Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שיחסית לביצועים שלה היא ממש לא נושכת.. מממש קל לינהוג עליה..

בניגוד לTVR למשל..

אגב, קניתי פרארי 575.. אומנם ה C הכי יקרה אבל מי שקיטלג אותה כC פשוט מפגר.. יש לה ביצועים של B לכל דבר.

I was referring to the TVR.

and probably the best car in the game in price/speed ratio wise is the jaguar XJ220. it is faster than most class A cars and it's class B and only costs 160k. at stage 3 it will do 380km/h. and it got great handling.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה - נשארו לי עוד כמה משימות בודדת לסיום המשחק.. הגעתי היום לשלב ה CHAMPION וסיימתי את כל המירוצים שיש במשחק, את כל הטרמפיסטים, את כל הובלת המכוניות ועוד כמה דברים.. קבלתי במתנה - FORD MUSTANG GTR , VW W12 ROADSTER, ו.. אתם מוכנים ?? - CHRYSLER ME FOUR TWELVE !! המכונית הכי חולנית עד עכשיו. נקודה. היא מפרפת לי עד הילוך רביעי (200 קמ"ש + DRINIVG AID מופעל..) והגעתי איתה ל 408 קמ"ש ללא שום שיפורים !! הבעיה היא שכל נסיעה איתה מסתיימת בדו"ח עצום מהמשטרה כי אי אפשר ממש לשלוט על כיוון הנסיעה שלה.. רק להביא את התמונה הבאה עלה לי 257,000$ דולר קנס. אז תעשו לה כבוד בבקשה...חחח

* עריכה * בשעה טובה ומוצלחת סיימתי את המשחק.. פתחתי את כל המכוניות הנעולות וקניתי כמה בתים כדי שיהיה מקום למכוניות שאני הולך לקנות ב 4,000,000$ שנשארו לי.. :smile1:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם משהו כמו 21 אחוזים, אבל אני לא חורש על המשחק האמת, כשמשעמם לי אני נכנס לשחק xD

ובדיוק השבוע יש לי מבחנים :'(

מחר מיתוג, מחרתיים מיני מתכנות במתמטיקה 006, פיזיקה גם צריך להיות מתישהו, ספרות כנ"ל ויום חמישי חינוך תעבורתי

(המורה בדיחה חח xD יש לנו מבחן ותשובות xD הוא הביא לנו חח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח מטורף ^

כמה זמן לא יצאת מהבית ?? :lol:

האמת , את הרוב סיימתי היום בשבת.. לא היה לי הרבה דברים לעשות ולסיים את המשחק היה יותר אובססיה מטומטמת מאשר הנאה.. :screwy:

נ.ב - מישהו יודע אולי מה נסגר עם העניין של ה RUF ו LEXUS ?? סיימתי את המשחק וזה עדיין לא נפתח.. אולי זה משהו שאמורים לקבל דרך או משהו כזה שאמורים לרכוש ברשת וכו'..? (נתקלתי במשחק בסוכנות של LEXUS משמע שזה אכן קיים..רק שלא היה אפשר להכנס..)

*עריכה* הוספתי תמונה לשיא האישי החדש שלי..על McLaren F1 משופרת לרמה-3.. מי שמצליח לעבור את המהירות הנ"ל בבקשה לפרסם פרטים + תמונה כדי שתהיה תחרות מעניינת.. ;)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי מהירה לעשות כסף להעביר תמכוניות אתה מתחיל עם 90 80 אלף ויותר ואז צריך ליסוע לבד

יש עוד שיטה שאני משתמש בא יש מרוץ שאתה אמור להגיע למהירות של איזה 270

ואז אתה מקבל 15 אלף

שיפרתי את ה-TVR

קלאס c

אני מגיע ממש מהר כול 20 שניו תאני מקבל 15 אלף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי את כל אולמות התצוגה של מכוניות וכל אולמות האופנועים

בקיצור אין עוד איזה מכוניות נסתרות או משהו שאפשר לפתוח?

כי פשוט נסעתי לכל סוכנות וזהו,איפה הפורשה RUF הזה והלקסוס אמרו שיש

וגם אופנעים אין עוד מבחר??

איפה אני משפק מכוניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי מהירה לעשות כסף להעביר תמכוניות אתה מתחיל עם 90 80 אלף ויותר ואז צריך ליסוע לבד

ואז אתה מקבל 15 אלף

שיפרתי את ה-TVR

קלאס c

מכיר תמרוץ הזה..

אני עושה אותו עם פאגני זונדה משופרת.. כמה שניות ו15K$.. ;D

בהובלה של המכוניות הכי טוב לינסוע לאט בכיף כזה.. גם נהנים מהגרפיקה/נוף וגם מקבלים 30K בונוס אםלא פוגעים ברכב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז אתה מקבל 15 אלף

שיפרתי את ה-TVR

קלאס c

איפה המירוץ הזה נמצא? איזה הגבלות יש למירוץ?

אני בשביל איזי מאני הייתי עושה מירוץ קל שמסיים תוך 50 שניות לקלאס E ומקבל 10K, אם אבל יש 15 ויותר מהיר, למה לא 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפה שפורסמה בריבוע 10I יש לך כביש בצהוב.. עליו.

אתה צריך להאיץ ל 170 מייל בתוך תנועה עמוסה... תעבור לנתיב שהוא עם התנועה (אתה מתחיל נגד כיוון התנוע וזה סתם מעצבן) תיסע יציב על השולים עם מהיר וזהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...