ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 34 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

חס וחלילה שהם יתגיירו.

אני לא רוצה אנשים שהתגיירו רק בגלל שיוכלו להשתלב בחברה.

אין לנו שום אינטרס לגייר אותם, מה גם שהם לא צריכים להתגייר עקב סיבה זו.

אז תפסיק להגיד שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יותר מדיי לאומים?...

תעשה לי טובה, אם לא היו פה "יותר מדיי לאומים", אף אחד לא היה עובד בבניין, מנקה בתים או מטפל בקשישים. כל ישראלי חושב שזאת עבודה מלוכלכת ומעדיף לשבת על אבטלה כי כל אחד רוצה להיות מנהל גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' את צודקת.

ב' עדיין יש פה יותר מידיי לאומים.

זה מעגל קסמים, וצריך פשוט להפסיק ליבא עובדים זרים והתחיל לחייב את הישראלי לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון-את צודקת שזה חלק מהבעיה ומגיע לנו בריבויי הלאומים האלה-אין קורבנות.

רק מה, את אומרת לנו-בתור גויה שאת מעדיפה כמו ה-57% האחרים שפותח הדיון הביא, וזה קצת נוגד את האינטרס הלאומי של מה שנקרא, נגיד...מדינת היהודים?

זה סבבה שאת מגינה על האינטרס שלך-רק שיהיה ברור מה האינטרס שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח ועזוב אותי :kopfpatsch:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C#.D7.A4.D7.95.D7.9C.D7.99.D7.98.D7.99.D7.A7.D7.94_.D7.95.D7.9E.D7.9E.D7.A9.D7.9C

היחס ליהדות הוא מבחינת הגזע ולא הדת.

עובדה שבשביל ה-400 חרדים שהגיעו עם קום המדינה היה צריך להגיע

להסדר סטאטוס קוו.

כאילו, אתה תלוש ברמות אה?

לא אמרתי שזה מבחינת הדת, הדגש פה הוא על הלאום...

"מדינת (ערבית: دولة إسرائيل, תעתיק: ד?ו?ל?ת א?ס?ר?אא?יל) היא דמוקרטיה פרלמנטרית הנמצאת במזרח התיכון, לחוף הים התיכון ומוגדרת כמדינה יהודית ודמוקרטית"

המשפט הראשון לכל הרוחות מהלינק שלך, אין פה שום קשר לסטטוס קוו, או לכל התפשרות אחרת עם הדתיים.

המדינה הזאת הוקמה בראש ובראשונה למען היהודים. בגלל זה המדינה מוגדרת בתור יהודית ודמוקרטית, ולא דמוקרטית ויהודית.

הפן היהודי שלה מקדים אם האופי הדמוקרטי שלה, ר"ע חוק השבות, קק"ל וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון-את צודקת שזה חלק מהבעיה ומגיע לנו בריבויי הלאומים האלה-אין קורבנות.

רק מה, את אומרת לנו-בתור גויה שאת מעדיפה כמו ה-57% האחרים שפותח הדיון הביא, וזה קצת נוגד את האינטרס הלאומי של מה שנקרא, נגיד...מדינת היהודים?

זה סבבה שאת מגינה על האינטרס שלך-רק שיהיה ברור מה האינטרס שלי.

"גויה כמוך". אבא שלי יהודי יא אינפנטיל מהלל תורת גזע שכמוך. או שאתה רוצה לבדוק לו במכנסיים?

חוצמזה, דבר עברית. התחביר שלך איום ונורא. אתה יהודי ואינך מסוגל לדבר ברור בשפתך שלך? אבוי, מה יהיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה מבחינת הדת, הדגש פה הוא על הלאום...

"מדינת (ערבית: دولة إسرائيل, תעתיק: ד?ו?ל?ת א?ס?ר?אא?יל) היא דמוקרטיה פרלמנטרית הנמצאת במזרח התיכון, לחוף הים התיכון ומוגדרת כמדינה יהודית ודמוקרטית"

המשפט הראשון לכל הרוחות מהלינק שלך, אין פה שום קשר לסטטוס קוו, או לכל התפשרות אחרת עם הדתיים.

המדינה הזאת הוקמה בראש ובראשונה למען היהודים. בגלל זה המדינה מוגדרת בתור יהודית ודמוקרטית, ולא דמוקרטית ויהודית.

