ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 38 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

האמת, גם לי אין מושג על איזה חופש תנועה מדובר חוץ מזה ששמעתי שחרדים היו מכים נזירות שהיו חיות בדירות שכורות בירושלים ועושים להן בלאגן.

מה כן, קראתי סיפור על בחור שעלה לארץ מאוקראינה בתכנית נעל"ה, גוייס לצבא (עם צו ראשון הביתה והכל) ולכשהשתחרר ורצה לבקר את משפחתו בחו"ל, גילה שכלל אין לו אזרחות ודרכון ישראלי והוא מועמד לגירוש או משהו כזה. :nixweiss:

המקרה השני יותר קשור לביורוקרטיה לקויה בעוד שהראשון לחוסר תרבות וכבוד לשונה. אבל חוקית, איזו פגיעה יש בחופש התנועה? אם כבר, בחופש ה"מנוחה", בנושא הקבורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה נראה לך לא הגיוני שמדינת תוכל להפלות מיעוטים דתיים לרעה, אבל מדינת נוניים לא תוכל להפלות?

כי מניעת חופש תנועה זה כבר לא אפליה, זה דיכוי ואסור לעשות את זה באף מקום

עזוב, אתה סתם עושה הקבלות לא קשורות. רד מזה...

מתקשר, כיוון שלדעתי הגבלת חופש התנועה מהווה דוגמא טובה לחלק מהמגבלות האבסורדיות שמוטלות כאן על "לא יהודים כשרים".

כנ"ל

אוקיי, אז אם כך:

1. מי בדיוק יקבל אותם? בכלל לא קל היום להגר למדינה מערבית אחרת.

2. מי יממן בדיוק את הפיצויים האלה?

3. אתה מוכן לקחת על מצפונך קריעה לא רצונית של של ילדים בגילאי בתי ספר למשל מהמסגרות שלהם ולהפוך עליהם את עולמם?

4. ונניח ובמדינה אליה תשלח אותם, יתגלו כלפיהם גילויי אנטישמיות ויפגעו בהם. אתה רוצה את זה על מצפונך? אולי בעיניך הם לא יהודים, אבל למי שמחפש אותם אין כזו אבחנה דקה?

5. לא כל אחד יכול לעבור תהליך גיור, גם מי שרוצה. מה תעשה עם האנשים הללו?

1. קל מאוד להגר לקנדה

2. אני, אתה וכל מי ששילם על הסל קליטה שלהם

3. אותו דבר עשו להם כשהם עלו לארץ :nixweiss: מסכנים, קרעו אותם משלושה בתי קיץ וחינוך ברמה מעולה והביאו אותם לאיזה חור במזרח התיכון. אגב, סחטיין על השפה המרגשת....

4. אני לא הבייביסיטר של העולם, אבל אני כן יכול לחתום לך שבמדינה כזאת יהודים הם לא המיעוט היחיד שיסבול. מי שמהגר לתוך גיהנום - זבש"ו

5. כל אחד יכול לעבור תהליך גיור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופש תנועה? תגדירו לי כיצד מתבטא איסור חופש התנועה ללא יהודים בישראל, שלא בהקשר של הגנה (חשש מחבלה) ואיך הגבלת חופש התנועה היא דיכוי ואיסור חיתון/גירושים/קבורה נורמאליים אינם דיכוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדברת עליך, אני מדברת בכללי. ומדוע הזכות לקיים נישואים/גירושים/קבורה כחוק צריכה להיות תלויה בדת/לאום שלי? האין זאת אפליה/דיכוי על רקע דת/לאום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה חתונה יהודית. על מה ולמה לי? אני רוצה חתונה, נקודה. למה אני חייבת לערב איש דת כשבכל העולם אני יכולה ללכת לבית משפט? אין מוסד אזרחי מקביל. אפרופו גירושים. גירושים ברבנות זה לא תענוג כי זה תהליך מייגע והם נותנים גט רק עם הבעל מסכים. מדהים אותי שצרייך הסכמה של גוף שלישי כדי לאשר לזוג אנשים להיות ביחד או להפסיק להיות ביחד. נמאס לכם? אדרבה, לכו לדרכם. אבל למה הטחינה ברבנות?

