Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 16 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרשת תכסה את הכונסים הקדמיים + הכונסים בצדדים. זה 2 חתיכות של 30X30ס"מ בערך.

אחלה משאבה היא מאוד טובה אבל אני לא מת על הרשת אני מעדיף משושים

נראה לך שהרשת ב Enzo זה משושים? זה שאתה לא אוהב את זה זה עניין של טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה משאבה. אני עובד עם המקבילה שלה - סוויפטק MCP655

הם באות עם פוטנציומטר לקביעת הספיקה של המשאבה

כמו כן, היא די שקטה..

בקשר לרשת, די ייחודית - אהבתי :)

האם הרדיאטור הנ"ל יספיק כדי לקרר את הכל? (מה אתה מקרר בכלל? את המעבד מן הסתם, GPU? צ'יפסט? אולי זכרונות?)

משאבה יש, רדיאטור יש, באיזה בלוקים תשתמש? (וצנרת, נוזל?)

מחכה לעדכון הבא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי כמו שכבר אמרתי זה רק רדיאטור משני, יהיה רדיאטור ראשי 2X120 בגג המארז. לגבי הבלוקים אני יחליט רק בסוף כשאני ידע איזה חומרה אני קונה. אני לא רוצה לקנות משהו עכשיו שישב בצד ויתיישן עד שאני יסיים את המארז. אני הולך לקרר את המעבד וכרטיס מסך. אין טעם לקרר את הציפסט שכן הוא לא מתחמם יותר מידי גם ככה. לגבי צנרת, 3/8 רוב הסיכויים TYGON. נוזל עדיין לא החלטתי, יש עוד מספיק זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי..

נראה אולי איזה נחמד? ;)

ומדוע בחרת להשתמש ב3/8 ולא ב1/2?

אגב, SHAPPIRE מייצרת בין השאר לוחות בצבע אדום.. אולי זה ידבר אליך.. (אם תמצא לוח שיענה לך על הדרישות כמובן..)

אבל מצד שני יש לך כיסוי ללוח.. לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על העבודה המדוייקת, מתחיל לקבל אחלה צורה.

כמה דברים.

- לפי מה שאני רואה בסקיצה הראשונית אתה מתכנן לשים SteaHead לא כל כך הבנתי מה זה בדייוק, אם תשאל אותי, לא הייתי מוסיף פרטים חיצוניים שלא

קימים בדגם המקורי..

-לגבי האחורה, הייתי עושה כיסוי פיבר גלס בעל עומק, שישב בדומה למכסה המנוע שיצרת ,במרווח מן גוף המארז עצמו (מה שיאפשר חיבור של כבלים למיניהם)

ובאחד הקצבות של הכיסוי ל"כרסם" פינה (דמוי ביס) ומשם לאפשר יציאה של צמת הכבלים.

את הכיסוי האחורי אתה מוזמן לעצב כחלק האחורי של המקור: http://www.fantasycars.com/derek/cars/images/ferrari/enzo_5.jpg.

-שימוש בצירים הידרוליים לפתיחת גג המארז, יכול להיות מאוד מעניין. בשביל אלו אתה יכול לפנות ל bansbach (יש נציגות בישראל) החברה המובילה בעולם לצירים הידרוליים.

(באים במידות שיתאימו לך).

-חלונות, נכון שהחלנות בסקיצה הם לא ההחלטה הסופית.. עצתי היא ליצור חלונות שיתמזגו אחד המשני.. שהכל יהיה זורם. בשום אופן לא לעשות חלונות מרובעים.

הייתי מוותר בלי היסוס על החלנות הנמוכים בדפנות המארז (לפי התקדמות העבודה שלך על ה"דלתות" אני לא רואה שציינת חלונות נמוכים.. אז סבבה.)

-בסיומו של הפרוייק שניי אלו יכולים להוסיף קצת חן. מדבקות 3D של סמל ה-FERRARI.

http://cgi.ebay.com/OFFICIAL-FERRARI-3D-BADGE-STICKERS-2-Pcs-

LARGE_W0QQitemZ200105380393QQihZ010QQcategoryZ14029QQrdZ1QQcmdZViewItem

מה התכנונים שלך לגבי מידול האביזרים הנלווים?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי..

נראה אולי איזה נחמד? ;)

ומדוע בחרת להשתמש ב3/8 ולא ב1/2?

אגב, SHAPPIRE מייצרת בין השאר לוחות בצבע אדום.. אולי זה ידבר אליך.. (אם תמצא לוח שיענה לך על הדרישות כמובן..)

אבל מצד שני יש לך כיסוי ללוח.. לשיקולך.

אני כנראה ילך על כרטיס מסדרת 8800, רוב הסיכויים GTS, נכון לעכשיו אין לי תוכנות ל . אין סיבה מיוחדת לשימוש ב 3/8, זה גם לא יגרום לכזה הבדל בביצועים.

לגבי הלוח נכון לעכשיו הבחירה שלי עומדת בין גיגביט 965P-DQ6 לבין commando. בעיקרון אני מחפש הכי טוב שקיים בשוק ל OC. אם יצא משהו יותר טוב עד שאני יגיע לקניית החומרה אני יקנה משהו אחר. בנתיים יש עוד זמן

כל הכבוד על העבודה המדוייקת, מתחיל לקבל אחלה צורה.

