Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 37 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אנשים... הרבה דברים קרו מאז השבוע האחרון. לא היה לי יותר מידי זמן לעבוד על הפרוייקט עקב הכנה לתחרות שהיתה ביום שלישי האחרון, ככה שאת כל הסוף שבוע העברתי בהכנת ה AQUALIGHT לתחרות.

נתחיל דבר דבר. קודם כל המעט התקדמות שהצלחתי להשיג עם הפרארי לפני התחרות. נתחיל עם המגש . החלטתי לעשות שינוי קטן לפאנל I/O.

התחלתי בזה שסגרתי אותו עם חתיכת MDF

img3680cx6.jpg

img3682fp7.jpg

img3683co4.jpg

img3684nk0.jpg

אחרי זה עשיתי שבלונת חיתוך וחתכתי חתיכת קרבון בצורה של הפאנל האחורי.

img3685to7.jpg

img3686ai7.jpg

והמראה הסופי.

img3687tp6.jpg

את יתר ההתקדמות עשיתי היום. קיבלתי את ההזמנה שלי מ Performance-PC's

img3794bl3.jpg

והדברים שקיבלתי

img3797bp5.jpg

רשימה מלאה של הדברים

ppcordermm0.jpg

אחרי שבחנתי את תכולת האריזה התחלתי להתאים חלק מהדברים למארז. התחלתי עם פאנל בקרה ושליטה. קודם כל בעקבות ההצעות שלכם עשיתי כיסוי קרבון חדש. הפעם עם חריץ דק ל עצמו.

img3799ki8.jpg

img3800yp6.jpg

אחרי זה התחלתי להתקדם על ה סידור של הפאנל. כל הכפתורים האלה ימוקמו על הפאנל 8)

img3802mp1.jpg

קידוח החורים

img3803ta8.jpg

img3805iq2.jpg

וממוקם על המארז

img3806lf4.jpg

בתום הקידוח ומיקום של כל הכפתורים

img3808az7.jpg

img3809bz2.jpg

img3811sp5.jpg

img3812ca1.jpg

העבודה על הפאנל הקדמי עוד לא הסתיימה, בעתיד אני יוסיף עוד כמה כפתורים לתאורה והרמת המכסה העליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשששש

אני לא חושב שאני יראה עוד משהו שמשתווה לזה!

הרבה זמן לא נכנסתי להתעדכן פה ssR יש לי שתי שאלות בשבילך אני מקווה שלא שאלו אותך אותם כי עברתי רק על העדכונים האחרונים שלך

צבע של SIKKENS דו רכיבי (בסיס + מקשה)

איפה אני יכול להשיג את הצבע הזה?

הוא בא בפחית או ספריי?

ואם הוא יתאים לצביעת המארז שלי מחדש ויחזיק לאורך זמן?

ובקשר לCDROM זה מוד של אחד רגיל או קניתה אותו בלי המגש?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוג של כוננים.. זה נקרא Slot load - כונן סלוט שאין לו מגש

זה טיפה יקר יותר.. אבל אישית גם אני חושב שהם מדליקים

הנה אחד: http://www.pioneerelectronics.com/pna/v3/pg/product/details/0,,2076_310070061_302357597,00.html

וכרגיל קבל חח על הביצועים ;-)

אני טיפה מצטער שלא יצא לי לקפוץ בעצמי לראות את המוד אבל היה לי התחייבויות קודמות.. *אהממ* *אהממ*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות

פשששש

אני לא חושב שאני יראה עוד משהו שמשתווה לזה!

הרבה זמן לא נכנסתי להתעדכן פה ssR יש לי שתי שאלות בשבילך אני מקווה שלא שאלו אותך אותם כי עברתי רק על העדכונים האחרונים שלך

איפה אני יכול להשיג את הצבע הזה?

הוא בא בפחית או ספריי?

ואם הוא יתאים לצביעת המארז שלי מחדש ויחזיק לאורך זמן?

תודה!

את הצבע אני מניח שתוכל להשיג בסדנאות לפחחות או חנויות שמתעסקות בזה. הצבע מגיע בפחית ומיועד להתזה באקדח צבע (דורש קומפרסור)

לפני הצביעה נדרשת שכבת צבע יסוד לקשירה טובה יותר של צבע לפני השטח (סוג צבע היסוד נקבע ע"י סוג החומר הנצבע) במידה והצביעה היא נכונה הצבע יחזיק שנים, סה"כ מדובר בצבע שמשתמשים בו בתעשיית .

בנוגע ל CD, זה לא מוד, הכונן נקנה ככה וזה למעשה כונן שמיועד למחשבים .

כל הכבוד, אבל אני מציע שתקנה סמל של פרארי ותשים אותו איפה שהוא בפנאל הקידמי או למעלה

בלי להעליב אבל יש איזה ביטוי שאומר "לא מראים לחמור חצי עבודה" (אני מקווה שלא טעיתי). כל דבר יבוא בתורו.

מדהים, הרעיון עם המפתח גאוני(משתלב מעולה עם הנושא ה"רכבי" של המארז), לא מבין איך לא דחו את התחרות הזאת עד שתסיים את הפרוייקט הזה :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אני שמח שלא דחו את התחרות. יש לי עוד הרבהההה מאוד עבודה ואני לא ממהר לשום מקום. יהיו עוד תחרויות, והקצב עבודה שלי לא יהיה תלוי בהם זה בטוח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אני ינסה להשיג את הצבע הזה בקשר לפיסטולט וקומפרסור אין לי בעיה

בקשר לצבע בסיס אני יכול לקנות בכל מקום כמו ACE והם גם יתאימו לי סוג בסיס לחומר?

ולצבוע אותו על שיכבת צבע קיימת גם אפשרי?

תודה על העזרה שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ לקנות צבע יסוד באותו מקום בו אתה קונה את הצבע. שם הם יוכלו להתאים לך את הצבע יסוד בדיוק לפי הדרישה.

כן אתה יכול לצבוע על שכבת צבע קיימת אבל אתה חייב לשייף אותה קודם (נייר 220-360, לא יותר מזה)

קח בחשבון שיש 2 סוגים של צבע, דו רכיבי (צבע+מקשה) ודו שכבתי (צבע מדולל במדלל יעודי+שכבת לקה מגינה כ 20 דקות אחרי הצביעה בצבע עצמו, בעיקר בצבעי METALLIC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...