אני מבינה שאתה בעד תחלופה אזרחית, אבל אותי הורג האבסורד והצביעות בהן אנשים אומרים בקלות ראש שמותר לישראל לדכא לאומים/דתות על לא עוול בכפם, אך לא מקובל עליהם שמדינות אחרות יעשו כך ליהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אזרחי אורגינל... בסדר.

הממ, אני לא זוכר שאמרתי משהו על הנצרות נכון?

המקור של ה1.1 קצת יותר עתיק מזה, אבל זה בא לשרת איזושהי מטרה שהיתה דתית.

עוד פעם, יש הבדל בין שמירה על חגים שזו מסורת תרבותית, ולבין דת, אבל עוד פעם אני לא מצפה ממך להבין את זה.

וזה שאתה לא חוגג כלום זאת בעיה שלך.

ה1.1 לא נוצר משום מטרה דתית לעומת שפסח כן ובגלל זה הוא חג דתי שהדת יצרה ומתחזקת.

לשמירת וקיום חגים דתיים כמו פסח יש כל קשר לדת, אבל עוד פעם אני לא מצפה ממך להבין את זה.

ומי אתה שתהפוך את למחנה פליטים אחד גדול?

עם כל הכבוד, זאת מדינה יהודית ורק אחר-כך דמוקרטית. מי שעלה לכאן היה צריך לקחת את זה בחשבון. ואם "הציונים הנלהבים" האלה כל-כך נרתעים מגיור, אפילו רפורמי, לא חסרים מקומות אחרים בעולם שיקבלו אותם. מה שכן אפשר לעשות כדי לאזן את המצב, זה להוריד את נטל החובות ממי שלא מקבל זכויות ולפצות אותו כספית במידה ויבחר לרדת מהארץ.

מדינה יהודית קודם מאיפה זה בא?

אתה לוקח זכויות אדם לא אזרח מאותם אנשים וגם לא מפצה אותם בשום אופן.

1. קל מאוד להגר לקנדה

2. אני, אתה וכל מי ששילם על הסל קליטה שלהם

3. אותו דבר עשו להם כשהם עלו לארץ מסכנים, קרעו אותם משלושה בתי קיץ וחינוך ברמה מעולה והביאו אותם לאיזה חור במזרח התיכון. אגב, סחטיין על השפה המרגשת....

4. אני לא הבייביסיטר של העולם, אבל אני כן יכול לחתום לך שבמדינה כזאת יהודים הם לא המיעוט היחיד שיסבול. מי שמהגר לתוך גיהנום - זבש"ו

5. כל אחד יכול לעבור תהליך גיור

1. :lol: אם אתה חושב שזה היה כל כך קל אתה באמת חשוב שבישראל היו עדיין 7 מליון אזרחים?

אני לא רוצה חתונה יהודית. על מה ולמה לי? אני רוצה חתונה, נקודה. למה אני חייבת לערב איש דת כשבכל העולם אני יכולה ללכת לבית משפט? אין מוסד אזרחי מקביל. אפרופו גירושים. גירושים ברבנות זה לא תענוג כי זה תהליך מייגע והם נותנים גט רק עם הבעל מסכים. מדהים אותי שצרייך הסכמה של גוף שלישי כדי לאשר לזוג אנשים להיות ביחד או להפסיק להיות ביחד. נמאס לכם? אדרבה, לכו לדרכם. אבל למה הטחינה ברבנות?

אני מבינה שאתה בעד תחלופה אזרחית, אבל אותי הורג האבסורד והצביעות בהן אנשים אומרים בקלות ראש שמותר לישראל לדכא לאומים/דתות על לא עוול בכפם, אך לא מקובל עליהם שמדינות אחרות יעשו כך ליהודים.

אל תשכחי שאם את הולכת להתגרש לפי המסורת המעוותת שלהם הבעל צריך עוד לירוק לך על הפנים !

