Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 17 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על התגובות. לא הפרוייקט לא הופסק כמו שאמרתי בתגובות הקודמות שלי, שמתי אותו בצד כדי שאני יוכל להתרכז בתחביבים אחרים שלי. אני עובד על המארז הזה כבר קרוב לחודשיים נונ סטופ ואני חושב שהפסקה של שבועיים שלושה, זה הגיוני :). אל תקפיצו סתם, כשיהיה עדכון הוא יפורסם פה

take care.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

י[br]פורסם בתאריך: 23.05.2007 בשעה 22:10:11

יש מישהו בבית :hi: :hi:

תודה על התגובות. לא הפרוייקט לא הופסק כמו שאמרתי בתגובות הקודמות שלי, שמתי אותו בצד כדי שאני יוכל להתרכז בתחביבים אחרים שלי. אני עובד על המארז הזה כבר קרוב לחודשיים נונ סטופ ואני חושב שהפסקה של שבועיים שלושה, זה הגיוני :). אל תקפיצו סתם, כשיהיה עדכון הוא יפורסם פה

take care.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

עברו חודשיים מאז העדכון האחרון. מה לעשות שיש לי חיים עמוסים וזה אתגר דיי רציני למצוא זמן פנוי להתעסק בדברים שאני אוהב. רק בשבוע האחרון הצלחתי למצוא זמן פנוי ולקדם קצת את העניינים מספיק בשביל עדכון קטן.

במהלך השבוע ציפיתי את החלק העליון של המארז בפיברגלס ואחרי קצת עבודה עם בונדו והרבה שיופים צבעתי את כל המארז בשכבה עבה של צבע יסוד ע"מ להבליט את כל הפאקים הקטנים. נוסף לכך היום סוף סוף ציפיתי את החלק הקדמי של המארז בפיבר ושבוע הבא אחרי כל השיופים אני יוכל סוף סוף לחתוך את המארז ולהתחיל לעבוד על עיצוב פנים.

הנה לכם כמה מההתקדמות

המארז צבוע בשכבת צבע יסוד

000yn8.jpg

002bs7.jpg

011wa6.jpg

012bl0.jpg

013mv0.jpg

014td3.jpg

015ey3.jpg

החלק הקדמי מוכן לציפוי

016lb6.jpg

רצועות של פיבר ופיל פליי

017kz4.jpg

התחלתי בהרטבת המשטח בשכבה דקה של אפוקסי

018oz3.jpg

אחר כך הנחה של רצועות פיברגלס

019hj6.jpg

020oa4.jpg

021fs0.jpg

ובסוף הנחה של רצועות פיל פליי ליצירת פני שטח חלקים ואחידים

022yu8.jpg

023ln6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...