מכת מחץ למפלגות הערביות - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכת מחץ למפלגות הערביות

maverick

Recommended Posts

זה מה קורה שלא צופים בתשדירי הבחירות (מסתבר שיש כא משיהו שטורח לצפות בשידורי הזבל האלה)

החבר'ה קיצוניים וזה מה יש- וזוהי המציאות, האם דרכם היא הנכונה? ללא אני ולא אתה מספיק חכמים (או בעלי יכולות נבואיות) בשביל לדעת זאת.

אולי בצורה מסויימת, זה רק לטובה. הם גם יפטרו אותנו מעונשם של הפלסטינים, וגם יגרמו זעזוע כה עמוק שלא יבחרו יותר אנשים כמותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה תותח!

אני בוחר בו! יאללה להפציץ אותם!

אני מעדיף שהם ימותו מאשר אני או יהודי אחר!

כל אחד בעזה הוא מחבל פונטנציאלי

הממשלה שלהם שולחת מחבלים אז למה אנלנו לא נשלח גם אנחנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממשלה שלהם שולחת מחבלים אז למה אנלנו לא נשלח גם אנחנו?

תחתום לי על מסמך שאתה הולך להתפוצץ, ואני כבר אדאג לך ל-25 קילו של חומר נפץ...

ישו, אתה לא יותר טוב מהשהיד הנפוץ. תסתכל על עצמך במראה.

בקשר לשאלה הנידונה, אין הבדל בין פוליטקאי ימני קיצוני לשמאלני קיצוני. אותו זבל. כולם רוצים רק כסף וטובות הנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את האמת!

אני חושב שלדבר איתם! דיברנו! עזר? לא!

פשוט! הם לא רוצים שלום אין בעיה נכה בכם כל כך חזק עד שאמא שלכם לא תזהה אותם! או שאם היא תיהיה בכלל בחיים אחרי הפצצה שהיא תקבל!

רק ככה הם מבינים כח! נימאס כבר! הם טרוריסטים ואני לא מבין למה אנחנו צריכים לדבר איתם ניסינו לדבר כמה וכמה פעמים! עזר?

לא הם שוב שולחים נבלות להתפוצץ! ואתם מגינים עליהם!

יש לי פיתרון מעולה אם השמאלנים מוכנים להחזיר שטחים!

יש לכם בית תנו אותו לערבי! פשוט מאוד!

יש פיתרון! רק צבאי! דיבורים לא עזרו לאף אחד!

ניתן להם מכה כל כך כואבת! עד שהם יכנעו ואני רוצה לראות אותם בכלל שולחים מחבל אם לא מחסלים את כל הכפר שממנו הוא יצא!

רק ככה! נימאס כבר לדבר ולדבר! הם חיות! הם מלמדים את הילד שלהם מגיל 0 שמחבל זה כבוד!ואם הוא יהיה שהיד יחכו לו 7 בתולות!

ומי מממן אותם ערפאת וסדאם!

סדאם לא טרורסיט? ערפאת לא טרוריסט! אז למה אנחנו מדברים איתם!

תנו למצנע להנהיג אותם! ותראו איך השמאלני יתן לנו את כל השטחים שלהם בשביל שלום!

נימאס כבר!

לכל השמלאנים לכו תבנו בית בעזה עם האחים האמתיים שלכם! ואז שהם יחסלו אותכם בגלל שאתם יהודיים תבינו!

הדבר שהכי מצחיק זה! שמצנע חושב שהוא יהיה ראש ממשלה! קיבלנו כבר ראש ממשלה בשם ברק! והוא היה שמאלני! למדנו את הלקח!

שרון או ביבי או מרזל!

אני הייתי בוחר במרזל בעיניים עצומות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK

אני ערבי מוסלמי שמאלני ישראלי :lol: ולא שאני גיזען או משהו אני לגמרי אובייקטיבי בדעותי וגם אם הייתי יהודי הייתי בטח שמלאני יפה נפש ;D .

יש במחלקה שלי מספר ערבים נוצרים, אני יושב ליד אחד מהם ומעביר לו חומר , ונותן לו לצלם. הוא לא נשך אותי.

אין לי בעיה עם ערבים מוסלמים נוצרים ווצ'רקסים וכל חבר בעל לאום אחר.

יש לי בעיה עם אנשים שתומכים במאבק הפלסתינאי.

נקודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK

אני ערבי מוסלמי שמאלני ישראלי :lol: ולא שאני גיזען או משהו אני לגמרי אובייקטיבי בדעותי וגם אם הייתי יהודי הייתי בטח שמלאני יפה נפש ;D .

יש במחלקה שלי מספר ערבים נוצרים, אני יושב ליד אחד מהם ומעביר לו חומר , ונותן לו לצלם. הוא לא נשך אותי.

אין לי בעיה עם ערבים מוסלמים נוצרים ווצ'רקסים וכל חבר בעל לאום אחר.

יש לי בעיה עם אנשים שתומכים במאבק הפלסתינאי.

נקודה !

יש כאן אנשים שחושבים שהמאבק שלהם (הפלסטינאים) מוצדק והם צריכים ללחום במדינת . עצוב מאוד שזה קורה כי הם פשוט לא מבינים שהם נותנים גול עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעוות, זה לא מוסיף לך כבוד.

אין פה שום עיוות. צריך לחלק את העולם ל"טובים" ו"רעים". ומה לעשות, הערבים נמצאים בצד של הרעים. אם יש לך ספקות לגבי זה אני מציע לך לשאול את משפחותיהם של יותר מ-700 הרוגים המלחמת ההתשה הטיפשית הזו שהפלסטינים כפו עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן אנשים שחושבים שהמאבק שלהם (הפלסטינאים) מוצדק והם צריכים ללחום במדינת . עצוב מאוד שזה קורה כי הם פשוט לא מבינים שהם נותנים גול עצמי.

התכוונתי למילים המודגשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי למילים המודגשות.

מה אתה חושב על המאבק הפלסטיני? מוצדק או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל לקחה אדמה שלא שלה כיבוש לא מוביל לשום מקום השטח שייך לפלסטינים, הפלסטינים צריכים להילחם אבל לא בכוח פיזי אלא בדיבורים , ואני לא תומך במחבלים או ברצח אנשים תמימים, הם חיים כבר עשרות שנים בכיבוש תחשבו כמו שינאה ויאוש הצטברה שם, אנשים קיצונים לקחו את היאוש והשינאה הזאת והשתמשו בה כדי להצדיק רצח אנשים תמימים ואם לא תעשה משהו עכשיו אותו דבר יקרה גם כאן תסתכלו על Sonic (בלי להעליב)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...