Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 15 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על התגובות.

הנה עוד עדכון על מצב הפרוייקט

קודם כל יש עדכון באנגלית למי שרוצה

img2756ro8.jpg

השוואה של כונסי אוויר צדדיים לפני ואחרי טיפול בונדו

img2758kp8.jpg

img2757fe0.jpg

img2760fi9.jpg

img2762cm9.jpg

img2761sb2.jpg

רדיאטור כפול של 80מ"מ שהולך להיות מקדימה

img2765ny7.jpg

img2766ea3.jpg

הצעצוע החדש שלי (קניתי שלשום) אולי הכלי הכי שימושי שקניתי בכמה שנים האחרונות

img2767ix9.jpg

img2768hp9.jpg

עוד עדכונים שבוע הבא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייס! גם המשייפת! אבל למה זה הכי שימושי? מה כבר זה יעשה? ישייף לך את העץ שלא יהיו זיזים חדים? ניר זכוכית עשה אותו דבר בלא הרבה יותר מאמץ. ;)

וגם הקול והתמונה של הוידאו לא מסונכרנים.

לא ידעתי שאתה מפרסם גם ב The Mod Nation... ;)

ועוד שאלה: איך אתה מתכנן לעשות שהחלק שתחתוך כדי לפתוח את המארז ישאר מקובע כשהוא סגור? הגג בסוף כן יוכל להיפתח או לא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית שאמרתי שהכלי הזה הוא הכי שימושי שקניתי, היא שלא קניתי יותר מידי כלים בזמן האחרון, יש לי כל מה שאני צריך בעבודה. וזה שימושי בעיקר בדלל היכולת שלו להגיע גם לפינות הכי צרות שיש והוא מאוד הקל לי על העבודה במיוחד עם צידי הגוף.

לגבי הוידאו, יש בעיית סנכרון רק בשניות הראשונות של הסרטון. אחרי זה זה מסתדר

נכון לעכשיו The Mod Nation הוא הפורום העיקרי שלי ואני נותן לו את רוב תשומת הלב שלי, בעיקר בגלל המקצועיות והאווירה הטובה שהפורום נותן

אני מניח שאתה מדבר על החלק האחורי. אם כן יש לי כמה אופציות ואני עדיין לא סגור על משהו ספציפי, נחליט כבר בהמשך. לגבי המארז, כן הוא יפתח, אמרתי את זה כבר כמה פעמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית שאמרתי שהכלי הזה הוא הכי שימושי שקניתי, היא שלא קניתי יותר מידי כלים בזמן האחרון, יש לי כל מה שאני צריך בעבודה. וזה שימושי בעיקר בדלל היכולת שלו להגיע גם לפינות הכי צרות שיש והוא מאוד הקל לי על העבודה במיוחד עם צידי הגוף.

לגבי הוידאו, יש בעיית סנכרון רק בשניות הראשונות של הסרטון. אחרי זה זה מסתדר

נכון לעכשיו The Mod Nation הוא הפורום העיקרי שלי ואני נותן לו את רוב תשומת הלב שלי, בעיקר בגלל המקצועיות והאווירה הטובה שהפורום נותן

אני מניח שאתה מדבר על החלק האחורי. אם כן יש לי כמה אופציות ואני עדיין לא סגור על משהו ספציפי, נחליט כבר בהמשך. לגבי המארז, כן הוא יפתח, אמרתי את זה כבר כמה פעמים...

דימה, אני זוכר מהפרויקט הקודם שיש לך משייפת פנאומטית בעבודה לא?

וממש יפה יצא לך הכל...כל הכבוד.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שבירת שיניים בוידאו xD

--

אם אני לא טועה אפשר לשים על המשייפת הזאת איזה נייר שרוצים+אתה לא צריך להזיז תיד במשך שעה= טוב

חוץ מזה- ב3 עדכונים אחרונים אתה עדיין משייף את הכונסים לא?

עריכה-יהיה נחמד אבל קצת בזבוז לשים רדיאטור זהה בצד השני(זה יוצא שולט דרך החורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

דימה, אני זוכר מהפרויקט הקודם שיש לך משייפת פנאומטית בעבודה לא?

עדיין יש לי אותה אבל היא טובה בעיקר למשטחים גדולים. אין על משייף עכבר בשביל להיכנס לפינות קטנות

חוץ מזה- ב3 עדכונים אחרונים אתה עדיין משייף את הכונסים לא?

עריכה-יהיה נחמד אבל קצת בזבוז לשים רדיאטור זהה בצד השני(זה יוצא שולט דרך החורים)

כן השיופים האלה לוקחים זמן אם אתה מעדיף עדכון פעם בחודש כל פעם שאני עובר שלב משמעותי בבנייה אין לי בעיה, למעשה זה רק יקל עליי :D

כן זה יכול להיות נחמד אבל לא יראו כל כך את הרדיאטור כי הוא יהיה מאחורי רשת אלומיניום. חוץ מזה זה רדיאטור משני והוא רק נותן תוספת לרדיאטור העיקרי שיהיה על גג המארז (2X120)

יש לך קול סיני \קוריאנה כזה :silly:

אם כבר אז מקסיקני :D. היה לנו על זה ויכוח דיי סוער ב modnation.

עדכון קטנטן. אחרי כמעט חודש של עיקובים ובלבולי שכל רשות המכס החליטה סוף סוף לשחרר לי את החבילה שהזמנתי בזמנו מביל mnpctech. והתכולה:

D5 Laing pump

img2787uc6.jpg

2 חתיכות של אלומיניום שרק לא מזמן נכנסה אליו למלאי ואני חושב תתאים טוב מאוד למוד שלי

img2782um8.jpg

img2784jg3.jpg

img2790ab1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...