האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

לעזאזל, X-Dror, כמה שטויות אתה מדבר.......?

נתחיל בזה שנשקים של 10 מגטון ומעלה לא קיימים בישראל, רק לארה"ב ורוסיה יש. אני אתפלא אם יש לנו של 5 אפילו.

דבר שני, תזנח את השטות הזו של "טיל אחד בטהרן ואין איראן".

השורה הזו תקפה לגבי ת"א וישראל, אבל לא לגבי איראן. יש להם מספר מרכזי פיקוד, לא אחד, ההנהגה שם, בניגוד לפה, יציבה, ויש להם יכולת "להחלים" ממכה כזו.

ותירגע עם הנשורת, היא לא תגיע לרוב החלקים של המדינה, אולי ל 15-20% אם יש לך מזל והרוח תפזר אותה כמו שצריך.

צא מהסרט.

ואיך העולם ידע אם יש להם כימי/ביולוגי או לא? הם לא נותנים לאף אחד להיכנס, גם לא לפקחי האו"ם.

טיל ביולוגי עם מחלה מהונדסת שתחסל 80% מאזרחי המדינה לא יעשה כלום למדינות השכנות. בשביל להידבק במלחה אתה צריך מישהו להידבק ממנו, ולא נראה לי שהצבא הלבנוני/סורי/מצרי/ירדני ישמחו לתת לחולה ישראלי לעבור את הגבול למדינתם בזמן מלחמה.....

אותו סיפור לגבי שאר העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה רוצה להגיד לי שלא יהיו פליטים שיצליחו לצאת מפה? אפילו לא פליטים ערבים? ומה עם חיות שיכולות לעבור את הגבול בחופשיות? +אזחרים ממדינות אחרות שהמדינות האם שלהם יבואו לחלצם. לא נעים לי להגיד לך, אבל אתה חי בסרט.

כל ההנהגה האירנית נמצאת בטהרן, אין טהרן, אין אירן. שלא לדבר על הכלכלה האירנית. כל מדינה, ללא עיר הבירה שלה מתרסקת.

ושוב... לא לך ולא לי יש גישה לכור האטומי, לכן אתה לא יכול לקבוע כמה מגהטון יש לפצצות שלנו, אין לנו מושג מה הספיקו כבר לעשות ב-50 שנה שהכור הזה פועל שם.

איך אפשר לדעת אם לאירן יש ביולוגי או לא? כמו שכולם יודעים שיש לנו אטומי, כמו שיודעים מה בדיוק יס לסורים ולחיזבאלה - מודיעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודיעין לא נמצא בכל מקום, ובטח שלא במתקנים השמורים של איראן.

בעיראק למשל, את הפצצת הכור עשינו על סמך השערה שהם ישתמשו בו לייצור נשק, לא עפ"י מודיעין מבפנים שזה מה שאכן קורה שם.

לגבי פליטים- שום מדינה ערבית לא תאסוף אליה פלסטיני פליט (והאמת, אפילו פלסטינים בכלל)

למקרה שלא שמת לב, אף אחד לא רוצה אותם, רק משתמשים בהם בשביל שיהיה לנו גם אויב מבפנים ולא רק מבחוץ.

ברגע שהם יתקרבו לגבול- יורים בהם.

חיות- מחלות שמדביקות בני אדם לא בהכרח מדביקות חיות. ע"ע אבולה.

לגבי אזרחי מדינות אחרות שהמדינות שלהם יבואו לאסוף אותן-

לכל מדינה, כולל , יש תקנות להכנסת מהגרים ואפילו אזרחים למדינה.

אם הם חולים במחלה מסוכנת ומדבקת- לא מכניסים אותם. ככה זה בישראל, וככה זה בכל העולם. לגבי מקרים מיוחדים, זורקים אותם ישר לבידוד. תאמין לי שלא ממהרים לתת להם להיכנס עד שיודעים מה היה בטיל הזה שנחת באיזור.

