האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

כל דבר שפוליטיקאי אומר צריך לקבל בערבון מוגבל מאוד או פשוט להפוך אותו, אל תשכחו שאחרי כל אימרה מסתתרת לפעמים אסטרטגיה שלמה של לוחמה פסיכולוגית

הממצאים בשטח מראים שארה"ב צוברת עוד ועוד כוחות בשטח,בעיקר כוחות משימה ימיים (נושאת מטוסים עם כל הפמלייה שלהם) ,שאיראן עושה לצבא האמריקאי כאב ראש מאוד גדול בעיראק ואם ארה"ב רוצה לסיים עם עיראק היא חייבת לסגור חשבון עם איראן אחרת זה פשוט לא יגמר בדיוק כמו עם החיזבאלה והחמ"ס שכל עוד לא יסגרו להם את הצינורות הם רק ימשיכו לגדול ולעשות בעיות יותר גדולות

השמועות אומרת שיש גדול אחרי פסח בעזה כי פשוט אי אפשר להשלים עם הכמויות העצומות שהם צברו שם מאז שפינו את ציר פילדפי וגרמו למעבר חופשי של אמל"ח בין מצרים לגדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב להדגיש משהו....הדבר האחרון שאני רוצה זה מלחמה !!! אני רוצה שלום לא רק פה אלא בכל העולם....

אבל איראן דוחקת אותנו ואת האמריקאים לפינה...ולא ניראה שהיא רוצה בכלל דרך אחרת...הוא הולך בדרכים של סדאם...אבל הרבה הרבה יותר מסוכן ממנו...

ועם אמצעים הרבה יותר מסוכנים ממנו...אני מרגיש שזאת תיהיה עוד מלחמה שכופים עלינו ועל ארה"ב....

עד שלא יפילו את הממשלה הזאת זה רק יחמיר ויחמיר...והסיכויים שיפילו אותה הם מאד קטנים למה הגורמים הקיצוניים מאד חזקים ואף אחד לא רוצה להתעסק איתם...וזה עלול לגבול במלחמת אזרחים...ולך תדע אולי גם פיגועים באיראן...

אני מאד מקווה שהם יעדיפו להתעסק עם הקיצוניים מאשר להתעסק עם ישראל וארה"ב בשלב מאוחר יותר שיהיה הרבה יותר בעייתי...

זה בשביל Classified שיש לו דעות לגבי FOX...ולגבי יכולתו של נשיא ארה"ב...

Iran is next Bush is targeting Iran for USA military action

http://www.youtube.com/watch_fullscreen?video_id=5pd9F9Q0YIA&l=586&t=OEgsToPDskKWMmFZJKd-pCJRqyYkmKdR&fs=1&title=

תהרוג אותי אני לא מצליח להבין....למה לגרום למלחמה ? למה להגיד דברים כאלה על השואה ? למה להגיד שצריך להשמיד את ארה"ב וישראל בפומבי ?

לא הספיק להם 8 שנים של מילחמה בעיראק עם מאות אלפי הרוגים ?

שהייתי ילד הייתי רואה חדשות ומנסה להבין איך מגיעים להחלטות האלה...היום שאני כבר לא ילד אני ממש רואה אותם כמו ילדים קטנים עם אגו שמתפלצפים אחד על השני...

ורבים מי יותר חזק...איזה עולם מטומטם אלוהים ישמור....

תאמינו לי אם נשים היו שולטות בעולם לא היו מלחמות מקסימום היו רכילויות בין מדינה אחת לשנייה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין...הבן אדם בלוק...שיסתכל על הסרטון שהוספתי למעלה וילמד קצת על מה הנשיא יכול לעשות ומה לא...הוא לא צריך את אישור הקונגרס בישביל לפתוח מלחמה...(לדוגמא:עיראק),הוא צריך הוכחה ישירה או בעקיפין שאיראן פוגעת בחיילים אמריקאים ולא חסר להם הוכחות כאלה על מעורבות איראנית בעיראק...

יש להם כבר צי של נושאות במפרץ הפרסי בין עיראק איראן וסעודיה ומחכות לפקודה...

הוא חושב שהוא מדבר עם ימני...

אני רוצה שלום ושגשוג ואני מוכן להקריב כמעט הכל בשביל זה

נמאס לי ממלחמות ומשטויות...זה מבאס את החיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשיא צריך אישור של הקונגרס כדי להכריז מלחמה, לייתר דיוק רק רוב בבית הנבחרים יכול להביא את ההחלטה בפני הקונגרס. ואילו לאחר האישור בקונגרס הם מציגים בקשה בפני הנשיא, שהאומה התאחדה והחליטה להכריז פה אחד במלחמה על טיבט, אזpretty please nuke'm till they glow then shot'em in the dark.

בדיוק בגלל זה הפעם האחרונה שארצות הברית הכריזה מלחמה זה היה על יפן. אבל כמו שכולנו יודעים, זה לא מנע ממנה להלחם בקוריאה, וויאטנם, פנמה, סומליה וכו' וכו' כיוון הנשיא בשל היותו המנהיג העליון של הצבא, יכול להורות על פעילות צבאית מתי שיבוא לו, בלי אישור בלי כלום. מחר הוא יכול לקום ולהחליט שהוא מפציץ מדינה כי היאנקייס הפסידו לקאבס וזה מה שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין...הבן אדם בלוק...שיסתכל על הסרטון שהוספתי למעלה וילמד קצת על מה הנשיא יכול לעשות ומה לא...הוא לא צריך את אישור הקונגרס בישביל לפתוח מלחמה...(לדוגמא:עיראק)' date='הוא צריך הוכחה ישירה או בעקיפין שאיראן פוגעת בחיילים אמריקאים ולא חסר להם הוכחות כאלה על מעורבות איראנית בעיראק...

