דרייבר חדש לX-FI על ויסטה +תוכנה חדשה שדלפה (עמוד 2) - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרייבר חדש לX-FI על ויסטה +תוכנה חדשה שדלפה (עמוד 2)

yanivsk

Recommended Posts

נראה לך שאני זה אנטולי???? או יבגני?? או איך שלא תקרא לו....

ממש ממש לא...

אם הסגנון זהה, זה כי עניתי לו באותו המטבע ובאותו הטון המזלזל שלו. הוא חושב שאין מלבדו ושהוא יכול להטיח ביקורת והאשמות על אנשים, מוצרים וחברות והוא בטוח שהוא צודק וחושב שהוא חסין. פתאום הוא מקבל ביקורת נגדית והוא מתחיל להיכנס לפאניקה ולחרדה.

אנחנו ממש לא אותם האנשים... לי יש 3 תארים (איזה גבר גבר אני) ולו יש תואר בעבודה עם כרטיסי קריאטיב ומקסימום בוגר אורט (ובקרוב בוגר "הקשב" בניצנים).

לי יש בבית ציוד מקצועי במאות אלפי שקלים ולו יש זבל שהוא אוסף מהפחים וטוען שזה הציוד הכי טוב שיש.

אז אנחנו ממש לא אותו האיש.

ואגב - רושמים טלית ולא תלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון , תוקן.

אבל היי התגובה הזו היתה בהומור וברוח טובה, ברור שאני לא חושב שאתם אותו האיש , אבל עוד מהתגובה הראשונה שלך ומההכרות הארוכה עם התגובות שלו - יש לכם את אותו הסגנון והחשיבה, בהכל, ולא יעזור זה די מצחיק. לקרוא שוב את התגובות שלכם מהתחלה כשברקע המחשבה שמדובר באותו בן אדם עם פיצול אישיות (כל צד לכיוון שני) זה די משעשע כי מה לעשות יש הרבה דמיון (חוץ מהדעות). אז זה משעשע ומצחיק ולא יותר מיזה , אין מה להתייחס לזה ברצינות.

"ואגב" - לא מנסים להיכנס במי שבא לעזור ולהרגיע... ("טלית" עלק... 8) ), זה עלול להשאיר אותך בסוף בודד בחיים עם הרבה זמן לעשות תארים ודוקטורטים ומחקרים מיותרים כמו השפעת משב כנפי הפרפר על הצד השני של העולם ;) (עכשיו אנחנו תיקו 1:1 :), אני מקווה שאתה מבין שהכל בהומור, אין לי כוונות זדוניות לגבי אף אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nironic, אתה מתנהג כמו ילד קטן.

אני מזהיר אותך לא להתנשא יותר על חברי פורום שתורמים לאתר, יש לך זכות להתנגד לדבריו אבל אין לך זכות להתנשא ולעשות מעצמך הבן אדם הכי חכם בעולם, אתה רק יוצא טיפש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני מבקש אתכם לסדר אני לא חושב שאנטולי זקוק לעזרה

ואם כן אז הוא עוד מעט יקבל את ה M-16 ואז הוא בטוח לא יצטרך אותה.

יותר מעניין אותי איזה ציוד מקצועי יש לNironic.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה-M-16 באות הצרות, תאמין לי...

לי זה נשמע שגם אתה מחכה ש- Nironic יעשה "טעות". למי איכפת מהציוד עכשיו, תשאל אותו בפרטי.

אוי לא אני מתחיל להשמע כמו מפעיל פורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...