דרייבר חדש לX-FI על ויסטה +תוכנה חדשה שדלפה (עמוד 2) - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרייבר חדש לX-FI על ויסטה +תוכנה חדשה שדלפה (עמוד 2)

yanivsk

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ילדים FTW! הגיל הממוצע של הצוות והמומחים יוצא סביב 16-17 לדעתי..

האמת.... זה ילדים. :nixweiss:

עוד כמה שנים תבין.

זה לא מבטל ידע מקצועי (למרות שלדעתי לחלק גדול מה"מומחים" אין כזה, אנטולי הוא בהחלט יוצא דופן).[br]פורסם בתאריך: 10.03.2007 בשעה 13:07:04

AVATAR - אני לא רואה אותך ממטר, אדיוט אתה ומי שיצר אותך.

ANATOLI - לך תשחק משחקים של "כאילו" חכם כי במציאות אתה לא. אתה לא מגיע למליונית מהרמה של המהנדסים של קריאטיב. אז איך אומרים - שפשוף נעים כי אני אשב לי בבית החמים והנעים כשאתה תצייץ "הקשב" בקול רם... לך תסתדר בשלשות עם מדי הקופיקו שלך.

חחח עאלק "עבדתי עם הציוד שלהם..." יופי ילדון אז עבדת.. ביג דיל וואו אני כולי מלא התפעלות.

ואם אני נעל בית אז אתה הנמלה שאני מועך איתה.

LOL.

תהיה בריא.

אני מסכים שלפעמים המשפט "איסטרא בלגינא קיש קיש קריא" מתאר היטב חלק מאחראי פורומים פה.

אוהבים לנעול ת'רדים שהמשתמשים נהנים מהם סתם, אוהבים ליעץ עצות כלכליות לאנשים בזמן שהם לא יודעים מה זה לקרוע ת'תחת בשביל קצת כסף וגם סתם לדבר שטויות.

בכל מקרה- אנטולי לא משליט את שררו על הפורום הזה, מביא לאנשים להנות ממנו ולהתבטא בו וגם מציג ידע מרשים למדי. (הוא לא היחיד)

מה שאני לא מסכים איתו- זה הצגת דעה (כמו זה שאי אפשר להתלונן על קראייטיב), אחד מטופשת למדי, כדעה אולטימטיבית שכל מי שמתנגד אליה הוא ילד טיפש ו"מי הוא בכלל". תלמד לקבל דעות של אחרים ותתחיל להאמין בכוחו של הפרט. ::)

לסיכום:

קריאייטיב מוציאה מחורבנים למדי והמוצרים שלה סתם יקרים- בהשוואה לשאר חברות החומרה שרכיביהן נמצאות ברוב המחשבים האישיים.

מי שרוצה להשלים עם זה, שיבושם לו.

מי שאוהב להתלונן ולנסות לשפר, שיבושם לו.

מי שסתם אוהב להתלונן, שיבושם לו.

תנעלו או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על איזה בעיות אתם מדברים אבל לי ולדרייברים שלי וכל שאר הירקות שהתקנתי עם הדיסק אני לא חווה בשום בעיה

הכל עובד חלק ונעים

אני מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיות דרייברים גם ב-. לי ב- בזמן הביקורת על ה-XtremeMusic היו המון בעיות. בהתחלה בכלל לא הצלחתי להתקין את הכרטיס הזה. התכתבתי עם קריאטיב במשך שבוע כי ההתקנה פשוט נתקעה תמיד באמצע עם הודעות שגיאה וקריאטיב המפגרים האילו טחנו מים וחזרו על אותם שטויות כל הזמן. לבסוף הצלחתי לסדר את זה רק עם פרמוט שהסיר שאריות של דרייבר של כרטיס קודם שלהם שהיה על המחשב.

שנית, בלתי אפשרי להפעיל שני כרטיסים של קריאטיב על אותו מחשב. אז אתם שואלים "למה לעזאזל להפעיל 2 כרטיסים על אותו מחשב?!" אז אני אענה. אני בזמנו עבדתי עם כרטיס 1212M למוזיקה, וכרטיס אחר של קריאטיב למשחקים, להפעיל X-FI עם אחר בלתי אפשרי. האודיג'י פעל אבל רק עם דרייבר בסיסי בלי שום תוכנה.