ואתה יכול להגיד לי למה בדיוק הכלכלה באיראן תיפול אם משמידים את טהרן? זה לא כאילו כל מאגרי הכסף של המדינה מרוכזים שם.

לגבי הנשק הגרעיני שלנו- ארה"ב מגבילה אותנו בנושא כרגיל (ובצדק, האמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למוידיעין - הנה דוגמה: http://news.walla.co.il/?w=//1075170

מבין כמעט 10 מיליון פליטים (פלסטינים + ישראלים) די בטוח שכמה יצליחו להסתנן אל תוך המדינות השכנות. אף מדינה היא לא סטרילית. כך לדוגמה את גבול דרום ארה"ב, כמה שהאמריקאים לא מנסים ואפילו יורים במסתננים ממקסיקו, עדיין יש כאלה שמצליחים להיכנס.

ותחשוב על זה, אירן צריכה לייצר נגיף שיהיה ממש ממש מדבק(אולי אפילו עובר באוויר), שיהיה קטלני במיוחד, שלא יעבור לבעלי חיים ושאף אחד לא ידליף על זה ולא ידע על זה... נמשע לי די הזוי.

https://www.cia.gov/cia/publications/factbook/geos/ir.html

IRAN

Population:

Definition Field Listing Rank Order

68,688,433 (July 2006 est.)

Tehran

The estimated city population for 1996 was 6,758,845, while the province had 11.5 million inhabitants in 1996

http://www.greatestcities.com/Middle_East/Iran/Tehran_city_state_capital/population.html

אני חייב לזוז עכשיו, אני אמשיך לפרט אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לאירן, אתה לא חושב שאם היה להם משהו שמתקרב בכלל לנשק ביולוגי כל העולם היה יודע על זה והיה כבר ממזמן נכנס להם 'באם אמא'?

וגם אם היה להם, אם הם היו משתמשים בו והוא באמת כל כך מדבק, תוך כמה ימים הנגיף עובר לכל המדינות השכנות, ואם נגיף שמדביק מינימום 80% ממדינה, אפשר גם לצפות שידביק אחוז גדול של העולם.

חוץ מזה שמאיפה לך לדעת כמה מגטון יש לפצצות שלנו? שבכלל מספיק טיל אחד בטהרן ואין יותר אירן. ההנהגה נשברת מיידית, הצבא נשבר, המדינה מתפוררת, ותוך כמה ימים הנשורת מגיעה לרוב החלקים של המדינה, והמדינה פשוט Total Loss.

כל העולם יודע שיש להם נשק כימי וביאולוגי.

שום טיל שאפילו יכול להיות לישראל לא יכול להשמיד את איראן במכה אחת ואפילו לא חצי ממנה.

כי זה יהיה סוג של נשק יום הדין מבחינתם..30 שנה הם רק מתחמשות סביר להניח שיש להם משהו יותר מתקדם מחרדל ובכמויות...העניין הוא פה שאנשים חושבים שככה זורקים נשק כימי. אסד יודע שאם יהיה נשק כימי חצי סוריה תושמד עם סבירות גבוהה שהוא יהיה בינהם. הסיכוי לסוג כזה של מלחמה הוא אפסי אלא אם...

האמריקאים/ישראל יפעלו באיראן ואז איראן תתקוף את ישראל + חיזבאללה/סוריה ובעצם ישברו כללי המשחק אבל גם אז הדרך לנשק כימי היא ארוכה ארוכה..

הסיכוי שזה יקרה הוא 1-1000

אתה גם ככה מתכנן להשמיד לו את המדינה אז למה אתה חושב שהוא לא יגיב אם הוא יכול?

בוא נתחיל להרוג שטויות

1. בחיים זה לא יהיה מלחמה של חי"ר או שיריון ואפילו לא אוויר אלא קרב של טילים מול טילים

2. זה לא יהיה רק איראן מול ישראל אלא איראן סוריה והתקוממות של החיזבאללה הפלסטינים וארגונים בעיראק

3. ישראל לא תיהיה לבד במלחמה הזאת אלא ארה"ב תעזור.

