Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

יש לי בעיה מוזרה בסאונד.

כשאני מריץ את המשחק אני שומע מושלם את הסרטוני פתיחה. אבל כשמשחקים? צד שמאל נשמע יותר חזרק מצד ימין. משום מה זה קורה רק במשחק הזה.

אם למישהו יש פיתרון אני אשמח.

*** הבעיה נפתרה***

כדאי להעביר לסאונד קוואדרופוני (משמע 4 ערוצי שמע) אם אתם שומעים בסטריאו.

נזכרתי שזה פתר לי בעיה עם פעם. אמרתי למה לא לנסות. עכשיו עובד כמו מלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב , לאור התלונות הרבות על הבאג בגרפיקה במשחק ארשום שוב את הפתרון :

הפעלתם את המשחק ואתם רואים טקסטורות קופצות ומוזרות עם מלא צבעים לא נורמאליים על המסך ? = כנסו לתפריט (ESC) בחרו בהגדרות (OPTIONS) כנסו לתצוגה וידאו (VIDEO) ורדו לבחירה של ANTI ALIASING - אם הבורר נמצא על מצב של X2 או X4 תורידו ל OFF ותאשרו / אם הבורר על מצב של OFF תעבירו למצב X2 ותאשרו. עכשיו, חזרו למשחק.. אם עדיין אתם רוצים להפעיל / לנתק AA כנסו שוב לתפריט והחזירו למצב הרצוי..

תהנו.

* אין שום קשר ל DUAL ואין שום צורך לצאת לשולחן העבודה על ALT + TAB ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך עזרה נכנסתי כבר לכול המוסכים!!!

ועדיין לא נפתחו לי האופנעים אני לא מבין למה אני

בטוח שנכנסתי לכול המוסכים!!

מישהו יכול לעזור לי בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת כבר את הסידיקי? זה אשכרה עובד? אם כן תגיד..

BigDickBastard:

something smells funny in that description.

don't be surprised if you get a free game in a test drive unlimited plastic case.

הוא שלח לי 3 cdkeys פרוצים ואמר "אחד מהם חייב לעבוד" האדיוט הזה... לאחר התכתבויות ואיומים קיבלתי Full Refund... ואני לא מתכוון לשלוח לו בחזרה את הזבל הצרוב שהוא כנראה שלח לי, (רשום באיביי שכאילו שלחתי לו בחזרה כבר). בנוסף אני יכניס לו feedback רע. על מי הוא חושב שהוא עובד :bash: אני שוקל אם בנוסף כדאי לדווח עליו ... (הכי מצחיק אם בסוף אני יקבל באמת דיסק מקורי בדואר :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד הערב אני מקווה שיהיה לי סוף כל סוף את המשחק,

לגבי השליטה, איך היא? קלה כמו nfs או בלתי אפשרית כמו gtr וכאלה...

לגבי גרפיקה, ראיתי בטריילרים שמדובר על אחלה גרפיקה, היא באמת כזאת טובה.?

ולגבי המשחק, מה המטרה שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השליטה, איך היא? קלה כמו nfs או בלתי אפשרית כמו gtr וכאלה...

באמצע.. ממש כיף.

לגבי גרפיקה, ראיתי בטריילרים שמדובר על אחלה גרפיקה, היא באמת כזאת טובה.?

יותר טובה :smile1:סתם.. גרפיקה יפה מאוד.. ואני עוד לא יכול להריץ AA מטורף או ככה שזה עוד יכול להישתפר.

ולגבי המשחק, מה המטרה שלו?

להרוויח כסף וליקנות חצי מהאי :smile1:.

שאלה נוספת, איך אפשר ליקרוא הודעות?

בבית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שלח לי 3 cdkeys פרוצים ואמר "אחד מהם חייב לעבוד" האדיוט הזה... לאחר התכתבויות ואיומים קיבלתי Full Refund... ואני לא מתכוון לשלוח לו בחזרה את הזבל הצרוב שהוא כנראה שלח לי, (רשום באיביי שכאילו שלחתי לו בחזרה כבר). בנוסף אני יכניס לו feedback רע. על מי הוא חושב שהוא עובד :bash: אני שוקל אם בנוסף כדאי לדווח עליו ... (הכי מצחיק אם בסוף אני יקבל באמת דיסק מקורי בדואר :) )

you are aware that it's possible that the cdkeys don't work because the game hasn't been released yet, right?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אפשר לקנות את המשחק גם בקופסא מקורית והכל, פשוט זה ששילמתי לו נתן לי 3 סיריאלים פרוצים - חיפשתי בגוגל ומצאתי את שלושתם :kopfpatsch: אפילו לא ניסיתי להשתמש בהם... חבל על הזמן שלי. (ד"א אחד מהם היה לי מאוד מוכר ;) )

העיקר שהעניין סודר מבחנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...