ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 22 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

אל תכנסי לזה :) יש את מערכת החוקים הישנה ויש את מע' החוקים החדשה...

למשל בעבר אישה נשואה שהותקפה וע"מ להגן על עצמה תפסה במבושיו של התוקף, היה על בעלה לקטוע את כף ידה (כן כן בדת שלנו).

היום החוקים השתנו לגמריי אשה בוגדת עונשה גט ללא שום זכויות (חוץ ממזונות) ויש את שולחן ערוך שבכל האספקטים שינה את מערכת החוקים והענישה... גם בתוך התנ"ך עצמו עברו כמה אלפי שנים להזכירכם אז דברים גם שם השתנו עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי אז אנחנו ממש לא מדינה יהודית אם אסור לנו לסקול אנשים באבנים בכיכר העיר, נכון?

זכור לי שיעור תנ"ך אחד שעברנו שם על חוקים וכו' והיה שם דבר שאומר שמותר לסקול למוות בן מורד וסורר. לא בסדר? אבל היי! זה התנ"ך! זה קדוש!

תחליט מה טוב בשבילך. חוקים משפטיים או חוקים תנ"כיים. אל תהיה צבוע ותרוץ מהאחד לשני כשנוח לך.

את יודעת כמה פעמים בהיסטוריה היהודית היה מקרה של סורר מורד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה ברור לדעתי :lol:

אגב לכל מעריצי גרמניה ה"נאורה" פה בפורום

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3379738,00.html

תצחק כמו שאתה רוצה שם טוב יותר ליהודים מפה.

עורכת הדין אמרה שהתשובה של השופטת לא הותירה לה ברירה והיא פנתה לתקשורת. הפניה עשתה את העבודה. אתמול היא קיבלה פקס מבית המשפט בפרנקפורט לפיו בקשתה לפסול את השופטת בשל ניגוד אינטרסים התקבלה. התיק ככל הנראה לא יישמע שוב בבית המשפט בקרוב, וממילא במאי תחלוף תקופת ההמתנה והגירושים יוכלו להיכנס לתוקף. אך השופטת ככל הנראה תאלץ להשיב על שאלות קשות בפרשה. כמה מחוקקים גרמנים בברלין כבר החלו לדרוש לנקוט נגדה בהליכים משמעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יודעת כמה פעמים בהיסטוריה היהודית היה מקרה של סורר מורד?

לא יותר מבכל עם, אני מאמינה, וגם לא פחות. אלא שלא כולם אוהבים לעשות את הכביסה המלוכלכת שלהם לעיניי כל (או להודות שיש להם בן כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר מבכל עם, אני מאמינה, וגם לא פחות. אלא שלא כולם אוהבים לעשות את הכביסה המלוכלכת שלהם לעיניי כל (או להודות שיש להם בן כזה).

0 פעמים בכל מקרה התנאים לבן סורר ומורד הם כמעט בלתי אפשרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טיפש כי אני לא מסכים איתך טוב אם ככה אז אני כנראה טיפש עכשיו בא אולי נשפוט לפי משהוא קצת יותר אונברסלי איזה השכלה יש לך? אתה בכלל סימת תיכון?

ולגבי אלא שפגשת היה לך "מזל" אני ביקרתי בכמה ישיבות והם ממש לא תקפו אותי אפילו שאמרתי להם דברים כמו אלוקים טיפש ואפילו אם הוא קיים לא אכפת לו ממכם

וכל מיני דברים כאלה והם היו מאוד סובלנים היה אחד האמת שהוא קצת התרגז אלי אבל הוא הוא התקיף אותי אלא פשוט אמר שלום והלך

אתה לא טיפש בגלל שאתה לא מסכים איתי, אתה טיפש בגלל שאתה אומר דברים טיפשיים שלרוב סותרים את עצמם, ותוך כדי יש לך חוצפה

לרדת על אחרים, אותי אישית זה מצחיק.

אתה רוצה קנה מידה "אונברסלי" לטיפשות שלך? תקרא את התגובות שלך.

ולא לא סיימתי תיכון אפשר להגיד שלא הגעתי לכיתה ט, ואני עדין רואה בך טיפש, עצוב נכון?

לגבי הישיבות: תראה, אם אתה מטייל בין ישיבות בשביל להגיד להם "אלוהים טיפש", יש לך בעיה נפשית ואתה צריך לטפל בה דחוף.

וחוץ מזה כשאמרתי ילד קטן התכוונתי לילד קטן לא למישהו שחושב ומתנהג כמו אחד כזה... וגם אמרתי את המילה לפעמים.

תנסה לשאול דתי שאלה (מתוך סקרנות כמובן...) שיכולה להוציא את הדת שלו באור קצת שלילי, מיד תראה אותו עובר למצב התגוננות ואומר משהו כמו:

"אידיוט! זה שאלות שאסור לשאול!" , או לפעמים אם אתה במקרה ילד קטן הוא תוקף אותך, ראית פעם מדען עושה דבר כזה רק

בגלל שאתה שואל אותו שאלה קשה?

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? זו כותרת אבל

כמה כבר יש חילונים במדינה פחות משליש, תוציא את הגויים מתוכם מה נשאר?

נשארו % 3-4 אזרחים חילונים אדוקים, הכצעקתההה!!!! אפס. אפס. אפס אחד גדול...

לא הייתי אומר 3-4% אני מנחש שזה יותר לכיוון של 20-30 אחוז, אבל בכל מקרה הרוב המוחלט

של ה"חילונים האדוקים" עושים את מה שאני כרגע מנסה לעשות, לאסוף כסף ולעוף מפה.

