Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

ככה עשיתי את המרוץ של 189.9 ק''מ זה משהו מטורף!!

אפשר לעושת את זה עם כול אוטו או אופנוע אז לקחתי אופנוע קווסקי נינג'ה שיפרתי רמה שלוש

סיימתי אחרי 45:56:61....

45 דקות זה לקח!!!

וסיימתי לפני המתחרים ב איזה 10 ק''מ סתם שאלה מישהו עשה יותר מהר אני בטוח שיש פה כאלה שעשו את זה ממש מהר

אז תגידו את התוצאות שלכם סתם מעניין אותי

דבר נוסף... איך נרשמים לגיים ספי אני רוצה לשחק ברשת מי שיכול לעזור אז תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרשימה המומלץ לכול קלאס:

Class A: Enzo Ferrari

- Max Speed: 239 mph

- 0-60: 2.9 seconds

Class B: Lamborghini Gallardo SE

- Max Speed: 211 mph

- 0-60: 3.4 seconds

Class C: Chevrolet Corvette C6 Coupe

- Max Speed: 198 mph

- 0-60: 3.8 seconds

Class D: Maserati GranSport

- Max Speed: 198 mph

- 0-60: 3.9 seconds

Class E: NISSAN 35OZ Coupe

- Max Speed: 177 mph

- 0-60: 5.1 seconds

Class F: Audi TT Quattro Sport

- Max Speed: 155 mph

- 0-60: 5.9 seconds

Class G: Shelby Cobra Daytona Coupe

- Max Speed: 208 mph

- 0-60: 3.7 seconds

Class mA: MV Agusta F4 Tamburini

- Max Speed: 209 mph

- 0-60: 2.7 seconds

Class mB: Ducati Monster S4R

- Max Speed: 153 mph

- 0-60: 3.9 seconds

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

about the top speed. there was a bug in the beta and by the looks of it, it exists in the full game too. the bug allows you to pass the top speed. with the F1 once it got to 425 +/- it started accelerating fast, got to 460+km/h and crashed. in the full game I got with a stock XJ220 to 380km/h (XJ220 S3 top speed) even though the top speed of the stock is 355km/h.

edit: oh, btw, I only came across that bug during a race, so it might have something to do with it...

קרה לי עם כמה מכוניות E ו-D..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך אתם מתמצאים במפה?

אני מוצא את עצמי חצי מהמשחק עסוק בסיבובים סביב עצמי, כי לא מסומן איזה משימות כבר עשיתי ואני לא מזהה איזה נשים כבר לקחתי ואני נוסע עד משימה ואז מגלה שעשיתי כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיצה על M תיפתח את המפה המלאה... שם מוצג הכל. (אתה משנה בין סוכנויות/מרוצים) וזה מציג לך איזה נעשה ואיזה לא..

תזכה למצוות. חח עזרת המון..

אבל קורה לי משהו מעצבן עם ה7950GT ..כשאני מפעיל את המשחק אוטומטית יש ארכיפקטים רק שאני משנה את ההגדרות זה יורד, אפילו אם אני משנה להגדרות יותר גבוהות, נגיד אני מפעיל על X2 ויש ארכיפקטים אני מחליף לX4 וזה מפסיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי את כל אולמות התצוגה של מכוניות וכל אולמות האופנועים

בקיצור אין עוד איזה מכוניות נסתרות או משהו שאפשר לפתוח?

כי פשוט נסעתי לכל סוכנות וזהו,איפה הפורשה RUF הזה והלקסוס אמרו שיש

וגם אופנעים אין עוד מבחר??

איפה אני משפר מכוניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה עשיתי את המרוץ של 189.9 ק''מ זה משהו מטורף!!

אפשר לעושת את זה עם כול אוטו או אופנוע אז לקחתי אופנוע קווסקי נינג'ה שיפרתי רמה שלוש

סיימתי אחרי 45:56:61....

45 דקות זה לקח!!!

וסיימתי לפני המתחרים ב איזה 10 ק''מ סתם שאלה מישהו עשה יותר מהר אני בטוח שיש פה כאלה שעשו את זה ממש מהר

אז תגידו את התוצאות שלכם סתם מעניין אותי

דבר נוסף... איך נרשמים לגיים ספי אני רוצה לשחק ברשת מי שיכול לעזור אז תודה מראש

עשיתי ממש קרוב למה שאתה עשית.. 45:47 עם הF4 טמבוריני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הרשימה של המומלצות לכל קלאס בעמוד הקודם - סחטיין על ההשקעה !! אבל רק רציתי לציין שאני לא אוהב את רוב המכוניות שציינת ומצאתי תמיד מכונית שיותר התאימה לי בכל קלאס , ככה שזה דבר סובייקטיבי המשתנה אצל כל אחד.. (כמו במציאות..)