כמו כן, עוד כמה בעיות שחויתי:

Audigy 2ZS - בעיות של היעלמות של סאונד, בעיות נוראיות של ג'יטרים ביציאה קואקסיאלית (שבעצם לא איפשרה לחבר את היציאה הקואקסיאלית למכשיר שאינו יודע לעבוד עם שעון חיצוני), קפיאות של המחשב, הכרטיס לפעמים זוהה על ידי המערכת לפעמים לא, ועוד.

Emu 1212M - קפיאה של , חובה להעביר preset בכדי להפעיל קצב דגימה שונה (מה שאומר שאם רוצים להפעיל סרט DVD/לשמוע דיסק עם 96kHz חובה להעביר הלוך וחזור את המצב של הדרייבר), בעיות של זיהוי של הכרטיס על ידי המערכת, בעיות של זיהוי הכרטיס האנאלוגי על ידי הדרייבר של הכרטיס, בעיה פיסית עם אחד החיבורים של הכרטיס חודש לאחר שהוא נקנה (שלאחר מחקר קטן וקצת הלחמות שפתרו את זה, גיליתי שהיא מאוד נפוצה והמון אנשים ביקשו ממני עזרה בלפתור אותה).

X-Fi - דרייבר שממען לסיים את ההתקנה, קפיאות של המחשב, בעיות זיהוי בהדלקות מסוימות, בעיות של עבודה מול RMAA, בעיות של הפעלת משחקים במצבים מסוימים כשהדרייבר לא על מצב game mode (אני יודע שיש תוכנה חיצונית שעושה את המעבר הרבה יותר קל, אבל חבל שקריאטיב לא הביאה כזו תוכנה).

בעיות נוספות שהן מאוד כלליות הן אילו:

- בושה שכרטיסים כל כך יקרים באים עם באנדל עלוב כל כך. אפילו ה-AV710 שעולה 20$ בא עם .

- בושה שלכרטיסים כאלה יקרים וכביכול מובילים של התחום אין תמיכה ב-DD LIVE.

- בושה של שימוש בקבלים של Jamicon שעושים המון המון בעיות של רעשים, ושגיאות.

- לכרטיסים של 100$ אין חיבור אופטי ואם אתה רוצה אותו אתה חייב לקנות כרטיס הרחבה.

- החיבורים צמודים כל כך זה לזה שאם רוצים להשתמש בכבל איכותיים עם ראשים רחבים יותר זה בלתי אפשרי.

- חיבור מוזר של 4 פינים במקום 3 מה שאומר שמערכת 7.1 בחיבור אנאלוגי אפשר לחבר רק מתוצרת קריאטיב. כן, אפשר למצוא כבלים כאלה בחנויות, אבל מעטות החנויות שיש להן את זה. זה חיבור שיצא משימוש לפני שנים רבות וקריאטיב פועלת בתור מונפול ושומרת עליו.

כמובן שעדיין קונים קריאטיב כי אין ברירה. אין שום כרטיס גיימינג אחר, בגלל המונפול של קריאטיב על ה-EAX אשר מאפשר לחברות אחרות להפעיל רק 2.0 ולא יותר מזה.

למזלנו מייקרוסופט באה לעזרת הגיימרים ואמרה להם ש-EAX ייעלם. מעכשיו A3D יהיה בשימוש. מה שאומר שיש תחרות. כבר עכשיו ראינו את הכרטיס קול של רזור שאני מניח שיגיע לתודעה ברגע שויסטה ייכנס קצת יותר חזק. אומנם הוא כרטיס יקר (200 דולר בערך) אבל הוא כרטיס שלפחות על הנייר טוב הרבה יותר מקריאטיב ויש לו:

- ממשק I2S מלא לכל אורך האות הדיגיטלי.

- מגוון רחב יותר של חיבורים עם הרחבה חיצונית של כבלים.

- תמיכה ב-DD LIVE

ועוד דברים שמקנים לו ייתרון עצום על כל כרטיס שיש לקריאטיב נכון להיום. סך הכל צריך שאנשים יכירו את הכרטיס הזה, ולחכות לכמה ביקורות עליו וזה הכל.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים ....

1) עם כל הכבוד ל עדיין מדובר בהנדסת אנוש יחסית גבוהה אשר מוגבל באיכות רכיבים זולים וגרועים להלן קבלים ו ATOD ו מסננים וכלה ב ASIC לא מסוכך לאורך כל האות האנלוגי.

