בקשר למחשב החדש - בעיה ... + תמונה - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר למחשב החדש - בעיה ... + תמונה

SendaRider

Recommended Posts

זה אמור להיות ככה בלוח הנ"ל

זה גם קורה עם הלוח של 965

זה לא קורה רק בהדלקה אלה גם אחרי שאתה שומר דברים בביוס ויוצא הוא נכבה , נדלק , נכבה ושוב נדלק

כנראה ככה זה בצי'פסטים האלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מצחיק... זה הליך סטנדרטי בלוח הוא נדלק לשתי שניות נכבה ואז נדלק שוב ועובד סטנדרטי אין בעיה עם זה... אין צורך לקחת למעבדה...

אתה לא היחיד שמתלונן על זה וזה לא נפתר גם ע"י עידכוני ביוס כנראה שזאת מן בדיקה שהלוח עושה לפני הדלקה...

והגיבו כבר לפני כמו שאני רואה אבל אני לא חושב שזה קשור לסוג הצ'יפסט אלא לתכנון הלוחות הספציפיים האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי ... אז אוקיי לא הבנתי למה זה במאוורר של המעבד פעם כשאני מדליק תמחשב זה רועש רועש רועש ומפסיק ופעם זה רועש ולא מפסיק !

עשיתי ככה : הלדקתי תמחשב והמאורר של המעבד עשה רעש רעש רעש הפסיק אחרי 5 שניות

פעם שניה כשהדלקתי הוא לא הפסיק לעשות רעש אחרי 2 דקות אפילו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר רעש רעש למה אתה מתכוון כאילו המעבד נוגע במשהו? או רעש של סיבוב מאוד מהיר? אם זה רעש של נגיעה במשהו למרות שהוא לא נוגע יש מצב של מאוורר תקול וזה קורה... אבל אם זה רעש של מאוורר שמסתובב מהר מאוד ולא מפסיק אז יש מצב שהגוף שלך לא נוגע כמו שצריך במעבד וזה גורם להתחממות יתר מה שגורם למאוורר לפעול מאוד מהר כדי לקרר אותו וזה לא משפיע...

אם המאוורר שלך מסתובב במהירות גבוהה רק לזמן קצר ומפסיק בסופו של דבר זה נראה לי תקין וראיתי דברים כאלה... אם הוא נמשך מעבר לזמן סביר יש מצב להגדרה לא נכונה בביוס...

תנסה בכל מקרה לעדכן את הביוס שלך לאחרון שיצא כדי לעמוד במצב הכי טוב מבחינת הגדרות חומרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...