Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 33 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו תמיד WOW ;D

כל פעם שאני רואה את העבודה שלך בא לי לעשות משו משלי ;)

כדי להפעיל 2 ספקים במקבלים מלחימים את החוט הירוק של הספק הנוסף לספק השני + מינוס ?

יש הרבה וריאציות לזה ..

אפשר לקחת מפסק עם שני ערוצים ערוץ אחד להדליק את הספק הראשי של הלוח אם והכל לקחת מהספק הזה 12V ולחבר את ה 12 לערוץ השני שילך ל RELAY שיסגור את החוט הירוק והשחור בספק השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם

תגיד, המערכת שתקרר את המפלצת שלך (לעתיד לבוא...) תהיה מים?

חשבתי שבשלב הזה לאף אחד כבר לא יהיו ספקות לגבי שיטת הקירור שבחרתי לעשות במארז הזה ::)

(ssR אני מבין אותך זה באמת מעצבן)

;D ;D

כמו תמיד WOW ;D

כל פעם שאני רואה את העבודה שלך בא לי לעשות משו משלי ;)

יש הרבה וריאציות לזה ..

אפשר לקחת מפסק עם שני ערוצים ערוץ אחד להדליק את הספק הראשי של הלוח אם והכל לקחת מהספק הזה 12V ולחבר את ה 12 לערוץ השני שילך ל RELAY שיסגור את החוט הירוק והשחור בספק השני

כמעט קלעת בול ;). מה שאני יעשה יהיה דיי דומה רק שאצלי ההפעלה של המערכת תסתמך דווקא על הספק כוח המשני שיספק חשמל לקירור מים ומאווררים. יהיה SWITCH שיקצר את החוטים בספק המשני ויפעיל אותו והספק יפתח RELAY שיאפשר הפעלה של הספק הראשי. ככה אני ימנע הפעלה של המערכת עצמה בלי שהקירור מים פועל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

"שים לב! נושא זה לא פעיל כבר 7 ימים או יותר.

אלא אם אתה בטוח שאתה רוצה להגיב לנושא זה, מומלץ שתפתח נושא חדש."

פעם ראשונה שאני רואה כזה דבר. מקווה שזה לא הקפצה אם כן סלחו לי ;)

יאללה לעדכון.

עבדתי בעיקר על החלק האחורי של המארז ואז המשכתי לפאנל בקרה וקופסת אלקטרוניקה שתכיל את הכונן וכל שאר הקשקושים...

התחלתי עם החלק האחורי של המארז. קודם הסרתי חלק מהקלקר ליד הפתחים של ספקי כוח.

img3522bl6.jpg

אחרי זה הדבקתי חתיכות של סקין רוהסל ופיברגלס שנשאר לי עוד מקודם כדי לסגור את המבנה

img3523nl0.jpg

img3528vg7.jpg

img3531gw5.jpg

אחרי שהמבנה היה סגור הוצאתי את כל השאריות של הקלקר מאזור של כונסי אוויר אחוריים.

img3529ww7.jpg

img3530jy9.jpg

הבא בתור היה פאנל בקרה . התחלתי בהכנת שבלונת חיתוך ואז חתכתי חתיכת סקין קרבון שעשיתי עוד מזמן

img3524tg2.jpg

אחרי זה חתכתי אותו לצורה של הפאנל בקרה

img3527um2.jpg

ואז התחיל כל הכאב ראש של איך לעצב את הפאנל :s07:. חשבתי על זה המון זמן ובסוף וויתרתי והחלטתי ללכת על מראה פשוט נקי וקלאסי. בשביל הכונן בחרתי בכונן SLIM של PIONEER. הטעות היחידה שלי הייתה שקניתי את הגרסה ל לפטופים שבאה עם חיבור ATAPI במקום IDE או SATA. אבל אל חשש, כבר הזמנתי ממיר ATAPI TO SATA והוא אמור להגיע בימים הקרובים.

בשביל בקרת המאווררים הלכתי עם בקר של זלמן, דיי דומה למה שהיה לי ב AQUALIGHT רק עם 6 ערוצים למאווררים במקום 4.

img3539qk5.jpg

img3541mw9.jpg

הבקר פורק לגורמים ושולב בתוך הפאנל בקרה. השתמשתי בכיסוי אלומיניום מקורי של הבקר בתור שבלונת קידוח

img3542yr1.jpg

אחרי הקידוח וחיתוך חריץ לכונן DVD

img3546co3.jpg

הבא ברשימת המשימות שלי היה הקופסת אלקטרוניקה. כמו שאתם בוודאי זוכרים (אם לא אז אני מזכיר לכם) את הפאנלים הכנתי עוד מזמן. כל מה שנותר לעשות זה להכין את החציץ התומך ואת המסילות של ה .

img3547gx8.jpg

img3548tz6.jpg

img3549zn9.jpg

והפאנל בקרה מורכב על המחשב

img3550jq1.jpg

מבפנים

img3551ja0.jpg

img3552yb8.jpg

אחרי זה הכנתי מסילות לכונן DVD

img3553cd0.jpg

img3554hw9.jpg

ותושבות לבקר מאווררים

img3556oy5.jpg

עשיתי חתך בחציץ לכבלים שיעברו בקופסה והתחלתי לעבוד על כיסוי לכל העסק

img3557us7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנל ... So Sexy :P

תגיד הסידירום לא פועל בשיטת המגש נכון ?

אם כן אז למה לא הוצאת את הפאנל שלו ופשוט היית חותך חריץ בסקין של הקארבון לדיסק וריבוע קטן לכפתור

ואם זה שטחי מידי אז היית לוקח ללוח אלומיניום קטן ועושה בו את אותו החריץ ואותו ריבוע לכפתור והיית מבריג עם 2 ברגים בצדדים (אפילו בלי לקחת סקין חדש)

כמו בסגנון של הלוחיות אלומיניום לכפתורים ש MNCPTECH מוכרים

בכל מקרה .. סתם הצעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנל ... So Sexy :P

תגיד הסידירום לא פועל בשיטת המגש נכון ?

אם כן אז למה לא הוצאת את הפאנל שלו ופשוט היית חותך חריץ בסקין של הקארבון לדיסק וריבוע קטן לכפתור

ואם זה שטחי מידי אז היית לוקח ללוח אלומיניום קטן ועושה בו את אותו החריץ ואותו ריבוע לכפתור והיית מבריג עם 2 ברגים בצדדים (אפילו בלי לקחת סקין חדש)

כמו בסגנון של הלוחיות אלומיניום לכפתורים ש MNCPTECH מוכרים

בכל מקרה .. סתם הצעה

להגיד לך ת'אמת... לא יודע... אולי עכשיו כשאמרת את זה הייתי עושה את זה אחרת. אולי אני יעשה פאנל חדש, נראה... לא סיפור גדול ;)

תודה על התגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...