איכות טקסט מזעזעת במסכי LCD - פונטים קטנים ב-VG2021 לדוגמה. - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות טקסט מזעזעת במסכי LCD - פונטים קטנים ב-VG2021 לדוגמה.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כדי לפסול אפשרות של בעיה במסך, כדאי לחבר אותו למחשב אחר עם כרטיס מסך אחר או מאיץ גרפי OB רצוי עם מערכת הפעלה מותקנת מחדש של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בעיית התצוגה אצלך נובעת מכרטיס מסך שלא מרנדר טוב עם הצג הזה את התצוגה, או שהחלונות ויסטה לא מוצלחת עושה בלגן עם הפרופילי צבע, או הדרייברים לויסטה של עושים לו עוול. לך תדע. אם אתה לא יכול להתחבר למחשב אחר לפחות תנסה לחבר את המסך ללא כרטיס המסך תוך שימוש במאיץ הגרפי של הלוח אם עם חלונות מותקנת מחדש ביחד עם הפרופיל (מנהל ההתקן) של הצג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה ומוצלחת הצלחתי להסיר את ה CT מהאקפלורר. אין ספק באמת שזו הייתה הבעיה. תודה באגירה על האבחון. עכשיו צריך לראות מה עושים עם הפונטי באגירה האלה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב ממש קשה מבחינת פונטים, עם או בלי CT. אני מתחיל לחשוב שאולי 20" עם גודל נקודה כזה לא מתאים לפונטים של וינדוס. אני צריך לראות איך זה נראה על 19" בשביל להכריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באינפוסרוויס שממוקמת בבית ביתא מוכרים את הדגמים האיכותיים של Viewsonic, Samsung וכמו כן EIZO. האתר שלהם באינטרנט:

http://www.infoservice.co.il/info/english/default.asp

כל הדגמים כולל מחירונים מופיעים שם בממשק האנגלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי לאינפוסרוויס אין מסכים בתצוגה - אנחנו עובדים איתם שנים. הם מוכרים מוצרים מהטופ בניגוד לרוב החנויות.

הם חנות מצויינת אך לא זולה וכדאי לבוא מצוייד בידע למרות שהם בסדר גמור בעניין.

מניסיוני עם ה-VP930 - לא שם תמצא את המענה לבעיותיך.

אמנם הפונטים לא יהיו דקיקים כל כך אבל מפוקסלים הרבה יותר (פונטי בגירה :xyxthumbs:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה איך האיזו 1931 מתפקד. למרות שחבל לי. הרוחב של ה 20" ממש טוב לעבודה בפיבוט וצפייה בסרטים. הייתי שוקל לעלות ל 2407WFP אם רק היה איפה לראות אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור להגיע אלי 2407 במהלך שבוע הבא (בלי נדר) - תוכל לקפוץ אלי ולהתרשם (גם בבאר שבע).

קשה לי מאוד להאמין שתמצא בחנות EIZO 1931 בתצוגה - נקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...