:lol:

מבחינה חוקית מדינה יהודית כמו אסטוניה מדינת המקסיקאנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין מה העמדה שלך?

מה את מציעה?

מה את רוצה להגיד?

(כמובן באופן שקשור לנושא)

שאפשר להגיד שכשעליתי פה דווקא מאד רציתי להשתלב, לקיים מסורת. עד גיל מסויים התעקשתי שיחגגו את החגים בבית כמו שצרייך ואפילו הלכתי עם סבתא שלי לבית כנסת בימי שישי-שבת, ואני מניחה שאם לא היחס וכל הבולשיט של "טהרת הגזע" והאיסור חיתון/קבורה, הייתי מתחתנת, כמו כולם, עם יהודי ומגדלת את הילדים שלי כמו יהודים אבל עכשיו כשאני רואה יותר לעומק כמה היהדות מנסה להבדיל את עצמה בנושא הדתי והגזעי, אני מתקשה לראות את ההבדל בין זה לגזענות נטו. להתגייר מעולם לא רציתי, פעם כי חשבתי שאני יהודיה מספיק, עכשיו זה כי אני מרגישה שהסובבים אותי חושבים שאני פחות בנאדם מהם כי אמא שלי לא יהודיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

מבחינה חוקית מדינה יהודית כמו אסטוניה מדינת המקסיקאנים.

טוס לאיראן, תגיד לנו אם יותר טוב לך שמה.

ד"א אני פותח לתרומות בשביל Classified שהוא סוף סוף יוכל לחזור לחור שהוא זחל ממנו, כל המעוניין לתרום שיפנה אלי לפרטי*

*this is not a scam. i assure you, it has to do with my planed trip to Spain, or with me needing a big ass flat screen TV in my bedroom

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' את צודקת.

ב' עדיין יש פה יותר מידיי לאומים.

זה מעגל קסמים, וצריך פשוט להפסיק ליבא עובדים זרים והתחיל לחייב את הישראלי לעבוד.

ישראלים בקושי עובדים בהוראה אז אתה רוצה שהם יעבדו בסיעוד? זה חלום רחוק מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הוא לא על מיעוט גויים שבאים לכאן, אלא על תופעה שהולכת וגדלה בארץ וזה שהמדינה הופכת להיות בעלת לאומים רבים בעלי ניגודי אינטרסים-ובמיוחד שהאינטרס העיקרי של מדינת זה להגן על היהודים.

אם יש כאן אנשים שמתבכיינים שקשה להם, שצועקים על זכויות והם לא יהודים-אני אומר עוד פעם, מה הבעיה שלהם לחזור למדינה שלהם? אם כל כך חשוב להם לחיות כמו שצריך למה לא לעשות את זה בארץ האם שלהם?

אבל אם כל כך חשוב להם להיות כאן, אז שיתגיירו.

ומה קורה בסוף? לאף אחד לא באמת אכפת-בטח שלא לגוי שגר כאן-רק מה שמעניין אותו זה שייתנו לו עוד זכויות וטובות הנאה(אגב בדומה לחרדים מסוימים).

או!

כמה קצר ככה קולע.

ואגב לכל אלו שטענו שרק מבוגרים לא למדו עברית, מאבטח לדעתי בן 30 לא הצליח לתקשר עם גברת שפנתה אליו.

וכל פעם שאני רואה איזה אלכס או איזה סטניסלב עם לוק של ארי ומדי שמירה נחמץ לי הלב כי אם היה מחסור במאבטחים אולי העבודה הזו הייתה עבודה מועדפת לחיילים משוחררים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה מבחינת הדת' date=' הדגש פה הוא על הלאום...

"מדינת (ערבית: دولة إسرائيل, תעתיק: דַוְלַת אִסְרַאאִיל) היא דמוקרטיה פרלמנטרית הנמצאת במזרח התיכון, לחוף הים התיכון ומוגדרת[b'] כמדינה יהודית ודמוקרטית"

איזה מומחה להוצאת דברים מהקשרם, כל הכבוד.

תגיד לי את האמת, אתה כותב לנו משיעור לילדים מיוחדים נכון? :lol:

אין קשר? זה כל העניין, כל יסוד המדינה הזאת הוא לא מבוסס על יהדות דתית, תבין את זה.

