ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 20 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

24 אלף זה הרבה בשבילך ? לעתיד לבוא שתי שליש מהעולם ימותו .

ח ו?ה?י?ה ב?כ?ל-ה?א?ר?ץ, נ?א?ם-י?הו?ה, פ??י-ש??נ?י?ם ב??ה?, י?כ??ר?תו? י?ג?ו?עו?; ו?ה?ש???ל?ש??ית, י?ו??ת?ר ב??ה?. ט ו?ה?ב?את?י א?ת-ה?ש???ל?ש??ית, ב??א?ש?, ו?צ?ר?פ?ת??ים כ??צ?ר?ף א?ת-ה?כ??ס?ף, ו?ב?ח?נ?ת??ים כ??ב?ח?ן א?ת-ה?ז??ה?ב; הו?א י?ק?ר?א ב?ש??מ?י, ו?א?נ?י א?ע?נ?ה א?תו?--א?מ?ר?ת??י ע?מ??י הו?א, ו?הו?א י?אמ?ר י?הו?ה א?ל?ה?י. {פ}

זכריה יג' ח'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל אתם כל הזמן מזיינים בשכל כאילו זה סוף העולם... חשבתי שהפסקתם אבל הנה אתה מביא עוד דוגמה לא קשורה.

תראה, זה לא אמור להדאיג אנשים כמוך, תחשוב על זה שניה מי מתחתן עם הגויים המטונפים והתת רמה שבאו לנצל לך את המדינה?

נכון מאוד! לא יהודים טהורים כמוך! אלא זבל חצי רוסי שמאלני כמוני שלא מאמין שאתה יותר טהור מהגויים (פאק! איך אני מעז!).

וזבל אחר שבכלל יש לו מזל שנותנים לו זכות לשרת אנשים טהורים כמוך... זבל (כמוני) מתחתן עם זבל אחר ויהודים טהורים כמוך עם יהודים טהורים

אחרים, אתה רואה כולם מרוצים עכשיו! מבין?

לגבי הדוגמה שנתת על הטורקים בגרמניה, יש בה בעיה רצינית כי גויי זה מישהו שהוא לא יהודי ולא בהכרח מישהו שהוא טורקי.

במקומך היית אומר: "תארו לכם שבגרמניה יתפרסמו נתונים של- 57% לא אכפת שהילדים שלהם יתחתנו עם לא גרמנים".

כל השוואה אחרת בסגנון שעשית זה כבר דמגוגיה.

אתה לא קיצוני בכלל, אל תכניס לי דברים וביטויים שלא אמרתי.

וזו לא דמגוגיה זו הקבלה לפי אורח החיים שלהם (שם הוא לאומי ופה הוא דתי).

וברור שזה אמור להפריע לי, כמו שאמרתי בפעם ה1000, גם אני בעצמי חילוני אז נושא היהדות הוא לא רלוונטי כי אם אתה מקיים אורח חיים זהה לשלי שום דבר לא מבדיל אותי ממך כאדם, אבל ההבדל הקטן עומד על הזיקה לציונות ולמדינת כבעל לאום יהודי במדינה בעלת צביון יהודי...

למרות שזה ישמע מאוד מנוגד, אני קונה בטיב טעם ולא שומר כשרות ונוסע ליפו בפסח ואוכל חמץ ועדיין לא הייתי רוצה שבמרכזי ערים ימכרו טרפה וחמץ ויפתחו חנויות בשבת וחג ולכן חשוב לי המשך קיום צביון יהודי במדינה הזו, כי זו כל מהותה ובגלל זה ורק בגלל זה אני כאן.

אז שתהיה לכולם את זכות הבחירה וחופש מדת אבל אורח החיים הכללי והצביון חייבים להשאר יהודיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר, הוא גם הודה שהוא טוען שצריך לסגוד לאל שהוא מאמין שהקיום שלו (או אל אחר) או האי קיום שלו לא יכול להשפיע עלינו...

אה כן, הוא גם מאמין שיש רק 100 קיצונים בדת. בקיצור מדובר בבחור לא כלכך חכם AKA "יהודי טהור מצוי".

אתה הרבה יותר דומה להם ממה שנראה לך, כולנו דומים אחד לשני, פשוט כולנו אוהבים לחשוב שאנחנו שונים ומיוחדים.

אגב, אתה כן עושה הפוך, הם מתחתנים רק עם מוסלמים ואתה רק עם יהודים.

תחשוב על זה: ההפך מללכת שמאלה זה ללכת ימינה ולא ללכת בכיוון אקראי או לא ללכת בכלל.

אם אתה יוצא מנקודת הנחה שהאיסלם הוא ההפך של היהדות, אז ההפך מלהתחתן עם יהודי זה להתחתן עם מוסלמי,

ולא להתחתן עם כל אחד או לא להתחתן בכלל.

