Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 38 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מומלץ לקנות צבע יסוד באותו מקום בו אתה קונה את הצבע. שם הם יוכלו להתאים לך את הצבע יסוד בדיוק לפי הדרישה.

כן אתה יכול לצבוע על שכבת צבע קיימת אבל אתה חייב לשייף אותה קודם (נייר 220-360, לא יותר מזה)

קח בחשבון שיש 2 סוגים של צבע, דו רכיבי (צבע+מקשה) ודו שכבתי (צבע מדולל במדלל יעודי+שכבת לקה מגינה כ 20 דקות אחרי הצביעה בצבע עצמו, בעיקר בצבעי METALLIC)

אוקיי אחי תודה!

ואני מחכה לעדכונים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוויץ' שמדליק את המחשב זה אחד הדברים שחיכיתי לראות בפרוייקט הזה :xyxthumbs:

אבל מה הוא מדליק? הופך את שתי הכפתורים האחרים לניתנים ללחיצה?

על פי מה שהבנתי יש לסוויץ' הזה שני שלבים: ראשון מדליק את המים, ושני מקצר את פיני ה-Power SW בלוח, מה שמסתיים בהדלקת המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שההזמנה הגיעה מהר ;)

אפשר לקבל תקריב על רכיבי הקירור מים? (בפרט על המחברים לשחרור מהיר )

הפנל החדש מוצלח יותר לטעמי, העבודה עם הקרבון נקייה ויפה

מחכה לעדכון הבא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יפה מאוד :xyxthumbs:

יהיה RELAY בין הספק של הקירור מים לבין הכפתור של הפעלת המחשב עצמו כדי למנוע הפעלה של המערכת בלי שהקירור פועל.

כה לא הזכרתי את זה

בואנה זה חזק ביותר,אם לי היה משהו כזה הייתי מתרגש כל פעם מחדש מלהפעיל תמחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבלות כולכם. מאז התחרות יש לי חשק עז להתבונן בפרוייקטי ולקנא. לא שולט בזה.

מה שקצת הטריד אותי הוא חלקי המים. אלה חלקי High End, אבל יכולת לבחור חלקים טובים יותר במחיר דומה ואפילו מעט פחות.

עדיף היה לקחת את ה-Dtek Fuzion, למרות שלא כל חנות מוכרת אותו. לגבי רדיאטור היה עדיף ללכת על הthermochill או לפחות על MCR320/220.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה על התגובות

נבלות כולכם. מאז התחרות יש לי חשק עז להתבונן בפרוייקטי מודינג ולקנא. לא שולט בזה.

מה שקצת הטריד אותי הוא חלקי קירור המים. אלה חלקי High End, אבל יכולת לבחור חלקים טובים יותר במחיר דומה ואפילו מעט פחות.

עדיף היה לקחת את ה-Dtek Fuzion, למרות שלא כל חנות מוכרת אותו. לגבי רדיאטור היה עדיף ללכת על הthermochill או לפחות על MCR320/220.

הרכיבים נבחרו לא רק בגלל הבוצועים אלה גם בגלל ההתאמה לצרכים ספציפיים שלי. ידעתי שאני יכול ללכת עם PA120.2 שידוע בהיותו הרדיואטור הכי טוב (בגודל הזה), וגם D-TEK שהכי טוב למערכות עם התנגדות נמוכה ויותר טוב למעבדים מרובעי .

הסיבה לבחירת הרדיאטור הספציפי הזה הייתה פתחי כניסה ויציאה בצדדים שונים (מה שיהפוך אל לולאת הקירור שלי להרבה יותר אסטטית ונקיה) לגבי ה APOGEE GTX, הוא נבחר לא רק בגלל ביצועים מצויינים אלה גם בגלל מראה ייחודי שמאוד מתאים לנושא המארז.

מאחורי כל החלטה שאני לוקח יש סיבה טובה מאוד (לפחות לפי מה שאני חושב), אם משהו לא נראה לכם, אתם מוזמנים לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עוד עדכון לסוף שבוע.

אני ממשיך לעבוד על המיקום של רכיבי מים. הפעם מיקמתי את הרדיאטור העליון.

קודם עשיתי שבלונה פשוטה ב SOLIDWORKS

img3875nq1.jpg

img3876uq1.jpg

מיקמתי אותה מהצד הפנימי של המארז כי ככה היה יותר פשוט להשיג סימטריות

img3877da3.jpg

קודם קדחתי כמה חורים קטנים רק לוודא שהכל במקום

img3878yb6.jpg

אחרי בדיקה הרחבתי את החורים בשביל ברגי M4

img3879re0.jpg

אחרי זה התחלתי לעשות את החיתוך. באותו הרגע לא היה לי לא את הג'גסו ולא מקדחי כוס גדולים. לכן עשיתי חורים עם מקדח כוס קטן

img3880xr4.jpg

img3881dx6.jpg

אחרי זה הגיע הזמן לשייף את כל החומר מבפנים. השתמשתי במשייפת פנאומטית

והכי חשוב... בטיחות בעבודה...

img3883jk7.jpg

משייף

img3884bw2.jpg

מאוחר יותר...

img3897sf2.jpg

ואחרי המיקום של הרדיאטור. הברגים יוחלפו בעתוד למשהו נקי יותר.

img3898kz0.jpg

img3899or4.jpg

אחרי זה הגיע תורו של FILLPORT. בהתחלה רציתי למקם אותו ליד הרדיאטור, אחרי זה החלטתי להחביא אותו בתוך המארז ולשמור על קווים כמה שיותר נקיים מבחוץ.

ייצרתי תושבת קטנה מחתיכה של זווית אלומיניום

קודם קדחתי חור

img3900bp8.jpg

אחרי זה חתכתי את החתיכה לאורך מתאים ועיגלתי את הפינות

img3901wf1.jpg

ואחרי מיקום במארז

img3902xe7.jpg

וככה בערך זה יעבוד בסוף

img3903rv1.jpg

חוץ מזה קיבלתי את המתאם ATAPI ל SATA שלי ומיקמתי אותו גם כן. החוטים ימוקמו מחדש בשלב מאוחר יותר

img3904bf1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...