אפילו הרצל לא היה יהודי כשר ובטח לא מסורתי.

הכל מבוסס על ציונות ועל זה שהייתה שואה, בלי רצח העם הנתעב של הגרמנים, היית עדיין מדבר ערבית.

או!

כמה קצר ככה קולע.

ואגב לכל אלו שטענו שרק מבוגרים לא למדו עברית, מאבטח לדעתי בן 30 לא הצליח לתקשר עם גברת שפנתה אליו.

וכל פעם שאני רואה איזה אלכס או איזה סטניסלב עם לוק של ארי ומדי שמירה נחמץ לי הלב כי אם היה מחסור במאבטחים אולי העבודה הזו הייתה עבודה מועדפת לחיילים משוחררים :'(

איזו הוכחה יש לך שאתה יותר יהודי מהסטניסלב או האלכס הנ"ל?

זה לא קצר וקולע, זה גזעני ומטומטם.

אני שם לב שכל מפגר שמגיב פה עם השטויות הגזעניות שלו הוא פשוט אידיוט חסר השכלה!

לריקוס, יש בעיות תחביר.

זובי דובי, לא יודע היסטוריה.

אש"ל, טוען שהוא לומד בטכניון, אבל הבנאדם סותר את עצמו על ימין ועל שמאל.

עליך בכלל אין מה לדבר, על זה נאמר nosterDUMBass.

לסיכום, אני קורא לכל האנשים הנורמאליים, להפסיק להתייחס ברצינות לאנשים הללו,

אני די בטוח שחלק בהתגובות שלהם זוהי פרובוקציה לשמה וזעקה לתשומת לב שלא קיבל מאמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזענות?

לדאוג לאינטרס של המדינה שלי זה גזענות?

נראה לי שאתה לא יודע מה פירוש המילה.

אם אתה חושב שהמדינה הזאת יכולה לספק ריבויי לאומים-ושתהיה פה דמוקרטיה תחת לאום אחר שהוא לא יהודי-אז אתה טיפש. אין פה שום קשר לגזענות-אין לי בעיה שיהיה כאן גויים כל עוד הם לא בולעים אותי במדינה שלי, אתה רואה את זה קורה במדינות באירופה עם ריבויי המוסלמים בעולם-חלק מהמדינות כמו בריטניה כבר מוציאות חוקים "גזעניים" שעוצרים את התופעה, לדוגמא שאסור לשים רעלה בבתי הספר.

אני לא יודע איך אירופה תעצור את התנגשות הלאומים-אבל בלצעוק גזענות כל פעם שמישהו אומר שיש ניגוד אינטרסים בריבויי הלאומים הזה-במיוחד במדינה שמודגש בחוק שלה שהיא יהודית תוך כדי שימור שיוויון עם הגויים.

אבל -נדמה לי שכתוב יהודית לפני שיוויון עם הגויים.

רגע!

אבל זה גזענות!

...

והנה בדיוק מה שאמרתי קורה:

להתגייר מעולם לא רציתי, פעם כי חשבתי שאני יהודיה מספיק, עכשיו זה כי אני מרגישה שהסובבים אותי חושבים שאני פחות בנאדם מהם כי אמא שלי לא יהודיה.
אם כל כך חשוב להם לחיות כמו שצריך למה לא לעשות את זה בארץ האם שלהם?

אבל אם כל כך חשוב להם להיות כאן, אז שיתגיירו.

כלומר 57% האלו יגדלו-ואני אומר לכם שזה יבוא כסטירת לחי, כלומר לכל היהודים שלא אכפת להם שיתבוללו.

ככה שזה מאוד נחמד שאתם כאילו מנסים להציג אותי כגזען ולהטות את הדיון לטובתכם-אבל מה שזה אומר זה שאתם מסכימים שיהיה כאן התבוללות-שורה תחתונה.

לוינטיר,

אף אחד לא מרגיש שהוא "יותר טוב" ממך-זה שאת מרגישה ככה זה בעיה שלך, הגויים שאני פגשתי הם אנשים יותר נורמלים וידידותיים מרוב היהודים שאני מכיר.

אני מנסה להסביר בפעם עשירית שזה רק עניין של אינטרסים ולא קשור לרגשות, או אפליה, אבל כנראה שאתם כל כך שקועים בעצמכם שאתם לא מסוגלים לראות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...