אגב לכל מעריצי גרמניה ה"נאורה" פה בפורום

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3379738,00.html

אין לי מילים... זה פשוט עצוב ומעצבן לדעת כל מה אנשים יעשו רק בשביל לשמור על תדמית ה politically correct שלהם,

גם כשידוע להם שהשלב הבא יהיה במערכת יחסים הזאת יהיה רצח.

עורכת הדין אמרה שהתשובה של השופטת לא הותירה לה ברירה והיא פנתה לתקשורת. הפניה עשתה את העבודה. אתמול היא קיבלה פקס מבית המשפט בפרנקפורט לפיו בקשתה לפסול את השופטת בשל ניגוד אינטרסים התקבלה. התיק ככל הנראה לא יישמע שוב בבית המשפט בקרוב, וממילא במאי תחלוף תקופת ההמתנה והגירושים יוכלו להיכנס לתוקף. אך השופטת ככל הנראה תאלץ להשיב על שאלות קשות בפרשה. כמה מחוקקים גרמנים בברלין כבר החלו לדרוש לנקוט נגדה בהליכים משמעתיים.

תן לי לנחש, זה בגלל כמה מאות אלפי אזרחים עצבניים על השופטת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שלא הבנתי. תסביר את עצמך. אתה רוצה להגיד לי שאצל יהודים נאורים אין ילדים שובבים? כולם מלאכים קטנים מתמונה של בוטיצ'לי? ::)

לא פשוט לקבל סטטוס של בן סורר ומורה הוא בלתי אפשרי כמעט אני לא זוכר בדיוק מה התנאים אבל כהיתי בישיבה הם אמרו לי את התנאים וזה כמעט בלתי אפשרי הסוגיה הזו היא מאוד מסובכת כי היא באה בסטירה לעקרון חופש הבחירה שקיים ביהדות כי בעצם הסקילה באה להעניש על דברים שהוא עוד יעשה בכל מקרה זה דיון פילוסופי בלבד בלי השלכה על המציאות

אני ינסה למצוא את התנאים באינטרנט[br]פורסם בתאריך: 22.03.2007 בשעה 16:03:32

אתה לא טיפש בגלל שאתה לא מסכים איתי, אתה טיפש בגלל שאתה אומר דברים טיפשיים שלרוב סותרים את עצמם, ותוך כדי יש לך חוצפה

לרדת על אחרים, אותי אישית זה מצחיק.

אתה רוצה קנה מידה "אונברסלי" לטיפשות שלך? תקרא את התגובות שלך.

ולא לא סיימתי תיכון אפשר להגיד שלא הגעתי לכיתה ט, ואני עדין רואה בך טיפש, עצוב נכון?

אין לך מושג עד כמה זה עצוב :-\

בהודעות שלי אין שום סטירה אם יש לך בעיות בהבנת הנקרא עדיף שתפתור אותם עכשיו לפני הבגרויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הקקה נוער שאני רואה היום, קשה לי להאמין שהסטטוס בלתי-אפשרי. אולי תחת שם אחר אבל תכלעס', אותה הגברת בשינוי האדרת. תראה מה הולך פה. ילדים מקללים כמו סרסורים מדרום-מזרח לוס אנג'לס לפני שהם לומדים לקשור את השרוכים בנעליים. אל תגיד לי... זה בגלל שהם התרחקו מן היהדות. מעניין, כיצד ילדים במדינות אחרות גם לא נכנסו תחת המכ"ם שלה ויצאו בסדר גמור. ופושטקית כמוני? יש לי א.א. בהתנהגות מתחילת הבי"ס ועד סיומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הקקה נוער שאני רואה היום, קשה לי להאמין שהסטטוס בלתי-אפשרי. אולי תחת שם אחר אבל תכלעס', אותה הגברת בשינוי האדרת. תראה מה הולך פה. ילדים מקללים כמו סרסורים מדרום-מזרח לוס אנג'לס לפני שהם לומדים לקשור את השרוכים בנעליים. אל תגיד לי... זה בגלל שהם התרחקו מן היהדות. מעניין, כיצד ילדים במדינות אחרות גם לא נכנסו תחת המכ"ם שלה ויצאו בסדר גמור. ופושטקית כמוני? יש לי א.א. בהתנהגות מתחילת הבי"ס ועד סיומו.

זה בעיה של חינוך אין פה שום קשר לדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה התנאים התנאים שבנתים מצאתי

מין-זכר

גיל- בין 13 ל13 ו3חודים

חייב לגנוב מאביו ולאכול ברשות הרבים

והוריו צריכים לבקש לו דין סורר ומורה

תודה רבה! עכשיו לך ותגיד את זה לכל הטוקבקיסטים העקומים שטוענים שזה בגלל הריחוק מהדת, העליה הרוסית או יותר גרוע... בגלל ההתנתקות. :kopfpatsch:

כל הדברים הנ"ל תרמו לדבר גם חינוך דתי שהיה נהוג שנים רבות היה בכל זאת חינוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקריטריון הזה כל כך מצומצם (בנושא הגיל), מה שגורם לי לחשוב שרבים היו עושים את מה שעשו, אלא שרק הגיל היה הדבר שעזר להם לחמוק מעונש.

גם הקריטריון הזה שהורים צריכים לבקש שיהרגו את בנם(זה לא מצווה או משהוא) זה גם חריג מאוד בכל מקרה היו עוד דברים ואין לי זמן וכח לחפש עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...