Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 11 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

העיצוב האחורי די "נקי, ואלגנטי".. מאוד לטעמי ;)

1.למרות שהכיסוי נשלף, האם החוטים היוצאים מהMB, יעברו דרך חורים שתצור ב"גב" המארז, או הם יצאו מתחתית הכיסוי האחורי?

או שיש לך בכלל תכנונים אחרים?

2.מטרת הכיסוי הנשלף היא בעצם לתת גישה נוחה לרכיבי המארז? או שמא אתה עדיין בעניין הקליפסים של הטיסנים?

3. מקווה שבעדכון הבא נראה את המארז באדום פרארי.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה לכל המגיבים

DimaX: מה בדיוק אתה רוצה שאני יצלם? סתם של אריגי קרבון, פיברגלס וכן הלאה? מה הטעם?

mazafaka: רוב החלק הקדמי עשוי מרוהסל שזה סוג של ספוג קשיח. אם הייתי מצפה אותו בפיברגלס כמו שהוא, הוא היה פשוט סופג אליו את כל הדבק, מה שאני עושה זה ציפוי הרוהסל בשכבה דקה של בונדו כדי לסתום את כל החורים הקטנים ואז אני מצפה הכל בפיברגלס לחיזוק והקשחה של המבנה. מבחינת עיצוב הפרונט גמור.

genia: אני עדיין לא סגור על התאורה, אם תהיה תאורה אדומה אז רק בתחתית המארז, התאורה הפנימית ככל הנראה תהיה לבנה.

arkadur: החוטים יצאו מחורים בגב. המטרה של כיסוי נשלף היא אך ורק לנוחות הפירוק של ה MOBO TRAY. נכון לעכשיו יש לי 2 רעיונות לצורת חיתוך הכיסוי, נראה לאן זה יתגלגל. בנוגע לצביעת המארז יש עוד המון עבודה עד שאני יגיע לשלב הצביעה. אני יכול רק לרמוז שהיכף הפרוייקט הזה יהיה הרבה יותר גדול מ AquaLight והצביעה תתבצע רק בשלבים הסופיים

IG: גם זה בדרך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מצפה בסוף הכל בקרבון ?

זה יהיה מדהים כמו איזה טנק מצופה סיבי פחמן

בקשר לסמל - אם לא תשיג מזויף תצתרך לשלם כמה אלפיי דולרים

תעשה לבד לדעתי

אם אני יצפה את זה בקרבון זה יהיה לצורך חיזוק ולא ליופי. המארז יהיה צבוע באדום ורק ה"מכסה מנוע" יהיה קרבון. בקשר לסמל אם תדפדף כמה עמודים אחורה תראה שהזכרתי אני עושה סמל לבד.

הכוונה שלי הייתה לעשות פס כמו שיש פה:

http://www.desktopmachine.com/pics/Jaguar_C-XF_175_1024x768.jpg

רק בצבע אדום מבחוץ ומבפנים(של המארז) שיהיה לבן אני חושב שזה יראה טוב,לשיקולך.

לדעתי זה לא ישתלב מי יודע מה בתכנון שלי.

אפשר לעשות חטירה עם חתיכת מסגרת בפרספקט ולשים את זה בתור חלון בגג ותאורה אדומה מלמטה..

זה יצא יפה

דיי כבר רדו מהקטע של החריטות, אני אישית ממש לא אוהב את זה ולא יהיו שום חריטות במארז הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר דברים שאפשר להוסיף.. עד כה אני ממש אוהב את התיכנון, הצורה שהמארז קיבל בהחלט מרשימה:)

אם אתה שואל אותי לגבי תוספת? הייתי מוסיף מעגל שבעת לחיצה על מקש "Start" על מנת ל"התניע" את המחשב.. הייתי עושה אפקט שמע של התנעת אוטו...

המשך כך.. נצפה לעוד ...

ד"א היסתדת עם הפעלת הספק דרך ספק אחר על פי המעגל שהסברתי לך עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזמן חשבתי על מעגל שהזכרת :D. את הרעיון קיבלתי מאחד הפרקים של PIMP MY RIDE ששם הם שמו מעגל דומה ב COUGAR. אם אתה יודע מאיפה אני יכול להשיג כזה אני ישמח לקבל קצת פרטים.

לגבי הספק, כן שאלתי בעבודה אבל אני עדיין לא יאחד את הספקים. במקום זה עלה לי רעיון נחמד יותר שיתן למארז עוד יותר הרגשה של רכב. מה שיהיה למעשה זה סוייץ' מפתח שיהיה מחובר ל RELAY. בעת הסיבוב של המפתח הוא יפעיל את הספק של מערכת וגם יפתח ערוץ לכפתור ההדלקה של המחשב. ככה שבלי שאני מפעיל את הקירור קודם, לא יהיה אפשרי להדליק את המחשב עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת זה נשמע רעיון מגניב... לך על זה... לגבי מעגל הסאונד...

כנס ללינק הבא:

http://www.dekada.co.il/db/DUpaypalPro30/shops/sub.asp?iSub=38

לך למוצר השלישי: ELECTRONIC RECORD/PLAYBACK MODULE

החנות נמצאת בדיזינגוף סנטר.

סבבה תודה אני יבדוק את העניין

זה די ילדותי תלוי בצליל

תעשה צליל של מנוע גרמני שנשמע כמו טרקטור לא כמו יפנית (פרארי)

כן כן מנועי ה1.6 של מיצובישי נשמעים כמו המנועים של פרארי שאגה של חתול :silly:

זה אמור להיות דומה לפרארי, לא לטרקטור גרמני. מן הסתם שהעדיפות שלי תהיה להשיג צלחל מקורי של הנעת מנוע פרארי. זה שזה נשמע לך ילדותי זה עניין של טעם, אני עושה את המוד הזה בשביל לרצות את עצמי ולא את האחרים.

א.פרוייקט מדהים נראה מאד יפה

ב.איפה אתה מביא חתיכות גדולות של קלקר.

ג.איפה קונים פיבר לעזאזל .

תודה

א. תודה

ב. מהעבודה

ג. תנסה בחנויות טיסנים. או ב . קח בחשבון שיש המון סיגים, אם אתה באמת רוצה להיכנס לזה, תעשה מחקר קטן על הנושא ובמה כרוכה עבודה עם פיבר לפני שאתה נכנס לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...