Command & Conquer 3 Tiberium Wars Demo - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars Demo

Born2Kill

Recommended Posts

לדעתי יעבוד טוב על מדיום.

וזה שאמר שהוא שם על 1280X960 כי נוח לו יותר, במה זה מתבטא? P:

בCRT 17" לפחות כמעט בכולם 1280X960 נראה הרבה יותר טוב מ1280X1024 עקב מתיחה של המסך ב1280X1024..

הממ.. R9550 + MED ן1280X1024.. נשמע לי קצת מוזר.. אבל אם אתה אומר..

על R9250 עם 3200+ וR9250 זה יעבוד טוב נראה לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 335
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו חברים אני מתגרה תעזרו בבקשה אני על ולא מצליח להפעיל אני נכנס למשחק הוא עולה לוחץ על סקרימיש.. אחרי שהוא טוען אני לוחץ PLAY והוא יוצה ונותן את השגיאה הבאה:

62475522lg1.jpg

נואש רצח לא עזר ריסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בCRT 17" לפחות כמעט בכולם 1280X960 נראה הרבה יותר טוב מ1280X1024 עקב מתיחה של המסך ב1280X1024..

הממ.. R9550 + MED ן1280X1024.. נשמע לי קצת מוזר.. אבל אם אתה אומר..

על R9250 עם 3200+ וR9250 זה יעבוד טוב נראה לכם?

בעלי LCD חייבים לעבוד על 1280*1024 :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר שזה לא הגיוני (הרז' והפירוט) אז בוא נגיד ככה, זה לא 30 FPS אבל אני מניח איזה 20 בכיף

קיצר, אם בא לכם לראות משהו נחמד, תסמנו איזו יחידה \ מבנה שאפשר לשפר (כמו תחנת כוח או חייל) ובצד בכפתור של השיפור כתוב ctrl + משהו אז תשנו את השפה (אלט שיפט) ותשימו שוב את העכבר : :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו עצות איך לעשות משהו בסקירמיש....הם פשוט שוחטים אותי...שאים לי מ2 הכיוונים טנקים בלי סוף ואין לי תשובה בשבילם..מי שניצח שיתן טיפים...

את רמה brutal לא ניצחתי (וכבר מחקתי את הדמו, אין לי זמן להמשיך לשחק), אבל רמה לפני כן ניצחתי כי שיחקתי בסגנון של skirmish ב WC3 (רק בלי גיבורים שיעלו בדרגות). ניסיתי כבר בהתחלה להתרחב וליצור טונות של חיילים פשוטים שיתפסו יותר ויותר בניינים, ועוד יחידות פשוטות בכמויות שיתקפו את הבסיס של המחשב וכך יעכבו ייצור של מבנים מתקדמים.

כמובן שהמחשב ניסה לעשות אותו דבר.. אבל ה garrison שלי בבניינים הנטושים היה יעיל יותר ואפשר לי להתגונן טוב מאוד.

אבל זה קרב קשה בטירוף, צריך כל הזמן לייצר ולשלוח להתקפה בצרורות ותוך כדי לנסות לבנות מבנים ויחידות מתקדמות יותר.. צריך המון זריזות ידיים.

כמעט כל התקפה שלי נתקלה בהתקפה של המחשב, כמעט כל התקפה היא בעצם סוג של counter attack.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שדיי התאכזבתי.

זה לא משחק אסט'.

הכל יותר מדי מהיר, אין לך באמת שליטה על הקרב ועל מה שאתה עושה.

מצאתי את עצמי שולח ממותות ששחטו הכל.

לפי הדמו, RA2 היה הרבה יותר "אסטרטגי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...