כל הגזעניים האנטי-כלדברשלאיהודי לא מבינים שבמעשים שלהם הדבר היחיד שהם משיגים זה עוד היטלר בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הראשון הוא זכות אדם בסיסית והשאר תלויים בדת/לאום שלך

אני לא צריך להגיד פעם נוספת שאני תומך בהקמת שירותים אזרחיים כאלה, נכון?

אתה טועה.

חופש הדת והפולחן, והזכות לשוויון הן זכויות אדם בסיסיות ביותר.

אתה מעוות את ההגדרה של זכויות אדם.

1. כלל לא קל להגר לקנדה. במיוחד לא לעולה חסר אמצעים.

2.

3. כשהם עלו לארץ, אולי הילדים לא היו קיימים? או שהיו תינוקות? אל תשכח שרובם עלו כתוצאה מפעילות מסיבית של הסוכנות היהודית והמדינה שלך (כלומר בגלל שאתה שכנעת אותם), ולא בגלל שקמו יום אחד וחשבו איך לתחמן את מדינת .

4. מי שמהגר לתוך גינהום? הרי הוא לא מהגר מבחירה לתוך גיהנום, אתה מגרש אותו מכאן.

5. זה לא מה שאני שמעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה.

חופש הדת והפולחן, והזכות לשוויון הן זכויות אדם בסיסיות ביותר.

אתה מעוות את ההגדרה של זכויות אדם.

1. כלל לא קל להגר לקנדה. במיוחד לא לעולה חסר אמצעים.

2.

3. כשהם עלו לארץ, אולי הילדים לא היו קיימים? או שהיו תינוקות? אל תשכח שרובם עלו כתוצאה מפעילות מסיבית של הסוכנות היהודית והמדינה שלך (כלומר בגלל שאתה שכנעת אותם), ולא בגלל שקמו יום אחד וחשבו איך לתחמן את מדינת .

4. מי שמהגר לתוך גינהום? הרי הוא לא מהגר מבחירה לתוך גיהנום, אתה מגרש אותו מכאן.

5. זה לא מה שאני שמעתי.

זה ציטוטים שמתאימים לפלסטינים עוכרי (בניגוד לפלסטינים האחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתיחסו לנוסטראדמוס הזה.אחרי דיפדוף נוסף בתגובות שלו הגעתי למסקנה אחת.הוא טיפשעשר,דתי פנאטי,גזעני ושקרן.

40% מהחרידים לא מתגייסים ו70% מהרוסים גם לא מתגייסים?

בשפה של אלו שכמוך "אתה כאילו מההה זההה ט-י-פ-ש".לפי כל הנתונים המעודכנים כ90% מהחרידים לא מתגייסים והאוכלוסיה שיש בה הכי הרבה מתגייסים היא אותה אוכלוסיה שעלו מברית המועצות.

תראה כמה פעמים יצאת חמור.

רשמתי 40% מכלל האוכלוסיה כדיי שיהיה לך קל לעכל את זה, כולל חרדים, רוסים צ'רקסים וקווקזים אם תרצה.

דתי פנאטי? אני נגד קיום מפלגות המייצגות דת/לאום וכנראה שלא באמת קראת דבר ממה שרשמתי, כי אני רחוק מלהיות דתי, אני בכלל אתאיסט.

גזעני? יודע מה, אם כבר יש לי כמה דברים לא חיוביים נגד תרבות המזרח, שום דבר ספציפי נגד אף עדה.

טיפש עשרה? קצת עברתי את גיל העשרה.

מסקנה:

יכולת הבנה לא מרשימה במיוחד, דמגוגיה ו-0 יכולת לקבל דעה שונה משלך.

תבלה בנעימים ילדון, אתה ושאר חברייך הפרזיטים. אני הולך לשלם ביטוח לאומי (שכנראה יגיע לאמא של סטאפן ששפך חומצה על זקנה שהוא שדד כי.... מסכנה אין לה כסף).

חופש תנועה? תגדירו לי כיצד מתבטא איסור חופש התנועה ללא יהודים בישראל, שלא בהקשר של הגנה (חשש מחבלה) ואיך הגבלת חופש התנועה היא דיכוי ואיסור חיתון/גירושים/קבורה נורמאליים אינם דיכוי?

