איזה מוסיקה אתם שומעים? - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מוסיקה אתם שומעים?

FPSbanana

איזה מוסיקה אתם שומעים?  

2066 הצבעות

1. 1. איזה מוסיקה אתם שומעים?

• מזרחית
    • דיכאון
    • מאטל(לכול סוגיו)
    • רוק כבד (רוק)
    • פופ
    • ראפ היפ-הופ
    • פאנק
    • ראגי
    • פסיכודאלי
    • אלקטרוני

Recommended Posts

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באיזה הגדרה נמצאים MY CHEMICAL ROMANCE?

יש להם חרא של מוסיקה

( לא שאני שומע אותם או משהו פשוט יש לי ויכוח עם חבר)

לי יש סגנון מוסיקלי מוזר מאוד-

קלאסי. ( מנגן על פסנתר....)

ג'אז - מיילס, קולטריין , הירומי , אבישי כהן , ביל אוואנס , מישל פטרושייאני וכו'

אני אוהב להקות של שנות ה70 -60. פינק פלויד , זפלין , ג'טרו טול , ביטלס וכו'.

הרבה הרבה MUSE ו RADIOHEAD.

מוסיקה ישראלית ( לא מוניקה סקס ובית הבובות וכל החרא הזה.....דברים יותר איכותיים מבחינת כתיבה והלחנה וכו') - יוני רכטר , כוורת , שלמה גרוניך , שלמה יידוב , NO NAMES , משינה , החברים של נטאשה , יהודה פוליקר.

וחוץ מזה יש הרבה להקות שאני שומע פה ושם - OK GO , RAMONES , VAN HALEN , ועוד המון המון . פשוט כמוית בלתי נתפסות xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה הגזמה.....

את גורמת לזה להשמע כאילו לקחו בלאק מטאל והפכו אותו להיפ הופ...

בסדר, הפאנק המעפן של היום זה לא הפאנק המקורי, אבל ההבדל הוא בעיקר בתוכן, לא כזה הבדל מטורף

תשמע Exploited ומיד אחרי זה תשמע Blink182 ואז תבין שזאת לא כזאת הגזמה.

ו-My Chemical Romance שייכים לקטגוריית שילשול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה הגדרה נמצאים MY CHEMICAL ROMANCE?

יש להם חרא של מוסיקה

( לא שאני שומע אותם או משהו פשוט יש לי ויכוח עם חבר)

לי יש סגנון מוסיקלי מוזר מאוד-

קלאסי. ( מנגן על פסנתר....)

ג'אז - מיילס, קולטריין , הירומי , אבישי כהן , ביל אוואנס , מישל פטרושייאני וכו'

אני אוהב להקות של שנות ה70 -60. פינק פלויד , זפלין , ג'טרו טול , ביטלס וכו'.

הרבה הרבה MUSE ו RADIOHEAD.

מוסיקה ישראלית ( לא מוניקה סקס ובית הבובות וכל החרא הזה.....דברים יותר איכותיים מבחינת כתיבה והלחנה וכו') - יוני רכטר , כוורת , שלמה גרוניך , שלמה יידוב , NO NAMES , משינה , החברים של נטאשה , יהודה פוליקר.

וחוץ מזה יש הרבה להקות שאני שומע פה ושם - OK GO , RAMONES , VAN HALEN , ועוד המון המון . פשוט כמוית בלתי נתפסות xD

פשש איזה טעם ![me=Sheetrit]On Radiohead - Everything in its Right Place [/me]

איזה שיר גאוני זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל של שמיים וארץ בין לאמץ דרך חיים כמו mod, boot-boy, punk, rude-boy, suedehead, skinhead, rockabilly, psychobilly וכל השאר, ויש פשוט ללכת לקנות מכנס בונדאג' וחולצה של סיד וישס ב"הוט טופיק" (או ב"תומר" בדיזינגוף סנטר...), לקחת את נעלי הצבא של אבא מהמילואים, להסריח ולהגיד שאתה פאנק וללכת לקרוא לאנשים "פוזאיסטים".

עזבי אני מדבר על אנשים ששומעים מטאל או פאנק ואז צריכים להתלבש כמו הלהקות שהם שומעים..יענו מה הקטע הדפוק הזה איזה חסרי חיים עלובים מי אמר שמי ששומע X צריך להתלבש בדרך Y?

