ASUS NVIDIA GeForce4 Ti 4400 (128 MB) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS NVIDIA GeForce4 Ti 4400 (128 MB)

mazoneli

Recommended Posts

מישהו יודע איך מודדים טמפרטורה למעבד של הכרטיס הזה ?

מאחר ואני מפעיל אותן ללא המאוורר האם קיימת סכנה שאשרוף אותו ביישומי 2D או שהוא פשוט יקרוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ תוכנה שנקראת EVEREST. יש לך שם אפשרות לבדוק טמפ' של לוח, מעבד, הרדיסק, כ' מסך וכו'

הEVEREST לא נותנת טמפרטורה לכ.מסך הזה.

לא סתם התקינו על הכרטיס שלך מאוורר כנראה הוא צריך את זה זה יגרום או לשריפת הכרטיס או לתקיעות ואני לא הייתי לוקח סיכון.....

הכרטיס מגיע בכמה גרסאות לי יש את ה DELUXE בשאר הוא מגיע ללא מאוורר, חוץ מזה יש את המאוורר צד שזורק עליו קצת אוויר, ברור שאני לא הולך להריץ 3D בלי מאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש ... חיישנים התחילו להיות ביליט אין רק כמה דורות אחר כך

זה אחד מכרטיסי הדגל של באותה תקופה אחרי ה 4600 כך שהייתי אומר שהוא דיי מתחמם אבל לא בטוח באמת שב2D הוא מתאמץ

הייתי מציא לך לבדוק זאת ע"י הנחת אצבע על ההיט סינק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הליבה חמה אז אתה אמור להרגיש את זה בלי בעיה בהיט-סינק ... במידה כמובן שהיא מחוברת היטב

אם אתה אמור שזה לא חמים אפילו אז תנסה כמה שעות ללא מאוורר כשכול רבע-שעה בערך תבדוק אם זה מתחמם או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי אזכורים לגבי הימצאותו של חיישן טמפרטורה בסיקורים שונים ברשת

מצאתי רק אזכור שיש חיישן כזה בגירסת הDELUXE

ובסיקור זה הם השתמשו בתוכנה SMART DOCTOR 2 כדי לנטר

תנסה למצוא את התוכנה ותבדוק איתה, כי אולי פיספסתי איזה סיקור או שניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נסדר סדר בעניין.

בכרטיס הזה אין חישן טמפרטורה מובנה.

דבר שני, אם לא הגיע עם הכרטיס מאורר/היטסינק (לפי מה שהבנתי) אז מן הסתם שלא צריך, לא יספקו לך כרטיס מסך שלא יכול לתפקד בסטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני, אם לא הגיע עם הכרטיס מאורר/היטסינק (לפי מה שהבנתי) אז מן הסתם שלא צריך, לא יספקו לך כרטיס מסך שלא יכול לתפקד בסטוק.

הכרטיס כולל היטסינק ומאוורר ישנו אותו דגם שלא DELUXE שמגיע בלי, אבל זה לא המקרה.

תודה על ההבהרה לגבי החיישן טמפרטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...