יש כל כך הרבה בולשיט במה שאמרת שזה פשוט מדהים איפה טענתי שצריך לסגוד לאל? או שיש 100 קיצוניים בדת ? באיסלם עצמו יש רוב של קיצונים (לא רוצה סתם לזרוק מספרים אבל 1100 אלף בטוח יש)

יהודי טהור מצוי אתה מתכוון אולי למשהוא כזה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C%D7%91%D7%A8%D7%98_%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9F

או אולי כזה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%94%D7%A8%D7%95%D7%9F_%D7%A6%27%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%91%D7%A8

או אולי משהוא מהרשימה פה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94:%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D_%D7%96%D7%95%D7%9B%D7%99_%D7%A4%D7%A8%D7%A1_%D7%A0%D7%95%D7%91%D7%9C

:screwy:

לגבי החלק השני מה שיש לי רק להגיד זה ???

ונכון כולנו דומים וגם שונים אני לא רואה בזה סטירה אתה רואה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר סאדו? יש לי ראיון עבודה ב"דאנג'ן" מחר, לתפקיד ברמנית. היי, אולי אפגוש שם את השגריר הסוטה ההוא. :smile1:

זה בסדר הלילה אני יתפלל שאת לא תיתקבלי >:D >:D >:D

ובקשר לדיון

זה היה צפוי שזה יאפוך למלחמות דת

די חלס

רוב הדתות לא מלמדות על סובלנות?

אם אני זוכר נכון הרמבם אמר לכבד לגוים והאסלם במתכונתו הישנה עודד לסובלנות וככה גם הנצרות הישנה

רק שמנהיגים חארות שינו תדתות התחילו מלחמות

ואני מצפה מאחד שקורא לעצמו דתי או חרדי להיות סובלני ולא להאשים אחרים שהם מיתבוללים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר הלילה אני יתפלל שאת לא תיתקבלי >:D >:D >:D

אני לא דואגת. אם אלוהים היה אוהב אותך ומקשיב לך לא היית אידיוט בתול בן 28 שחיי עם אמא שלו ורב עם אנשים באתר חומרה גם כשאין להם חשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה בולשיט במה שאמרת שזה פשוט מדהים איפה טענתי שצריך לסגוד לאל? או שיש 100 קיצוניים בדת ? באיסלם עצמו יש רוב של קיצונים (לא רוצה סתם לזרוק מספרים אבל 1100 אלף בטוח יש)

יהודי טהור מצוי אתה מתכוון אולי למשהוא כזה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C%D7%91%D7%A8%D7%98_%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9F

או אולי כזה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%94%D7%A8%D7%95%D7%9F_%D7%A6%27%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%91%D7%A8

או אולי משהוא מהרשימה פה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94:%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D_%D7%96%D7%95%D7%9B%D7%99_%D7%A4%D7%A8%D7%A1_%D7%A0%D7%95%D7%91%D7%9C

:screwy:

לגבי החלק השני מה שיש לי רק להגיד זה ???

ונכון כולנו דומים וגם שונים אני לא רואה בזה סטירה אתה רואה?

1100 אלף? :lol:

לפי מחקרים פחות מ10% מהמוסלמים מחזיקים בדעות קיצוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הדתות לא מלמדות על סובלנות?

צודק במאה אחוז , רק יש דבר שנקרא גלות השכינה . בית המקדש היה מקום השכינה ומאז חורבן בית שני גלתה השכינה

כמו שכתוב בסוף מסכת סוטה על הרבה דברים שאיבדנו מאז חורבן בית שני

מה שאני רוצה להגיד הוא שאפילו תלמיד חכם שלומד תורה יומם ולילה 40 שנה הקב"ה משכח/מעלים ממנו כמה דברים פשוטים ביותר

ומכאן כל הצרות .... שמפרשים לא נכון ויש מחלוקות בין החסידויות

קח לדוגמא את נושא מסורבות גט , הרב עובדיה שליט"א אמר בפירוש שיש להקל

אבל גדול הדור האשכנזי הרב אליישיב שליט"א חולק עליו ואומר שיש להחמיר מחשש לבנים ממזרים .

ואני אומר לך חגיגית שאפילו אני הדיוט גמור ועם הארץ אומר שמי שלא מכבד את הבריות עובר על התורה .

אבל תמצא דתיים ואברכים שיבזו ויקלו בכבוד הבריות , למה ? גלות השכינה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תרוצים

ביהדות יחסי אנוש יותר חשובים מי כל התפילות והמנהגים

הבעיה שהרבה שוכחים מיזה

אני לא דואגת. אם אלוהים היה אוהב אותך ומקשיב לך לא היית אידיוט בתול בן 28 שחיי עם אמא שלו ורב עם אנשים באתר חומרה גם כשאין להם חשק.

29 :'( :'( :'(

אין לך חשק לריב איתי מה את חולה קשה?

חוץ מיזה אם את רוצה לעבוד בדאנג'ן את לא צריכה ליתאמן על מישהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...