2) חברת קראיטיב איבדה את הכנפיים מאז שחברות היציעו צפים של כרטיסי קול על ה בורד עצמו מה שחסך בכלל לקנות כרטיסי קול ...והמנופל של קריאטיב היתחיל לדממם ..

3) בקשר ל +106DB איכות קול מול רעש ...אני לא מאמין בזה...ו(למרות שזה ממש זניח בגלל שמערכות מגברי הקול יוצרים את מירב הרעש)

4) הדרייורים של לא מקוסטמים מספיק ו הם מנשים להפחית כסף עד כמה שאפשר זה מגיעה עד פגיעה בחוויה של המשתמש.

5) ווטאלי = זה אדם שאני מציע לא לזלז בו אני אישית למדתי ממנו הרבה .... בהצלחה בגיוס :)

(למרות שבגללו הרסתי שעולות קרוב ל400 דולר אבל לא משנה ....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע אני רוצה להבין משהו, בויסטה, למה לי להתקין את התוכנות האילו של upax אם אפשרי להתקין את התוכנות של מה-cd המקורי ?

פשוט לא מתקין את הדריבר מה-cd (מתקין את החדש במקום), אלא רק את התוכנות - משהו רשם בפורום של CL מה בדיוק לסמן ומה לא. כי רוב התוכנות עובדות על , לפי מיטב הבנתי. :nixweiss:

ומה בקשר ל-DD/DTS Decoding ? הבנתי שגם העניין הזה נתון למחלוקת... ז"א, אפשר להשתמש ב-decoding software נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, מצאתי שוב:

http://forums.creative.com/creativelabs/board/message?board.id=Vista&message.id=9828

אבל עדיין צריך לבדוק את ה-upax כי אני מבין שהם פועלים על גרסא חדשה של התוכנות של שעוד לא יצאו.. ? :nixweiss:

אוף עם הויסטה הזאת... אני לא עובר בעיקר מהסיבות האלה... x-fi / copperhead / 8800gts ... הדריברים לא נראים מספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מסכים איתו- זה הצגת דעה (כמו זה שאי אפשר להתלונן על קראייטיב), אחד מטופשת למדי, כדעה אולטימטיבית שכל מי שמתנגד אליה הוא ילד טיפש ו"מי הוא בכלל". תלמד לקבל דעות של אחרים ותתחיל להאמין בכוחו של הפרט. ::)

לא יודע מה איתך , אבל לפי סגנון התגובות , השפה וההתיחסות - היתי אומר שאנטולי ונירוניק זה אותו הבן אדם , איזה פיצול אישיות או משהו ;D. ולא שאני חושב שהסגנון יפה אבל הוא ממש זהה , כולל הטונים והוואסח והפאסון שכל אחד מהם חושב שיש לו. הסימילריות בין התגובות עדיין מדהימה : אחד מדבר על כבלים במקום קבלים והשני מדבר על A3D בVISTA , אחד על זחילות וזוחלים והשני על נעלי בית .... נו , שיהיו בריאים.

מה שכן אולי ראוי לציין הוא שכריאטיב היא ממש לא טלית שכולה תכלת וחוסר המאמץ שלה מורגש לחלוטין. גם המחירים בכרטיסים הגבוהים ממש מוגזמים והיתי מאשים יותר את הלקוחות שקונים במחיר כזה תמורה כזו. אבל מצד שני הביקורת שנכתבה כאן על קריאטיב לחלוטין מוגזמת ויצאה מכל פרופורצייה, הרושם שנוצר על תקלות אין סופיות רק יגרום לקורא חדש לחשוב שאם יכניס כרטיס שלה למחשב שלו המחשב יתפרק והדבר האחרון שהוא יוציא ממנו זה . הדבר ממש לא נכון ואין כלכל מה לחשוש - רק מה, להיזהר עם הכסף.

אני כבר עבדתי עם כמה כרטיסי קראיטיב כולל לייב אודיגי ואודיגי 4 עכשיו, בעוד שלעולם לא היתה לי חיבה מטורפת לכרטיסים אלו , אף פעם לא היתה לי בעיה רצינית וכמות התקלות היתה שולית ולא עלתה בהרבה מהממוצע שקיים בשאר חומרות ההרחבה (כרטיסים). המישתמש הקיצוני תמיד ימצא מה לא בסדר, אבל זה לא משליך על כולם.

אז ככה זה , שני האנשים גם צודקים וגם טועים אבל מה שבטוח - שניהם מגזימים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...