ההגבלה היחידה שלך זה לקיים טקס חתונה/קבורה ע"פ ההלכה היהודית, איך זה מגביל אותך בדיוק ? את יכולה לקיים נישואים אזרחיים בארת רק שזה לצערי מסורבל ויקר ולכן אנשים טסים לקפריסין ומשתמשים בה בתור צד ג', מאידך אם גם ככה את לא יהודיה מה אכפת לך לקיים חתונה נוצרית בכנסייה ולקבל מבחינת משרד הפנים מעמד זהה לכל אישה נשואה בארץ ? מה זה משנה בכלל אם משיא אותך עורך-דין או כומר, האופצייה השנייה אפילו זולה ונוחה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ציטוטים שמתאימים לפלסטינים עוכרי (בניגוד לפלסטינים האחרים)

לא ברור לי למה אתה חושב שזה ציטוט המתאים לפלסטינים עוכרי , או אפילו מאיפה לקחת בעלות על ההגדרה.

בכל מקרה, על מנת להחזיר לך באותו מטבע - הציטוט שלך מתאים לאנשים כמו ג'ון קלהון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה1.1 לא נוצר משום מטרה דתית לעומת שפסח כן ובגלל זה הוא חג דתי שהדת יצרה ומתחזקת

פסח בראש ובראשונה הוא לא חג דתי אלא חג המבשר את בוא האביב, אבל כן, הדת הלבישה עליו סיפור (ספק אמיתי ספק מיתוס) ומתחזקת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Classified אתה מדבר כל כך על זכויות אדם ולא מקיים את חג הפסח

ושכחת בכלל מה פסח מקדש

פסח מקדש את כבוד האדם וחירותו

בני יצאו ממצרים ויצאו מעבדות לחירות

אם אינך יהודי אז אני מבין למה אינך מקיים חג פסח

אך יהודי שמול עיניו עומדים דורות של היסטוריה של העם שלנו

מה הבעיה הגדולה שבוע לא לאכול חמץ שבוע

לא ביקשו להתנזר מלחם

קצת להתחבר לימים עברו

עזוב את הדת

תתחבר לעם שלך שבמשך דורות נלחם על קיומו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחי שאם את הולכת להתגרש לפי המסורת המעוותת שלהם הבעל צריך עוד לירוק לך על הפנים !

סמלית או פיזית? כי זה נשמע לי מצוץ מאיזה אצבע. פה זה (עוד) לא אפגניסטן.

ה1.1 לא נוצר משום מטרה דתית לעומת שפסח כן ובגלל זה הוא חג דתי שהדת יצרה ומתחזקת.

לפסח יש פן דתי, אך איננו כזה לכל כולו, שכן, מדובר בציון נס היציאה ממצריים (שלדעתי כלל לא היה נס אלא מרד ובריחה). אירוע שאכן קרה במהלך ההיסטוריה והביא לשחרורם של בני-, ואולי מנע גם הכחדותם, שכן, עמים-עבדים כאלו היו לרוב נטמעים בתוך אדוניהם או שאוכלוסייתם היתה "מבוקרת", כמו ע"י הריגת תינוקות זכרים.

ונוסטרדאמבוס, תשכיל קצת. לא רק שאינני יכולה להנשא/להתגרש/להקבר לפי המסורת היהודית (שאין לי כלל עניין בה יותר), אלא שאני לא יכולה לעשות את הדברים הללו כלל. גם אם אנשא בקפריסין, להתגרש אני לא אוכל כי בארץ גם הגירושים נעשים דרך הממסד הדתי, במקום המשפטי כפי שהדבר צרייך להיות. קבורה? אני רוצה להקבר בחלקת בית קברות, לא כמו כלב/מצורע מחוץ לגדר. גם את זה אני לא יכולה לקבל. אני לא יכולה להנשא בכנסיה בארץ אלא אם הבעל נוצרי. אני כנראה, אנשא ב-3 טקסים בסוף. חבר שלי חושב על חתונה והוא קטולי. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...