יש להם כבר צי של נושאות במפרץ הפרסי בין עיראק איראן וסעודיה ומחכות לפקודה...

הוא חושב שהוא מדבר עם ימני...

אני רוצה שלום ושגשוג ואני מוכן להקריב כמעט הכל בשביל זה

נמאס לי ממלחמות ומשטויות...זה מבאס את החיים...

לא אמרתי שהוא צריך אישור שלהם כדי לפתוח בפעולה צבאית.אבל אם אין הסכמה מהקונגרס למהלך כזה יכולים להדיח אותו וזה גם האיום.מה לעשות רוב האמרקנים נגד מלחמה נוספת ובמיוחד בתקופה כזו של בחירות וכולם רוצים לתפוס רייטינג.מי שיעצור מלחמה כזו פשוט יהיה גיבור לאומי והרבה ירצו להיות כאלה.

מעורבות של ממשלת איראן בארה"ב בבקשה תהיה טיפה רציני יותר מבוש- "יא לי תחושבת בטן איראן מעורבת נגדינו בעיראק אבל אין לי הוחכות".כן זה מה שהוא אמר לא בהכרח בסדר הנכון.

classified תפסיק לתפוס מעצמך יא חתיכת זבל מניאק תרד מהעץ

Stupid_Sticker.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהוא צריך אישור שלהם כדי לפתוח בפעולה צבאית.אבל אם אין הסכמה מהקונגרס למהלך כזה יכולים להדיח אותו וזה גם האיום.מה לעשות רוב האמרקנים נגד מלחמה נוספת ובמיוחד בתקופה כזו של בחירות וכולם רוצים לתפוס רייטינג.מי שיעצור מלחמה כזו פשוט יהיה גיבור לאומי והרבה ירצו להיות כאלה.

מעורבות של ממשלת איראן בארה"ב בבקשה תהיה טיפה רציני יותר מבוש- "יא לי תחושבת בטן איראן מעורבת נגדינו בעיראק אבל אין לי הוחכות".כן זה מה שהוא אמר לא בהכרח בסדר הנכון.

Stupid_Sticker.gif

אתה יודע מה צריך כדי להדיח נשיא בארצות הברית?

הקונגרס חייב ל"הטיל ספק" בנשיא.

והמקרים שאפשר לעשות את זה בהם הם:

"Treason, Bribery, or other high Crimes and Misdemeanors."

צריך רוב של שני שלישי, וזה בקונגרס, כלומר רוב של שני שלישי מתוך 435 חברים מבית הנבחרים ו100 סנאטורים.

שני הנשיאים היחידי שעברו את השימוע היו ניקסון שהתפטר בעקבות פרשת ווטרגייט, וקלינטון שהקונגרס לא הצליח להגיע לרוב במקרה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Classified אתה מדבר שטויות...יש להם מספיק הוכחות על מעורבות איראנית בעיראק...מעורבות איראנית בלבנון ובכלל בכל ארגון טרור...

בעיראק הוא יצא למלחמה בלי אישור של האו"ם ובלי אישור הקונגרס...שהנשיא נותן פקודה הצבא מבצע...

ועוד משהו...יש כבר עדויות שצבא ארה"ב עושה כבר מבצעים מעבר לגבול של עיראק לתוך איראן...(לפחות כך האיראנים טוענים).

http://www.youtube.com/watch_fullscreen?video_id=K4nqrNbjfhw&l=254&t=OEgsToPDskLb8fDCEt3BUwmFRHgQc-Pl&fs=1&title=CNN Video - War With Iran Has Begun

לא מדובר פה ב"קאובוי מטקסס"כל נשיא שפוי יידע שהם לא רק בעיה בעיראק אלא בעיה לכל מזרח התיכון והעולם...[br]פורסם בתאריך: 18.03.2007 בשעה 22:40:12

אני יודע שזה לא קשור לנושא אבל אתם חייבים לראות זה !!!!

http://www.youtube.com/watch_fullscreen?video_id=twLAVB8QEMA&l=585&t=OEgsToPDskLi1W3Kx1hQ_czChQM6PRGh&fs=1&title=Future Weapons, part of episode 5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוני אולי תתחיל לקורא מה שאני כותב ולא כמו תוכי לחזור על הדברים שלך?כתבתי במפורשות

לא אמרתי שהוא צריך אישור שלהם כדי לפתוח בפעולה צבאית.אבל אם אין הסכמה מהקונגרס למהלך כזה יכולים להדיח אותו וזה גם האיום.

אז על אילו אישורים בכתב אתה מדבר איתי והאו"ם שבכלל לא קשור לזה.

הוכחות למעורבות הממשלה האיראנית בעירק?אין לפחות זו העמדה הרשמית.אפילו הנשיא הכה אהוב שלך בוש אמר את זה.היו הרבה דיבורים על הוחכות מכל מני גורמים אבל כשלחצו מספיק בוש הודה שאין לו הוחכות אלא רק תחושבת בטן.

לא מדובר פה ב"קאובוי מטקסס"כל נשיא שפוי יידע שהם לא רק בעיה בעיראק אלא בעיה לכל מזרח התיכון והעולם...

::)

נשיא שפוי לא היה נכנס לעירק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא המילה הנכונה היא נכנס.שום נשיא שפוי לא היה נכנס לבור העירקי.

נשיא שפוי לא היה מכניס את ערצו לבור כזה כמו עירק בלי צורך אמיתי.לעומת זה בוש כן הכניס וגרוע מכל נשאר שם כמו חמור עיקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...