו, מי אנחנו שנתערב בחיי האהבה של הילדים שלנו (שלא נולדו לרובינו, רובינו כאן עדיין ילדים בעצמינו) ונגיד להם עם מי להתחתן? יש דברים שההורים רשאים להתערב בהם, אבל כשזה נוגע לאהבה ולהקמת משפחה אז כאן עובר הגבול ויהי אשר יהי, אל לנו לעמוד בדרך לאושר של הילדים שלנו.

זה דעתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע הגרמנים די נדפקו עם הקטע של ההגירה, כי באו לשם הרבה מוסלמים כל אחד עם 17 ילדים ורובם מובטלים,

זה כמו לקבל גל עליה של דוסים + הקטע של הגיהד. וחוץ מזה למה כולם פה מדברים רק על גרמניה? יש עוד מדינות באירופה כמו

צרפת לדוגמה, שם ממש לא אוהבים מהגרים עניים.

ועדין איך אפשר להשוות אותם למהגרים מרוסיה? תראו לי משפחה רוסית אחת עם 15 ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

בצרפת זה הגיע קצת מעבר ל-"לא אוהבים מהגרים עניים".

בצרפת המפלצת המוסלמית כבר הרימה את הראש, שרפו של אלפי מכוניות (זה בלתי נתפס). אני מקווה שנפל להם שם האסימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הייתי שמח לדעת מה העזרה שכל המהגרים הטורקים מקבלים בגרמניה ואיזו שמחה ואושר זה לכל הגרמנים ההגירה הטורקית

לפני כמה שנים הייתה על זה גם כתבה ב-YNET על כך שמהגר (יהודי) מקבל כ-760 אלף שקל מענק. לא ידוע לי כמה מקבלים תורכים, אבל ידוע לי שגם הם מקבלים פטור לארנונה ל-10 השנים הראשונות שלהם בארץ (או הנחה), חינוך לגמרי חינם ותכניות סיוע שונות שאמורות לעזור להם להשתלב בחברה.

איזו שמחה זה הביא לגרמנים? וואלה לא הרבה. חוץ מחנויות שווארמה (ממש מגעילה, בארץ פי אלף יותר טוב) בכל צעד חמישי, הרבה פשע, אלימות, ירידה בהשיגים אקדמיים ובעיות בטחוניות, התורכים לא הביאו כלום. לפני 30 שנה היה חשש שהאוכלוסיה מזדקנת, לא מביאים מלא ילדים כמו פעם, זקנים חיים יותר זמן ואין מספיק צעירים שיעבדו, ישלמו מיסים ויפרנסו אותם. אז הביאו תורכים. למה תורכים? אולי כי הם מתרבים מהר? מי שחשב על התכנית הזאת, לא חשב כל כך הרבה, כפי שניתן לראות כיום. מרבית התורכים מסרבים להשתלב בחברה הגרמנית ורואים את תורכיה כביתם ואת גרמניה כ"נכבוש גם אותה ונזיין גם אותם". חלקם חיים שם כבר עשור ויותר ולא דוברים מילה בגרמנית. הדבר המעצבן הוא שהממשלות השמאלניות שהיו שם עד עכשיו, סרבו לסגור את הדלת לאותם מהגרים ואפשרו להם להביא את כל המישפוחע ואת 4 הנשים שלהם ואת ה-40 ילדים.

מהגרים מרוסיה יש שם קרוב ל-300,000 אלף ועוד כמה מאות אלפים משאר מדינות מזרח אירופה. והיו בעיות, למשל, עם מהגרים פולנים, שכן, נודעו בשל עבירות הרכוש שלהם. בגרמניה חיים כיום כ-150,000 יהודים (יהודים כפי שמגדיר אותם חוק השבות, לא ההלכה), ורובם היגרו לשם מרוסיה והם מאד מרוצים מרמת החיים ומהבטחון שלהם. לחרדים שם תמיד יהיה על מה להתלונן ("מדוע כנסיה/מסגד פה גבוה יותר מבית הכנסת?! Boohoo!") בקיצור, תמיד יהיה משהו להתלונן עליו אלא שלאחד זה ייראה שטותי בעוד שלאחר, עניין של חשיבות עולמית.

זה דעתך

אני מרחמת על הילדים שלך. או יותר נכון, עליך. סיפורים של הורים שהתערבו בחיי האהבה של ילדיהם נגמרו באופן רע ומר. ניכור במשפחה זה דבר מכוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

בצרפת זה הגיע קצת מעבר ל-"לא אוהבים מהגרים עניים".

בצרפת המפלצת המוסלמית כבר הרימה את הראש, שרפו של אלפי מכוניות (זה בלתי נתפס). אני מקווה שנפל להם שם האסימון.

אני לא חושב שזה בגלל שהם מוסלמים, זה בגלל שהם עניים יותר מהשכנים שלהם, והם טוענים שמנצלים אותם (לא יודע אם זה נכון, אבל זה מה שהם אומרים).

לפני כמה שנים הייתה על זה גם כתבה ב-YNET על כך שמהגר (יהודי) מקבל כ-760 אלף שקל מענק.

מה?!

מה הם דפוקים? מאיפה הם הביאו 760K לכל מהגר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה בגלל שהם מוסלמים, זה בגלל שהם עניים יותר מהשכנים שלהם, והם טוענים שמנצלים אותם (לא יודע אם זה נכון, אבל זה מה שהם אומרים).

מה?!

לא כל המדינות עניות כמו שיראל ושלא אכפת להם מהאזרחים שלהם ;)

כן, הייתי שמח לדעת מה העזרה שכל המהגרים הטורקים מקבלים בגרמניה ואיזו שמחה ואושר זה לכל הגרמנים ההגירה הטורקית

לא יודע מה עם גרמניה אבל ההגירה לבריטניה העלתה את הכלכלה של ברטניה ב3%-5%.

עד כמה שאני יודע הגרמנים די נדפקו עם הקטע של ההגירה, כי באו לשם הרבה מוסלמים כל אחד עם 17 ילדים ורובם מובטלים,

זה כמו לקבל גל עליה של דוסים + הקטע של הגיהד. וחוץ מזה למה כולם פה מדברים רק על גרמניה? יש עוד מדינות באירופה כמו

צרפת לדוגמה, שם ממש לא אוהבים מהגרים עניים.

ועדין איך אפשר להשוות אותם למהגרים מרוסיה? תראו לי משפחה רוסית אחת עם 15 ילדים.

הדוגמא של גרמניה בא להראות שמי שהיגר לשם ולא לישראל הרוויח כלכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!

יכול להיות שזה סכום כולל יחד עם כל המענקים, גם אלו אשר אינם באים בכסף מזומן נטו. זה מה שקראתי שהסכום בשקלים. הכתבה הזאת התפרסמה ממש מזמן, אבל נראה לי אפשר לחפש בארכיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...