מכת מחץ למפלגות הערביות - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכת מחץ למפלגות הערביות

maverick

Recommended Posts

"דמוקרטיה מתגוננת" תקפה רק כאשר מדובר במקרה פרטי, אתה לא יכול לשלול זכויות אזרח מציבור שלם, זו לא דמוקרטיה מתגוננת אלא אפליה גזענית פשיסטית (גרמניה *שיעול*).

בגרמניה היהודים לא רצו לראות את גרמניה נחרבת.

מרביתם היו גרמנים-יהודים, לא יהודים-גרמנים אם אתה מבין למה אני מתכוון.

ובכל מקרה לא דיברנו כרגע על השמדת עם, למה לעשות דרמה מכל דבר? ( ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדיין לא הבאתם הוכחות שטיבי רוצה לראות את המדינה מושמדת כמו שאתם מנסים לטעון.

השופט מישאל חשין חיפש, ומצא חומר חסוי על ידידנו בשארה, ולכן המליץ לפסול אותו.

השופט מישאל חשין חיפש, ולא מצא חומר חסוי וגלוי על בן דודנו טיבי המצריך פסילה. משום שהועדה פוליטית, היא פסלה אותו

(בדיוק כמו שהוועדה היתה במרחק קול אחד ע"מ לאשר חברות שאול מופז בכנסת הבאה, בניגוד גמור לחוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם זוכרים (לא בדיוק .... :lol:) היה לנו חבר כנסת תופיק טובי, ערבי נוצרי קומוניסט ....

tobi_taufik-s.jpg

פוליטיקאי ערבי-נוצרי קומוניסט, וחבר כנסת בשנים 1990?-1949. נולד ב-1922 בחיפה. למד בבית-הספר התיכון של המיסיון בהר ציון בירושלים, וב-1941 הצטרף למפלגה הקומוניסטית הפלסטינית. ב-1943 היה בין מייסדי הליגה לשחרור לאומי, שלחמה בתחילה נגד תוכנית החלוקה, אך לאחר נאומו של סגן שר החוץ ושגריר ברית-המועצות באומות המאוחדות, אנדריי גרומיקו, בעצרת הכללית בזכות תוכנית החלוקה, עברה לתמוך בה כתוכנית המעשית היחידה. טובי וחבריו האשימו את הכוחות האימפריאליסטיים ואת המנהיגות הערבית הריאקציונית, כמו גם את ממשלת , באי-הקמת מדינה פלסטינית בשנת 1948 בחלק מארץ-. בשנים 1948?-1943 עבד טובי במחלקת עבודות ציבוריות של ממשלת המנדט. לאחר הקמת המדינה, נהיה חבר במרכז המפלגה הקומוניסטית הישראלית ונבחר לכנסת הראשונה מטעמה. נתן אלתרמן כתב עליו ב:1949- "מי הוא תופיק טובי? הוא חבר כנסת. הוא קומוניסט ערבי. בבית הנבחרים יושב הנו בזכות מלאה ולא בחסד...ככל צירי הבית, גם טובי בו יושב בתוקף המשטר..." משנות ה-50 היה חבר נשיאות הוועד הלאומי לשלום, וחבר בנשיאות מועצת השלום העולמית (הקומוניסטית). בשנת 1976 נבחר לסגן מזכ"ל של חד"ש, ובשנים 1993?-1989 כיהן כמזכ"ל. ביולי 1990, במסגרת הסכם רוטציה בחד"ש, פרש מהכנסת לאחר למעלה מ-40 שנות כהונה בה, ובמקומו נכנסה תמר גוז'נסקי. במשך כל שנותיו בכנסת בלט טובי בנועם הליכותיו ונחשב חבר כנסת לדוגמא

הוא לפחות קיבל בסופו של דבר את תוכנית החלוקה...

מתוך האתר של הכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נושא מאוד מסובך.

פשוט אחמד וכל נציג אחר של המגזר הערבי נקרע בן שביעת אמוניו לישראל לבין אחיו הערבים. אני לא מאשים את אחמד בזה. אני חושב שגם אני הייתי מרגיש כך. הריי קשר דם חזק יותר מכל שבועה.

אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים לסבול בוגנדנות. פשוט עכשיו שעשינו את הצעד הזה, בטלנו ייצוג של המגזר הערבי וזה ממש חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השופט מישאל חשין חיפש, ולא מצא חומר חסוי וגלוי על בן דודנו טיבי המצריך פסילה. משום שהועדה פוליטית, היא פסלה אותו

(בדיוק כמו שהוועדה היתה במרחק קול אחד ע"מ לאשר חברות שאול מופז בכנסת הבאה, בניגוד גמור לחוק).

אני עדיין מחכה לעובדות, לפני שאתם מאשימים אותו בבגידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיבי כינה את הרמטכ"ל של המדינה בה הוא חבר פרלמנט רוצח ילדים. השקפה פוליטית תגידו?

הוא שיבח את הלוחמים הפלשתינאים בג'נין. לא את חיילי צה"ל, שבכנסת שלהם טיבי חבר, אלא את אויבי חיילים אלו, מקיזי דמם.

הנה ציטוט מדברי מיודענו: "ההתנגדות הפלשתינית היא מעשה גבורה אצילי, שאינו בגדר זכות, אלא בגדר חובה. ההתנגדות, שנועדה להגן על הבית מפני הטנקים והמשוריינים, מרוממת את כבודה של האומה הערבית".

אני בטוח שללא כל צל של ספק ברור לכל אדם פה כי לא היה קורה מצב כזה בפרלמנט של דמוקרטיה אירופאית כלשהיא, או בפרלמנט האמריקאי.

ולאלה הטוענים שעצם בליעת חברי כנסת כאלה ותופעות מסוג זה הינו סממן לחוזק הדמוקרטיה הישראלית, דבר זה מראה את הדבר ההפוך שאולי מפחדים להודות בו, זה מראה את חולשתה ורפיסותה של הדמוקרטיה הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיבי כינה את הרמטכ"ל של המדינה בה הוא חבר פרלמנט רוצח ילדים. השקפה פוליטית תגידו?

הוא שיבח את הלוחמים הפלשתינאים בג'נין. לא את חיילי צה"ל, שבכנסת שלהם טיבי חבר, אלא את אויבי חיילים אלו, מקיזי דמם.

הנה ציטוט מדברי מיודענו: "ההתנגדות הפלשתינית היא מעשה גבורה אצילי, שאינו בגדר זכות, אלא בגדר חובה. ההתנגדות, שנועדה להגן על הבית מפני הטנקים והמשוריינים, מרוממת את כבודה של האומה הערבית".

אני בטוח שללא כל צל של ספק ברור לכל אדם פה כי לא היה קורה מצב כזה בפרלמנט של דמוקרטיה אירופאית כלשהיא, או בפרלמנט האמריקאי.

ולאלה הטוענים שעצם בליעת חברי כנסת כאלה ותופעות מסוג זה הינו סממן לחוזק הדמוקרטיה הישראלית, דבר זה מראה את הדבר ההפוך שאולי מפחדים להודות בו, זה מראה את חולשתה ורפיסותה של הדמוקרטיה הישראלית.

והתנהגותו במאורעות אוקטובר (שאגב כבר הזכרתי לפחות פעמיים בתראד הזה),לא רק שהוא לא טרח להרגיע אלא גם סייע בהסתה (הזכרו בתגובותיו בשידורי הטלוויזיה באותה תקופה) ... זה מספיק הוכחות בשבילי בשביל לסלק אותו מהכנסת.

אגב... על דברים פחות חמורים נאסר על ברוך מרזל להבחר לכנסת בזמנו.

פתרון- לסלק את שניהם, למען הסר כל חשש. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא לממשלת שרון ממשלה של בריונים פוליטיים ומדיניים.

גם אני חושב שההתנגדות הפלשטינאית היא חובה, וכך גם אהוד ברק, בציטוט הידוע שלו 'אם הייתי פלסטינאי הייתי פעיל טרור'.

הוא מעולם לא עודד התנגדות אלימה, וכך גם אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה זוג אוהבי ציון בתמונה משותפת:

59592-4.jpg

(מתוך "וואלה!")