4. נשק גריעיני סביר להניח שלא יופעל אלא אם איראן תיהיה במצב מאוד נואש

תזכרו שלאיראן עדיין אין נשק גרעיני ונקווה שיהיה בחירות בקרוב ככה שיהיו פחות מטורללים שיחליטו החלטות גורליות

יש להם שילטון בובות.הנשיא שנבחר אצלהם לא ישנה דבר.

לדעתי הוא דווקא צודק. האירנים מחמשים טרוריסטים שיעים כי הם לא רוצים שהסונים ישלטו בעיראק.

אבל זו רק דעת אתה לא יכול להיות בטוח רק בגלל תחושת בטן ואגב לטענתיו לא רק את השיאים אלא גם את הסונים.

ואיך העולם ידע אם יש להם נשק כימי/ביולוגי או לא?

אני מניח שעל שירותי מודעין לא שמעת מעולם.

אתה רוצה להגיד לי שלא יהיו פליטים שיצליחו לצאת מפה? אפילו לא פליטים ערבים? ומה עם חיות שיכולות לעבור את הגבול בחופשיות? +אזחרים ממדינות אחרות שהמדינות האם שלהם יבואו לחלצם. לא נעים לי להגיד לך, אבל אתה חי בסרט.

כל ההנהגה האירנית נמצאת בטהרן, אין טהרן, אין אירן. שלא לדבר על הכלכלה האירנית. כל מדינה, ללא עיר הבירה שלה מתרסקת.

ושוב... לא לך ולא לי יש גישה לכור האטומי, לכן אתה לא יכול לקבוע כמה מגהטון יש לפצצות שלנו, אין לנו מושג מה הספיקו כבר לעשות ב-50 שנה שהכור הזה פועל שם.

איך אפשר לדעת אם לאירן יש נשק ביולוגי או לא? כמו שכולם יודעים שיש לנו נשק אטומי, כמו שיודעים מה בדיוק יס לסורים ולחיזבאלה - מודיעין.

שטויות לא כל מדינה בלי עיר בירה מתרסקת.לאיראן יש מספיק מרכזי כלכלה ושלטון פרט לטהרן.

בזמן מלחמה ניתן לסוגר את הגבול באופן מוחלט לאנשים ע"H הצבת כוחות לאור כל הגבול לא שיש הרבה ממנו.ווירוס מהונד יכול לפגוע רק באנשים לא בחיות ולכן הם לא יהבו איום.

בקשר למוידיעין - הנה דוגמה: http://news.walla.co.il/?w=//1075170

מבין כמעט 10 מיליון פליטים (פלסטינים + ישראלים) די בטוח שכמה יצליחו להסתנן אל תוך המדינות השכנות. אף מדינה היא לא סטרילית. כך לדוגמה את גבול דרום ארה"ב, כמה שהאמריקאים לא מנסים ואפילו יורים במסתננים ממקסיקו, עדיין יש כאלה שמצליחים להיכנס.

ותחשוב על זה, אירן צריכה לייצר נגיף שיהיה ממש ממש מדבק(אולי אפילו עובר באוויר), שיהיה קטלני במיוחד, שלא יעבור לבעלי חיים ושאף אחד לא ידליף על זה ולא ידע על זה... נמשע לי די הזוי.

https://www.cia.gov/cia/publications/factbook/geos/ir.html

IRAN

Population:

Definition Field Listing Rank Order

68,688,433 (July 2006 est.)

Tehran

The estimated city population for 1996 was 6,758,845, while the province had 11.5 million inhabitants in 1996

http://www.greatestcities.com/Middle_East/Iran/Tehran_city_state_capital/population.html

אני חייב לזוז עכשיו, אני אמשיך לפרט אח"כ.

הדוגמא שלך עם הגבול של ארה"ב לא מתאימה בדיוק כי זה לא בזמן מלחמה ואין מה להשוות בין אורך הגבול בינהם לבינינו.