לגבי השאלה על ה RUF וה LEXUS (אגב יש עוד איזה חברה שלא קיימת בפועל, שכחתי רק את השם כרגע..) =

קראתי בפורום של המשחק באתר של שתי סברות : אחת טוענת ש כנראה תשחרר אותם בעתיד כ DOWNLOADABLE CONTENT למשחק והסברה השנייה טוענת ש הפעילה לחצים על EDEN GAMES לשחרר כבר את המשחק לשוק שחיכה לו די הרבה זמן, EDEN GAMES מיהרו כל כך לסיים אותו ולשחרר אותו ל ומפעת חוסר זמן לא סיימו את ההכנה של המכוניות הנ"ל ושכחו גם להוריד אותם מהמוסכי שיפור..

איזה סברה נכונה ? אין לי מושג.. הכל יכול להיות נכון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי כמו בXBOX זה יהיה DOWNLOADABLE CONTENT והם במוסכים בשביל שיהיה אפשר לשפר אותם מן הסתם ^^ לא שווה להוריד [לקנות] אוטו חלש וגם לא תוכל לשפר אותו נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עם / EDEN GAMES .. אבל אני הייתי יוצר כל חודש איזה שתי מכוניות חדשות שיהיו לקנייה דרך האתר..

המשחק הזה הוא בסיס מעולה כדי לעשות מן פרוייקט כזה של להכניס כמה שיותר מכוניות מהעולם, כמו GRAN TURISMO 3 אם תרצו..

תחשבו איזה מגניב זה יכול להיות, פתאום ישחררו נגיד את הBUGATI VEYRON , או איזה LAMBORGHINI או כל מיני מכוניות מדהימות שקיימות בעולם, לא חסר..

מה שכן היה לי חסר במשחק הזה , זה משופרות יפניות. איפה כל ה LANCER EVO9 , SUBARU WRX STI , NISSAN SKYLINE GTR R34 , TOYOTA SUPRA.. חבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן היה לי חסר במשחק הזה , זה משופרות יפניות. איפה כל ה LANCER EVO9 , SUBARU WRX STI , NISSAN SKYLINE GTR R34 , TOYOTA SUPRA..

תחנו אותם מספיק בNFS.. לא היה אכפת לי אם היו קיימות כאן.. אני אישית לא ההיתי קונה אותן והולך על המיוחדות יותר..

אם מדברים על דגמים חסרים..

איפה ה Le-Mans של אודי.. (R8) ניראת כאחלה מכונית C לדעתי.. Gallardo חלש מעט, בידיוק כמו במציאות.

או הווירון שוודאי חסרה למרוצים הארוכים..

אבל מגיע להם כל הכבוד על כלל הדגמים שם.. יש דגמים מאוד מיוחדים שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני מתלונן חס וחלילה.. הם עשו עבודה מעולה עם המכוניות כאן ! סוף סוף רואים מכוניות מיוחדות ונדירות כמו ASCARI , NOBLE , MCLAREN , KOENIGSEGG , CATERHAM וכו'..

ברור שמגיע להם כל הכבוד.. אבל רק אמרתי שהיה נחמד אם היו עוד כמה.. זהו..

וזה לא קשור ל UNDERGROUND וכל זה.. לא רוצה ניטרו וכל מיני שטויות של שיפורים וזה.. זה פחות מעניין אותי..

אבל המכוניות האלה הם מכוניות ויש להם בהחלט מקום כאן.. הבעיה היא שלהכניס הרבה מכוניות והרבה יצרנים עולה הרבה כסף.. ואת זה כנראה הם לא יכלו להרשות לעצמם.. זה הרי לא GRAN TURISMO 3 שהיה למשחק הנמכר ביותר ל PS2 עד היום..

* עריכה * וכן שמתי לב שאין BMW.. ושוב חבל.. M3 היא אחת מהמכוניות שאני הכי מעריך בעולם.. היא וגם ה M5 היו יכולות להשתלב פה יופי במשחק.. אבל שוב, תקציבים. ידוע שיצרני הרכב קורעים את המפתחים בתמלוגים על שימוש בשם שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...