האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוייב- זה מישהו שפוגע בך או מנהל איתך מלחמה איראן אינה עושה אחד מהם או את שניהם עם ארה"ב.

מטורף אחמד- אתה רופא שלו?לא אתה לא הרופא שלו שביצע בו בדיקות והגיע למסקנה זו.

פצצת אטום- הוא לא מפתח שום דבר כזה כעובדה.כספקולציה אז אולי מפתח.

הטוענים שכל שלושת הדברים האלו מתקיימים הם בעיקר אנשי הימין הסופר רדיקאלי -ראש בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייב- זה מישהו שפוגע בך או מנהל איתך מלחמה איראן אינה עושה אחד מהם או את שניהם עם ארה"ב.

פצצת אטום- הוא לא מפתח שום דבר כזה כעובדה.כספקולציה או אולי מפתח.

הטוענים שכל שלושת הדברים האלו מתקיימים הם בעיקר אנשי הימין הסופר רדיקאלי -ראש בקיר.

מה אתה מפגר ?@?#??#!!! :bash::s07::kopfpatsch:

יש לך מושג כמה איראן שקועה בבוץ העיראקי והלבנוני ? אין כאן ויכוח בכלל !

לישראל הוכחות

לארה"ב יש הוכחות... שלא נדבר על שבויים

כן הוא מטורף , כל מי שמתגרה במעצמה הכי חזקה בעולם ארה"ב (ולא רק בדיבורים) ובנוסף על "מעצמה גרעינית" כמו שבקלות יכולה להידחק לפינה אז הוא מפגר

ואם אתה באמת מאמין שהכוונות שלהם תמימות אז אתה חיי בבועה. הדיבורים שלהם מראים דבר אחד והמעשים שלהם מראים את אותו הדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי האנשים?

אנשי ימין?אנשים אנטי איראנים?

זה לא מדד לדבר.

לפי כל תחזית אפשרית ארה"ב לא תתקוף באיראן.זה פשוט לא יקרה ואם יתחיל זה יסתיים מיד.

חוץ מזה עברנו ממזן את נ"ק האל חזור .

מספיק עם השטויות..אתה חושב שבוש יתן לאיראנים סיכוי לנשק גרעיני?? הבן אדם על שום דבר כבש את עירק אז שיש לו הוחכות מפה ועד להודעה חדשה הוא לא יתקוף..כרגע הכל נעשה בשקט, לא סתם עושים מחר תרגיל בכל המדינה, לא סתם צבאות וארה"ב עשו תרגיל משותף...זה הכל עניין של זמן, הערכה שלי חצי שנה-שנה ויש פה מלחמת גוג ומגוג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מפגר ?@?#??#!!! :bash::s07::kopfpatsch:

יש לך מושג כמה איראן שקועה בבוץ העיראקי והלבנוני ? אין כאן ויכוח בכלל !

לישראל הוכחות

לארה"ב יש הוכחות... שלא נדבר על שבויים

כן הוא מטורף , כל מי שמתגרה במעצמה הכי חזקה בעולם ארה"ב (ולא רק בדיבורים) ובנוסף על "מעצמה גרעינית" כמו שבקלות יכולה להידחק לפינה אז הוא מפגר

ואם אתה באמת מאמין שהכוונות שלהם תמימות אז אתה חיי בבועה. הדיבורים שלהם מראים דבר אחד והמעשים שלהם מראים את אותו הדבר

נדבר עובדות :-X

"בוש: טהרן שולחת לעיראק, אך אין לי הוכחה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3365266,00.html

"אין הוכחה שממשלת איראן שלחה לעיראק"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3364675,00.html

"ה-CIA: אין הוכחות לתוכנית איראנית סודית לפיתוח גרעיני"

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/790187.html?more=1

עכשיו להאמין לעובדות שקיימות או לחבורת בבונים שלא יודעים לנהל דיון בפורום?

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ואני יכול להביא לך עשרות כתבות מנגד אבל זה עדיין לא אומר כלום, עיתונות היא כלי וזה לא אמור כלום על מה שבאמת מתרחש מתחת לפני הקרקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, קלוט-

פצצת אטום- הוא לא מפתח שום דבר כזה כעובדה.כספקולציה אז אולי מפתח.

ממה שאני יודע אתה (עמרי...) די מאמין לזה שאחמדיניג'אד לא בסדר בראש וכו'... אז... ^^^ מזל"ט על הפעם הראשונה שמשייכים אותך לקבוצה שאתה כל כך שונא :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוכחות שלך לא שוות כלום

גם לפני אופרה הכחישו שיש תוכניות לתוכנית צבאית בעיראק

אז אמרו...

אין קשר בין הדברים.להפך זה שאין הוחכות חיסרון ולא יתרון.חוץ מזה מדינות שונות מקרים שונים.תקבלו את העובדה שטעיתם.דברי גורמים רשמיים על דברים מסויימים הרבה יותר משכנעים מאיזה IG בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, קלוט-

ממה שאני יודע אתה (עמרי...) די מאמין לזה שאחמדיניג'אד לא בסדר בראש וכו'... אז... ^^^ מזל"ט על הפעם הראשונה שמשייכים אותך לקבוצה שאתה כל כך שונא :yelclap:

שונא זאת מילה גדולה

אין הרבה ישראלים שאני שונא, גם אני אני ממש לא מסכים עם הדיעות שלהם

אבל אין ספק שהמסווג שלנו קצת שיכור או סתם הזוי

קשה לי להאמין שאפילו הוא מאמין במה שהוא כתב

:)

אין קשר בין הדברים.להפך זה שאין הוחכות חיסרון ולא יתרון.חוץ מזה מדינות שונות מקרים שונים.תקבלו את העובדה שטעיתם.דברי גורמים רשמיים על דברים מסויימים הרבה יותר משכנעים מאיזה IG בפורום.

אתה לא קולט?

לגורמים רשמיים יש אינטרסים והם מדברים בתקשורת על פי האינטרסים

לישראל היה נוח במשך עשרות שנים לטעון בתוקף שאין לנו אטום, זה גורם רשמי אומר אז כנראה שזה נכון, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...