אני בינתיים רוצה הוכחות למה להוציא את מרזל, והוא רק "חשוד" בהשתייכות לתנועת טרור, אם כבר משחקים אותה דמוקרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם טעימה ספק אם off topic

השופט חשין אמר בדיון כי "מרזל היה המוציא והמביא של הרב כהנא, ועיון בחומר הראיות מראה שמרזל הוא אחד המנהיגים של כך. אין ספק שהוא קשור עדיין לכך. השתכנעתי מכך לחלוטין". חשין הדגיש, כי לא שמע מפיו של מרזל שום דברי הוקעה למעשיו של הרב כהנא.

למרות שדי בכך שהשופט ימליץ (כי לו כל הביבליוגרפיות שיצטרך)- בגלל זה לא הוצאתי מילה על פסילת עזמי (פרט לכך שדין יהודי כדין ערבי).

עדיין לא סיפקת שום הוכחה מספקת לפסילת טיבי.

גם אני מזדהה עם אירועי אוקטובר, אל תשליכו דעות פוליטיות ע"ג חוקים שלא קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא לממשלת שרון ממשלה של בריונים פוליטיים ומדיניים.

גם אני חושב שההתנגדות הפלשטינאית היא חובה, וכך גם אהוד ברק, בציטוט הידוע שלו 'אם הייתי פלסטינאי הייתי פעיל טרור'.

הוא מעולם לא עודד התנגדות אלימה, וכך גם אני.

אתה בטוח שאתה ישראלי??? ההתנגדות הפלסטינית הזו רוצחת ישראלים על ימין ועל שמאל!!! איך אתה יכול לתמוך בהם??? אם אהוד ברק - רוה"מ הגרוע ביותר בתולדות - הוא המודל שלך לחיקוי אז מצבך גרוע שיבעתיים.

אני לא מבין איך אדם, שפוי בדעתו, יכול לתמוך במאבק מזויין כנגד המדינה בה הוא חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מעולם לא עודד התנגדות אלימה

לא? אני מיע לך לעשות חיפוש קצר בארכיון של YNET.

אגב.. קריאה לרמטכ"ל וראש ממשלה בשמות גנאי כמו רוצח ופושע מלחמה לא מזכירה משהו? (רמז: התקופה שלפני רצח רבין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובינשטיין ציין כי אמנם חבר הכנסת טיבי חצה את הגבול מספר פעמים בהתבטאויותיו, אך אין בראיות שהובאו בפניו די כדי לפסול את מועמדותו

אתם מחפשים דבר שאנשים אחרים חיפשו ולא נמצא.

ועמרי, לא בדיוק קראו לרבין פושע מלחמה.. אל תעוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערכם, במדינת קיים חופש ביטוי; אם אדם כלשהו חושב שממשלת היא ממשלה של רוצחים - זכותו לומר את דעתו.

אם הוא חושב שהרמטכ"ל הוא רוצח - זכותו לומר את זה.

לכל אדם במדינת , כמו גם לכל חבר כנסת, ישנה הזכות להביע את דעתו באופן חופשי - אתם יכולים לא לאהוב את זה, אבל זאת המציאות; אי אפשר להעיף מהכנסת ח"כ שמתבטא בתוקף חופש הדיבור, לא משנה עד כמה חמורים הדברים שהוא אומר.. כל עוד הוא אינו מתנגד להיותה של מדינת מדינה יהודית ודמוקרטית.

טיבי כאמור לא התנגד לכך ועל כן אין עילה לפסילתו.

אגב, ברק לא היה ראש הממשלה הגרוע ביותר בתולדות המדינה, FAAAAAAAAAAAR From that.

בניגוד לשרון, בזמנו הכלכלה לא ירדה לשפל הנמוך ביותר שלה מאז 1953 (כן, כן, שמענו כבר שזה "הכל בגלל ברק"), בזמנו הפיגועים לא הגיעו לשיא של כל הזמנים, בזמנו הייתה תיירות, בזמנו יצאנו מלבנון (בצורה מכוערת משהו, אבל בכל זאת).

גם אם כל הצרות שפוקדות אותנו עכשיו נגרמו בגלל ברק, על ראש הממשלה הנוכחי מוטלת האחריות לעשות כל שביכולתו כדי לשפר את המצב; בינתיים שרון רק עסוק במלחמת התשה מול הפלשתינאים. שיהיה לו לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...