סתם ילדים קטנים פטתים מפגרים שמחפשים ריגושים וחברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע Exploited ומיד אחרי זה תשמע Blink182 ואז תבין שזאת לא כזאת הגזמה.

ו-My Chemical Romance שייכים לקטגוריית שילשול.

בלינק 182? למה מגדירים אותם פאנק פופ, אם בעצם אין להם שום אלמנט של אותו ''פאנק''? אני אשווה אותם ללהקת פופ ממוצעת, ניקח נגיד את....מקפלייס, אני לא ממש שמתי לב להבדל ביניהם, שניהם קלילים, קטנוניים, וההבדל היחיד הוא שאצל בלינק זה הומור ''פיפי קקי פיפי פיפי עוד פעם קקי חה חה חה חה חה חה חה!''

אולי רק בגלל זה הם יחודיים ונבדלים משאר הפופ.

מיי כימיקל הם אלטרנטיב רוק, אני לא מבין מי האידיוט שהכניס אותם לקטגוריית ''אימו'' (שבעצם לא קיימת בכלל), ובאמת, כל עוד לא היה להם את כל הטירוף הזה בנוגע אליהם וכל השיט שעושים מהם, יכולתי להחשיב אותם למוזיקה בסדר גמור.

ציטוט של: AsD[eyal]

^^ צודק^^

שונא את ה"פאנק" שיש עכשיו פשוט לא סובל לא יודע איך אנשים אוהבים את זה=/

זה ממש לא נכון, יש היום אחלה פאנק, אל תצפה שיהיה מחאתי כמו פעם ובטח שלא עם כוונות אמיתיות וקיצוניות כאלה, אבל מבחינת הסגנון ומהמוזיקה, הפאנק היום עדיין זהה למקור.

עזבי אני מדבר על אנשים ששומעים מטאל או פאנק ואז צריכים להתלבש כמו הלהקות שהם שומעים..יענו מה הקטע הדפוק הזה איזה חסרי חיים עלובים מי אמר שמי ששומע X צריך להתלבש בדרך Y?

סתם ילדים קטנים פטתים מפגרים שמחפשים ריגושים וחברים...

את זה אף אחד לא אמר, ובעיקרון זה לא אמור להיות ככה, יש פשוט אנשים שהם מרגישים ככה וככה הם יעשו, על מנת לשייך אותם לקבוצה כלשהי (מזה מורכבות החברות אחרי הכל), הקטע זה שזה לא שאם אתה לא מתבש פאנק ונראה פאנק, לא אומר שאתה לא שומע פאנק, אין קשר בין שני הדברים.

אני אתן לך דוגמא, אני, אימצתי את הפוני, למה זה בעצם? אני לא יודע, זה מצא חן בעיניי, הקשר שלי לכל סוג של מוזיקת ''אימו'' (שוב שלא קיימת)? רק חושב שאין דבר פתטי מזה, מתעב את התופעה הזאת. אבל אני בכל זאת שומע פאנק, ופאנק זה מה שכל הזמן בראשי, אבל אין לי שום קשר למראה שלו, הוחכה שאין שום קשר בין זה לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מקבל את "מרגישים ככה" אולי אחד מתוך מיליון "מרגיש ככה" הרוב סתם אנשים בלי חברים שספק אוהבים את המזיקה אבל לומדים לאהוב בשביל להשתייך לקבוצות מסוימות ששם ימצאו חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מקבל את "מרגישים ככה" אולי אחד מתוך מיליון "מרגיש ככה" הרוב סתם אנשים בלי חברים שספק אוהבים את המזיקה אבל לומדים לאהוב בשביל להשתייך לקבוצות מסוימות ששם ימצאו חברים.

ומה יצא להם להתקבל לקבוצה אחת ושלא יקבלו בקבוצה אחרת? ויש אנשים שכן מרגישים ככה, תהיה בטוח, שזאת דרך החיים שלהם, להתלבש תמיד אפשר איך שבראש שלך, זה לא ימנע מאותם אנשים להתנהג בהתאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מטאל , אז כולם פריקים פה.

פופ שליטה [br]פורסם בתאריך: 5.04.2007 בשעה 13:32:12

הא ובלינק 182 זה פאנקק פופ

http://pt.wikipedia.org/wiki/Blink-182

MY CHEMICAL ROMANCE זה רוק

יאא.. :kopfpatsch:

yea baby metal this shit off!!

--

MCR זה אימו, שזה נגזר מתוך רוק, אבל בהחלט לא רוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...