איכות טקסט מזעזעת במסכי LCD - פונטים קטנים ב-VG2021 לדוגמה. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות טקסט מזעזעת במסכי LCD - פונטים קטנים ב-VG2021 לדוגמה.

tmpusr

Recommended Posts

כאמור, אני בויסטה, ולא ברור לי איך מפעילים כאן CT. כלומר, לא.

וביצעתי מעבר ל רק בכדי לראות האם זו בעיית ויסטה. ב יש שיפור מאוד מאוד מאוד קטן אבל בעיקרון זה אותו הדבר (עם או בלי CT שם). אם אני מבין נכון, CT אחראי לדבר אחר. אני רואה את ההבדלים בדוגמאות שהם מביאים שם ב CT. זה כאילו שעוברים על הטקסט עם טוש חזק יותר. אבל זו לא הבעיה שאני חווה. אני חווה חוסר יכולת של המסך לבטא טקסט באופן חד. גם ב WORD, כשהטקסט ממש גדול (זום 150) עדיין השוליים של הטקסט לא חדים וזה מאוד מפריע בעיניים.

אני חייב לציין שלא מדובר כאן בקיטור קטנוני. זה ממש מפריע לי לקרוא. ואל התחלתי לדבר אפילו על כך שהטקסט נצבע מידי פעם באדום.

עריכה: המשותף לתלונות שלי הוא טקסט שחור על רקע בהיר. כשהרקע כהה והטקסט בהיר, הטקסט נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שמעצבן זה שזה לא בכל דבר. הפונטים של שולחן העבודה מעולים (שוב, כנראה רקע שחור וקטסט לבן). נראות יוצא מן הכלל. חדות האייקונים גם היא מצויינת. רק טקסט הורג אותי, ורק טקסט כהה על רקע בהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי שתצליח לצלם את התופעה שאתה מדבר עליה? אולי תתאר במדויק סטואציה בה אתה חווה אותה

כדי שנוכל לנסות לשחזר אותו?

בכל מקרה זה לא קשור ל Dithering, זה מצב שנועד לדמות צבעים ומשפיע יותר על מעברי צבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אצלם בעיה של מסך? חיצונית? אין לי באיכות מספיק טובה. אני חווה את הבעיה במלוא חומרתה בעיקר בפורום הזה שבו הפונטים קטנים והרקע בהיר. למשל, האות 'ג'. השפיץ הימני התחתון שלה ממש מרוח. כנ"ל לגבי השפיץ הימני העליון של 'א'. האות 'מ' ממש לא חדה בחלק העליון שלה. כנ"ל האות 'ש'. וזה ממשיך... יש דברים טובים: האות 'ל' למשל מושלמת.

בכלל החוויה שלי מהקריאה היא כאילו הטקסט כפול, כאילו יש לו צל (הוא לא, אך חוסר החדות שלו נותן הרגשה כזו).

הבעיה שכרגע אני לא יודע מה הבעיה. וכך, לא יודע אם להחזיר את המסך וללכת על משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

19' יהיה גרוע יותר - גם של EIZO בגלל גודל הנקודה הענקי.

יש לנו פה את ה-VP930 שקרוב מאוד ל-EIZO באיכות הטקסט. הטקסט כמו שבגירה אוהב - חד מאוד אבל מפוקסל (בדיוק כמו שאני לא אוהב).

אני מצטער מאוד, אבל כמי שראה את ה-VP930 לצד האיזו, אין מה להשוות ביניהם מבחינת צורת הטקסט וחדותו. ב-VS הטקסט פחות נעים לצפייה מאשר באיזו, שבו ממש מרשים לקרוא מסמכים באקרובט של אדובי. נכון שמדובר בטקסט מפוקסל יותר בהשוואה ל-20", אבל עדיין לא ברמה מפריעה. ה-CT במקרה של האיזו לא מראה הילות צבעוניות בשוליים של הטקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מרשים יותר כי האיזו מגיע עם בהירות יותר מכוילת מה VP930, מכל שאר החינות אין שום סיבה שטקסט יראה יותר טוב

על האיזו. האפקט הצבעוני קיים בכל מסך, אתה פשוט לא שם אליו לב כמו שאני שם אליו לב, זה מאוד סוביקטיבי.

xena אתה עובד כל הזמן במצב PIVOT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נזכר במשהו חשוב, שנוגע לחלונות ויסטה - כאשר התקנתי דפדפן אקספלורר 7 ב- הגופנים בו נהיו יותר עבים, כאילו שמיקרוסופט שילבה את ה-CT כחלק מהמאפיינים של הדפדפן. גם באופיס 2007 אני רואה את זה. יש לי הרגשה שבויסטה המאפיין של טקסט מעובה יותר שולב גם כן - וההתקנה או הסרה של CT אינה משפיעה על העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבכל זאת יש הבדל בין פיבוט למצב רגיל. אני לא מצליח לשים עליו את האצבע אבל העובדה היא שיותר נוח לי לקרוא את הטקסט במצב רגיל. הטקסט הרבה יותר ברור ונעים לעין. לא מושלם. אבל מספק. ממש מוזר.יש מושג?

השחור חזק יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמצאתי בנוגע ל Vista, נראה שמיקרוסופט בחרו לשלב את זה כמעט בכל מקום בלי יכולת לשלוט על כך.

http://itsvista.com/2007/01/itsvista-tip-26-how-to-disable-vistas-cleartype-if-you-find-it-blurry/

תנסה לבצע את מה שמציאים במאמר, רק בחר לבטל את ה ClearType.

בנוסף (בהנחה שאתה שתמש ב IE 7) לך ל Tools ואז Options.

גש לכרטסת Advanced רד ל Multimedia ושם תבטל את Always use Cleartype for HTML או משהו בסגנון.

אחרי זה אל תשכח להפעיל את IE 7 מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעלית על הבעיה קודם באגירה. זה הפיבוט. ביטלתי את ה CT אבל זה לא עוזר. איך אפשר לפתור בעייה שנגרמת מהפיבוט? דרייברים עדכניים לכרטיס מסך? אני חושב שאני לא לגמרי מעודכן. ראיתי שיצא דרייבר חדש של .

זה לא מושלם בלי פיבוט אבל זה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבעיה הזו עם ClearType במצב Pivot נתקלתי כאן.

נראה שכן יש תמיכה בכך אבל אתה זקוק לדריברים מעודכנים שיגידו ל ClearType לאיזה כיוון המסך פונה, או במקרה

שלך מתי יש Pivot ומתי אין.

דרך אגב האם אתה חווה Tearing בעת גלילת אתרים ועבודה במצב Pivot? ואם לא (או כן) איזה כרטיס מסך יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...