אין לאיראן בעיה להנדס ווירוס כזה זה לא הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דיבר על תגובת מדינות אירופה

לא על תגובת ישראל

ואני חושב שאתה צריך ללמוד קצת צניעות

רד מהעץ, אתה לא יודע הכל ואין לך את כל המידע

זה שאתה מסתובב בכל מיני אתרים מפוקפקים ובולע בשקיקה כל שטות שהם כותבים לא הופכת את זה לעובדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העולם יודע שיש להם כימי וביאולוגי.

שום טיל שאפילו יכול להיות לישראל לא יכול להשמיד את איראן במכה אחת ואפילו לא חצי ממנה.אתה גם ככה מתכנן להשמיד לו את המדינה אז למה אתה חושב שהוא לא יגיב אם הוא יכול?יש להם שילטון בובות.הנשיא שנבחר אצלהם לא ישנה דבר.אבל זו רק דעת אתה לא יכול להיות בטוח רק בגלל תחושת בטן ואגב לטענתיו לא רק את השיאים אלא גם את הסונים.אני מניח שעל שירותי מודעין לא שמעת מעולם.שטויות לא כל מדינה בלי עיר בירה מתרסקת.לאיראן יש מספיק מרכזי כלכלה ושלטון פרט לטהרן.

בזמן מלחמה ניתן לסוגר את הגבול באופן מוחלט לאנשים ע"H הצבת כוחות לאור כל הגבול לא שיש הרבה ממנו.ווירוס מהונד יכול לפגוע רק באנשים לא בחיות ולכן הם לא יהבו איום.הדוגמא שלך עם הגבול של ארה"ב לא מתאימה בדיוק כי זה לא בזמן מלחמה ואין מה להשוות בין אורך הגבול בינהם לבינינו.

אין לאיראן בעיה להנדס ווירוס כזה זה לא הזוי.

בנתיים לא ידוע לעולם על שום נגיף שהיה כל כך מושלם. אם אתה לא תתן קישור לדבר כזה הטיעונים שלך ריקים ומנותקים מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, כמו שב-39-45 מדינות אירופה לא עשו יותר מדי כדי להציל יהודים, הם לא יעשו זאת גם ב-200x...

הם לא עושים את זה בשבילך

הם עושים את זה בשביל עצמם

הם יודעים טוב מאוד שהםיכולים להיות הבאים בתור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים לא ידוע לעולם על שום נגיף שהיה כל כך מושלם. אם אתה לא תתן קישור לדבר כזה הטיעונים שלך ריקים ומנותקים מהמציאות.

איזה נגיף "מושלם"? שפוגע באנשים ולא בחיות?

אנתרקס מהונדס. עשו בו שימוש במעטפות בארה"ב, זוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אנטרקס לא מושלם, אי אפשר לשגר אותו בטיל.

ב. אנטרקס הוא מאוד נקודתי.(אי אפשר להדביק איתו יותר מכמה אנשים ספורים בכל 'מכה', בטח שלא מדינה)

ג. אנטרקס לא מדבק.

ד.נגד אנטרקס אפשר לחסן.

מאוד קשה ליצור נגיף קטלני שאף אחד מהסעיפים הבאים לא חל עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- אנתרקס אפשר לשגר עם טיל בעזרת אירוסולים

2- האירוסולים האלו פותרים את בעיית הנקודתיות

3- אנתרקס עורי מדבק במגע, אנתרקס ריאות מדבק בנשימה/עיטוש וכו'. אפשר להשיג ככה רמה טובה של תפוצה.

4- נכון, תתחיל לחסן מדינה שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודיעין לא נמצא בכל מקום, ובטח שלא במתקנים השמורים של איראן.

מה אתה אומר? אתה מודע לזה שאחד מהבכירים האירנים (סגן שר ההגנה האירני לשעבר) ריגל לטובת המערב בערך ב-4 שנים האחרונות (הוא לא היה סגן שר ההגנה בזמן הזה, או לפחות לאחרונה).

בכל מקרה, זה אחד ש(כמעט) נתפס. אני מניח שיש כאלו שלא נתפסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...