Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 18 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם ל ח"ח על העידכון! :)

לא הבנתי כל כך למה צריך את הפילפליי.. זה לא עד כדי כך עקום שצריך "ליישר את זה", נכון?

יש מצב התכוונת "ע"מ לא להבליט את כל הפאקים הקטנים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים

ברוך שובך ;)

טוב לראות שאתה בעניינים ..

כרגיל - אחלה עבודה..

אגב, לא כדאי לפתוח קודם את הפתחים ב"כונסים", ואז לבצע את עבודת הציפוי בפיבר?

לא ההיפך, את הכונסים אני יפתח ממש לפני הצביעה הסופית אחרת זה פשוט לא יהיה נוח לעבוד ולשייף כונסים פתוחים (זה ישבור את המבנה הסגור ויהפוך אותו להרבה יותר גמיש ולא נוח לעיבוד. כמובן שאחרי הדבקת הרשת במקום המבנה יחזור להיות חזק)

מדהים דימה... על איזה צבע תלך?, אדום כמו במקור או שתעשה משהו קצת יותר מקורי.?

Aviko

את האמת יש מצב למשהו יותר מקורי. עדיין לא סגור אבל הנה כמה תמונות

lotuselisesportsracer71uj1.jpg

frontrightposterzc5.jpg

קודם ל ח"ח על העידכון! :)

לא הבנתי כל כך למה צריך את הפילפליי.. זה לא עד כדי כך עקום שצריך "ליישר את זה", נכון?

יש מצב התכוונת "ע"מ לא להבליט את כל הפאקים הקטנים"?

אני ינסה לתת הסבר מפורט למה צריך פילפליי. כשהאפוקסי מתייבש הוא פולט מן שכבה שומנית על פני השטח ששום דבר לא נדבק אליה, ככה שאם אני יצטרך לעבוד עם בונדו וליישר את פני השטח אחר כך אני יצטרך לשייף את פני השטח כדי להיפתר מהשכבה. במקרה הזה מדובר במקום לא הכי נוח לשיוף מבחינת נגישות (כונסי אוויר צרים יחסית עם הרבה פינות). מה שפילפליי עושה בעצם זה ספיגה של השכבה השומנית ואחרי הקילוף הוא משאיר פני שטח מחוספסים מעט שלא דורשים שיוף כלל ואפשר לעבור ישר לבונדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים

אני ינסה לתת הסבר מפורט למה צריך פילפליי. כשהאפוקסי מתייבש הוא פולט מן שכבה שומנית על פני השטח ששום דבר לא נדבק אליה, ככה שאם אני יצטרך לעבוד עם בונדו וליישר את פני השטח אחר כך אני יצטרך לשייף את פני השטח כדי להיפתר מהשכבה. במקרה הזה מדובר במקום לא הכי נוח לשיוף מבחינת נגישות (כונסי אוויר צרים יחסית עם הרבה פינות). מה שפילפליי עושה בעצם זה ספיגה של השכבה השומנית ואחרי הקילוף הוא משאיר פני שטח מחוספסים מעט שלא דורשים שיוף כלל ואפשר לעבור ישר לבונדו

הבנתי. :D

היית רציך להסביר את זה מראש בשביל כל הבורים.. :P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. :D

היית רציך להסביר את זה מראש בשביל כל הבורים.. :P;)

זה לא ישנה כלום. בטוח יהיה מישהו בעתיד שישאל את השאלה הזאת שוב כי פשוט לא יהיה לו כוח לעבור על כל הלוג ולקרוא את כל ההערות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...