Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 22 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

שוב תודה

את הקלקר חפרתי בעיקר עם סכין פורמייקה וסכין יפנית. פשוט פיררתי את הקלקר ואז העפתי אותו החוצה

הנה עוד עדכון לסוף שבוע הזה

סימון הפתח במכסה האחורי

img2979gq9.jpg

החיתוך

img2983dx2.jpg

img2984hr1.jpg

אחרי קצת שיוף

img2985tu3.jpg

img2986qr5.jpg

החלטתי ללכת עם צירים סטנדרטיים לחלק העליון. האיזור יחוזק בהתאם כדי שהצירים יוכלו להחזיק את המשקל של כל החלק העליון

img2987oo2.jpg

חיזוקי קרבון בכונסי אוויר צדדיים

img2990wy0.jpg

img2991xh0.jpg

img2992lb0.jpg

img2997kg0.jpg

img2999pp8.jpg

עוד חיזוק קרבון במכסה האחורי

img2998xv7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשש ... חתכת עם דיסק יהלום ?

אני משער שאתה עובד איתם הרבה .. יש לך מושג כמה זמן הם מחזיקים ? על חיתוך פח ואלומיניום ?

אהבתי מאוד את הפרויקט עד עכשיו :xyxthumbs:

אה וזה רק אני או שהקלקר ורוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד!

את הקרבון מדביקים עם דבק אפוקסי, נכון?

כן אבל לא מה שאתה חושב... זה לא בדיוק דבק במובן ה"רגיל"

SSR, הפיברגלאס שאליו חיברת את הציר לא יתעקם כל פעם שתפתח את המכסה? אני יודע שזה מספיק חזק כדי לעמוד מעמס גם פי 10 יותר גדול, אבל עדיין, זה לא הכי בריא...

והציפוי קארבון זה ליופי, נכון?

זה רק אתה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... אנשים פה ממש מתעלמים מכל הערה שאני רושם בעדכונים. מתעלמים בכוח. טוב לא משנה אני כבר יודע מה אני יעשה בעדכון הבא... אם גם זה לא יעזור אני מוותר סופית על הפורום הזה.

פשש ... חתכת עם דיסק יהלום ?

אני משער שאתה עובד איתם הרבה .. יש לך מושג כמה זמן הם מחזיקים ? על חיתוך פח ואלומיניום ?

אהבתי מאוד את הפרויקט עד עכשיו :xyxthumbs:

כן חתכתי עם דיסק יהלום. אני אישית לא ממליץ עליהם לחיתוכי מתכת. לדעתי הדיסקיות הרגילות עושות עבודה יותר טובה

כן הקלקר קצת ורוד. מה זה משנה? ::)

כן אבל לא מה שאתה חושב... זה לא בדיוק דבק במובן ה"רגיל"

SSR, הפיברגלאס שאליו חיברת את הציר לא יתעקם כל פעם שתפתח את המכסה? אני יודע שזה מספיק חזק כדי לעמוד מעמס גם פי 10 יותר גדול, אבל עדיין, זה לא הכי בריא...

והציפוי קארבון זה ליופי, נכון?

זה רק אתה ;)

IG אתה אחד האנשים שדיברתי עליהם בתחילת התגובה. תקרא טוב טוב את ההערות שלי לתמונות ואני בטוח ב 1000% שתמצא שם את כל התשובות.

יפה מאוד!

את הקרבון מדביקים עם דבק אפוקסי, נכון?

בערך... מספיגים את הקרבון, לא סתם מדביקים אותו.

מי שלא קיבל תשובה יכול להוסיף את עצמו לרשימת האנשים שלא קוראים את ההסברים שלי, כי נמאס לי :s07: :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG אתה אחד האנשים שדיברתי עליהם בתחילת התגובה. תקרא טוב טוב את ההערות שלי לתמונות ואני בטוח ב 1000% שתמצא שם את כל התשובות.

כתבת-

האיזור יחוזק בהתאם כדי שהצירים יוכלו להחזיק את המשקל של כל החלק העליון

אני כתבתי-

כדי שהחלק גם לא יתעקם תצתרך לעשות שינוי משמעותי ולא סתם חיזוק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שעובד עם החומרים האלה כבר הרבההההה מאוד זמן אני חושב שאני יודע מה אני עושה וכמה בדיוק אני צריך לחזק ובאיזה מקום. חשבתי שכבר הוכחתי את זה... מסתבר שלא לכולם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד עם חומרים החל מכל סוגי האלומיניום, דרך כל סוגי הפלדות ועד לחומרים אגזוטיים כמו פיבלרגס,פלסטיגלס,FR4 - פלסטיקים למיניהם וסיבי פחמן אני חייב להגיד שפו ענק על המאמץ.

אנשים פשוט לא מבינים כמה קשה להשיג ולעבד את החומרים האלה.. יש פה כמות שעות עצומה של השקעה אישית

יש לי שתי שאלות אליך - מאיפה אתה משיג את החומרים עצמם (איפה אתה עובד??) חלק מהם פשוט קצת קשה לכל אדם רגיל למצוא - וזה יאפשר לעוד אנשים להתעניין, ושאלה שנייה בקשר לעיבוד עצמו, איפה למדת את כל התהליך הזה? חלק מהדברים פה רק אנשים שנמצאים כבר דיי הרבה שנים בתעשייה מכירים ואתה מציג פה רמת מקצועיות יפה מאוד

בן כמה אתה? אפשר לעניין אותך בעבודה בתחום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לפרט פה על מקום העבודה שלי, אני עובד ביצור ופיתוח של מזל"טים בתור מבנאי ואני בן 23. את החומרים והכלים אני לוקח ישירות מהעבודה (בקנה מידה שלנו מדובר בלא יותר משאריות ככה שלאף אחד לא אכפת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לפרט פה על מקום העבודה שלי, אני עובד ביצור ופיתוח של מזל"טים בתור מבנאי ואני בן 23. את החומרים והכלים אני לוקח ישירות מהעבודה (בקנה מידה שלנו מדובר בלא יותר משאריות ככה שלאף אחד לא אכפת)

איפה היית בצבא?

גם קטע של מזל"טים מודיעין שדה וזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...