מכת מחץ למפלגות הערביות - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכת מחץ למפלגות הערביות

maverick

Recommended Posts

טיפוסי-

הם לא יודעים מה הולך בבאר שבע איך הבדואים מעמללים את חיינו
או!! שתבוא אל השוק ביום חמישי ותשיג חלקים לאוטו.(אני קניתי אקולייזר של קנווד לאוטו ב 20 שקל!!!!!!!!!!).

מצד אחד מקטר, מצד שני מפרנס גנבים. :P

אני קונה מהם כי אם אני יקנה ב 400 שקל אז יגנבו לי כאשר אני יכול להשיג ב 40 שקל!

תפעיל את השכל אני יודע שזה קשה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שאתה צריך להפעיל את השכל... (או להבין את משמעות המושג ביקוש והיצע :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפוסי-

או!! שתבוא אל השוק ביום חמישי ותשיג חלקים לאוטו.(אני קניתי אקולייזר של קנווד לאוטו ב 20 שקל!!!!!!!!!!).

שכנעת אותי.

הפעלתי קצת את השכל ועכשיו אני חירותניק, שמקטר אבל קונה סחורה גנובה מהבדואים.

.I have seen the light

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה צריך להפעיל את השכל... (או להבין את משמעות המושג ביקוש והיצע :) )

ראיתי הרבה חכמים כמוך אבל זה שאתה חיי בעיר הצפון בונים שך אתה לא יודע איזה צל של טרור יש בבאר שבע זה שאין שם פיגועים אין זה אומר הדבר שאין שם את הטרור הבדואי.

כל בן אדם באר שבעי מפחד להחנות את המכונית שלו שמא יפרצו ויגנבו לו את הרדיו טייפ (זה במזל לרוב הם גונבים את האוטו)

המשטרה אינה עושה דבר בנדון וכי הם חוגגים בעירנו על חשבוננו.

אז במקום חבר יקר שתרבוץ בכיסא השמן והרחב שלך צא לעולם ותבין מה קורה!

וכן גם הפסק לשלוח את הערות הסנוביות המעצבנות שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפוסי-

שכנעת אותי.

הפעלתי קצת את השכל ועכשיו אני חירותניק, שמקטר אבל קונה סחורה גנובה מהבדואים.

.I have seen the light

לפעמים אני רוצה לתפוס אותך ולהלום בך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

buyom, קודם כל אני לא חי בצפון ובטח שלא חי בעיר. אז כדאי שתפסיק לדבר שטויות (ונגיד שאני חי בצפון.. שם יש יותר ערבים מבדרום אגב...).

כמו כן איפה שאני גר (כפר שמואל , בין רמלה ולוד לקו הירוק, מקום לא פחות מסוכן) , יש מכה של גנבות ופריצות לבתים , גם אני לא ישן בלילות. אבל עם זאת אני לא מתפאר בכך שאני קונה את הסחורה הגנובה חזרה מהערבים. ברגע שאתה קונה סחורה גנובה אצל הערבים אתה יוצר ביקוש לסחורה גנובה (כמו כן גם משתתף בפשע מבחינת החוק).

אז אני מציע שתפסיק להעליב ולהתנהג בצורה בהמתית, כי לבינתיים אתה זה ששולח הערות מטומטמות ומעצבנות (חסרות כל ביסוס כבר אמרנו?)

ואגב.. תגובות כמו - "לפעמים אני רוצה לתפוס אותך ולהלום בך!" לא מקובלות כאן, אם יש לך משהו להגיד כדאי שתאמר אותו בצורה חכמה ובלי להעליב (ולהתקיף) משתמשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

buyom, קודם כל אני לא חי בצפון ובטח שלא חי בעיר. אז כדאי שתפסיק לדבר שטויות (ונגיד שאני חי בצפון.. שם יש יותר ערבים מבדרום אגב...).

כמו כן איפה שאני גר (כפר שמואל , בין רמלה ולוד לקו הירוק, מקום לא פחות מסוכן) , יש מכה של גנבות ופריצות לבתים , גם אני לא ישן בלילות. אבל עם זאת אני לא מתפאר בכך שאני קונה את הסחורה הגנובה חזרה מהערבים. ברגע שאתה קונה סחורה גנובה אצל הערבים אתה יוצר ביקוש לסחורה גנובה (כמו כן גם משתתף בפשע מבחינת החוק).

אז אני מציע שתפסיק להעליב ולהתנהג בצורה בהמתית, כי לבינתיים אתה זה ששולח הערות מטומטמות ומעצבנות (חסרות כל ביסוס כבר אמרנו?)

ואגב.. תגובות כמו - "לפעמים אני רוצה לתפוס אותך ולהלום בך!" לא מקובלות כאן, אם יש לך משהו להגיד כדאי שתאמר אותו בצורה חכמה ובלי להעליב (ולהתקיף) משתמשים אחרים.

אני מעדיף לקנות את הסחורה הגנובה כי היא יותר זולה ואני מקבל אותה קומפלט ובמחירים מצחיקים, אני שותף לפשע אבל אני לא מפחד שיעשו לי משהו כי אני יודע שמהמשטרה עצמה מפחדת להכינס לנושא זה(משטרה מטומטת)

ועוד דבר לכך איך שאני מתנהג כדאי שתסביר למנהלים חבריך שישמרו על פרופיל יפה, למה יש הפתעות ואפילו שאני מאיים אני לא מפחד!

זה אולי המקום שלכם ועושים מה שבראש שלכם אך אני יעשה מה שבראש שלי עליכם בחוץ כי שם אין פורום!

פרופיל נמוך יתן הרבה לשחק אותה גברים לא יוצא מזה כלום ואני יתנהג כמו בהמה ואף כמו פרא אדם אם תדליקו אותי!

אתם יכולים לדבר עד מחר אבל אם תמשיכו אני יפגוש אותכם עד המחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו שוכחים משהו חשוב. לא די בכך שח"כ לא רוצה בקיום של מדינת , או בקיומו של העם היהודי, או כל פעילות תומכת טרור - או אפילו טרור ממש, בכדי להעיף אותו. צריך הוכחות לעובדות אלו... כאן לטיבי יש יתרון עצום על בשארה, מסתבר. אחרת היועץ המשפטי לממשלה בחיים לא היה ממליץ להעיף אותו (בשארה) ואת מפלגתו מהכנסת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גררר שונא את המערכת המשפטית >:(

חבורת יפי נפש שיושבים במגדל השן שלהם ומשחקים בכוח.

איפה הפרדה אמיתית בין הרשויות?

אנשים כמו אותם שופטים מוציאים שם רע לאינטלקטואליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...