כמה דברים.

- לפי מה שאני רואה בסקיצה הראשונית אתה מתכנן לשים SteaHead לא כל כך הבנתי מה זה בדייוק, אם תשאל אותי, לא הייתי מוסיף פרטים חיצוניים שלא

קימים בדגם המקורי..

מה הכוונה STEAHEAD??

-לגבי האחורה, הייתי עושה כיסוי פיבר גלס בעל עומק, שישב בדומה למכסה המנוע שיצרת ,במרווח מן גוף המארז עצמו (מה שיאפשר חיבור של כבלים למיניהם)

ובאחד הקצבות של הכיסוי ל"כרסם" פינה (דמוי ביס) ומשם לאפשר יציאה של צמת הכבלים.

אם הכוונה היא לעשות חיפוי אחורי בתור "קליפה" אז זה מה שאני עושה גם ככה. אחרי שאני יסיים לצפות את המארז בפיבר אני ימיס את הקלקר מבפנים מה שישאיר קליפה חיצונית ונקיה. לגבי כרסום פינה, במקום אני פשוט יעשה חריץ נקי באמצע שממנו יצאו כל החוטים. מקווה שהבנתי את הכוונה שלך נכון...

את הכיסוי האחורי אתה מוזמן לעצב כחלק האחורי של המקור: http://www.fantasycars.com/derek/cars/images/ferrari/enzo_5.jpg.

-שימוש בצירים הידרוליים לפתיחת גג המארז, יכול להיות מאוד מעניין. בשביל אלו אתה יכול לפנות ל bansbach (יש נציגות בישראל) החברה המובילה בעולם לצירים הידרוליים.(באים במידות שיתאימו לך).

אני לא הולך להשתמש בבוכנות הידראוליות אלה בוכנות חשמליות (מנוע חשמלי מסובב מוט עם תבריג שמרים את הבוכנה), ויש לי כבר כמה מקורות לקניה של בוכנות כאלה :)

-, נכון שהחלנות בסקיצה הם לא ההחלטה הסופית.. עצתי היא ליצור שיתמזגו אחד המשני.. שהכל יהיה זורם. בשום אופן לא לעשות מרובעים.

הייתי מוותר בלי היסוס על החלנות הנמוכים בדפנות המארז (לפי התקדמות העבודה שלך על ה"דלתות" אני לא רואה שציינת נמוכים.. אז סבבה.)

עדיין לא החלטתי לגבי חלונות, בכל מקרה חיתוך החלונות יכול להיעשות בכל שלב בפרוייקט כל עוד זה בא לפני הצביעה הסופית, ככה שאני לא ממהר

-בסיומו של הפרוייק שניי אלו יכולים להוסיף קצת חן. מדבקות 3D של סמל ה-FERRARI.

http://cgi.ebay.com/OFFICIAL-FERRARI-3D-BADGE-STICKERS-2-Pcs-

LARGE_W0QQitemZ200105380393QQihZ010QQcategoryZ14029QQrdZ1QQcmdZViewItem

מה התכנונים שלך לגבי מידול האביזרים הנלווים?.

אביזרים נלווים? כמו מה? מראות צד וכאלה? לא יודע אני יחשוב על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה?, לא יודע - תגיד לי אתה.. זה מה שרשום בחלק העליון בסקיצה הראשונה שפירסמת.. (דומה קצת לאגזוז)(אולי התכוונת לsteamhead?)

-

חיפוי אחורי, הבנת אותי נכון.

-

אני אישית מעדיף מנגנונים מכאניים.. הרבה יותר קלאסי..וחלק. (יותר דומה למקור)

-

התכוונתי ב"אביזרים נלווים" למקלדת, מסך, וכו'..

פספסת את 3D stickers..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה?, לא יודע - תגיד לי אתה.. זה מה שרשום בחלק העליון בסקיצה הראשונה שפירסמת.. (דומה קצת לאגזוז)(אולי התכוונת לsteamhead?)

-

חיפוי אחורי, הבנת אותי נכון.

-

אני אישית מעדיף מנגנונים מכאניים.. הרבה יותר קלאסי..וחלק. (יותר דומה למקור)

-

התכוונתי ב"אביזרים נלווים" למקלדת, מסך, וכו'..

פספסת את 3D stickers..

חחח עכשיו הבנתי. מה שכתוב שם זה Stealthed WC res. הכוונה היא למיכלי מים מוסתרים. ירדתי מהרעיון הזה. המיכל יהיה ממוקם בחלק התחתון של המארז. לגבי מנגנונים מכאנים היה לי אופציה בין מנגנון חשמלי לבוכנות בסגנון כמו שיש ברכבים לפתיחת הבגז' מאחורה. העדפתי ללכת על החשמלי. מערכת הידראולית תהיה מסורבלת מידי במקרה הזה.

לגבי אביזרים נלווים אני יחשוב על זה בכל מקרה אני לא יתמקד בזה עכשיו כי גם ככה שמתי את הפרוייקט הזה בצד לכמה ימים הקרובים לטובת סיום פרוייקט אחר שלא קשור למודינג.

לא פספסתי את המדבקות שלך, הקישור לא עבד ככה שלא התייחסתי לזה. בכל מקרה אי לא אוהב מדבקות, יפות ככל שיהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...