איזה מוסיקה אתם שומעים? - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מוסיקה אתם שומעים?

FPSbanana

איזה מוסיקה אתם שומעים?  

2066 הצבעות

1. 1. איזה מוסיקה אתם שומעים?

• מזרחית
    • דיכאון
    • מאטל(לכול סוגיו)
    • רוק כבד (רוק)
    • פופ
    • ראפ היפ-הופ
    • פאנק
    • ראגי
    • פסיכודאלי
    • אלקטרוני

Recommended Posts

^^^

איפה המטאל בכל החרא שציינת? למען השם, די להיות וואנאבי מטאלהדס. לא, נו מטאליסטים שלי, וגם ת'ראשרס, אתם לא.

ומי נתן לך את הזכות לקבוע מה הוא מטאל ומה לא מטאל? ת'ראש זה לא מטאל? פחחחחחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, ואתה שומע אופט'. מטאליסט נהדר.

כן, אתה שומע מגדת', מטאליסט נהדר.

ומי נתן לך את הזכות לקבוע מה הוא מטאל ומה לא מטאל? ת'ראש זה לא מטאל? פחחחחחח...

אני אגיד לך מה מעצבן אותי.. פוזאיסטים שונים. "רק מטאל טהור". כמו הפריקים שצובעים את עצמם בשחור ומקעקעים את עצמם ב"666" גדול ושומעים בבית קרייטור (שמיייאצצצצללל נטאאאאל!!!), ואז כשאנשים שומעים "אוי ויזמיר אתה שומע מטאל?!?!? אתה אוהב את השטן!? אתה רוצה להפיל את המדינה!?!" בגלל כל הפוזאיסטים המפגרים שלוקחים את המהות של המטאל מהמוסיקה אל התרבות. "רק מטאל אמיתי.." סדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה כולכם מקשקשים :s05: :bash:

מה יש לכם ממטאל ומטאליסטים? (על מה הוויכוח עכשו, שאתם צריכים להקפיץ לי את הת'ראד הזה כל פעם להודעות חדשות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

איפה המטאל בכל החרא שציינת? למען השם, די להיות וואנאבי מטאלהדס. לא, נו מטאליסטים שלי, וגם ת'ראשרס, אתם לא.

חייבים להודות שיש משהו מרתק בעובדה שכל המטאליסטים בגיל 14 חושבים ומתנהגים אותו דבר

"אתה לא trOO כמוני!!!11"

יעבור לך, אני מבטיח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייבים להודות שיש משהו מרתק בעובדה שכל המטאליסטים בגיל 14 חושבים ומתנהגים אותו דבר

"אתה לא trOO כמוני!!!11"

יעבור לך, אני מבטיח :)

ההפך.. נמאס לי מהפוזאיסטים.. ראית מה הבחור כתב? "רק מטאל טהור", וזאת השורה שעלתה לי על העצבים. אנשים חושבים שאני שטניסט כי אני שומע מטאל ורוצח חתולות, וזה נובע מכל הפוזאיסטים ששומעים מטאל בשביל ה"תרבות" ה"מטאילסית" ואז מציירים תדמית שגויה על הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק^^

גם אני ככה

אני הכי לא ניראה "מטאסלית" וכששואלים אותי איזה אתה שומע אז אני אומר power metal prog metal.. וכו...

אז אנשים מיסתכלים עלי כאילו אני איזה שטן קטן

והכל אני מאשים את הקופים הקטנים בני ה 14 ששומעים DEATH

ותכלס רובם באמת נאצים קטנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפך.. נמאס לי מהפוזאיסטים.. ראית מה הבחור כתב? "רק מטאל טהור", וזאת השורה שעלתה לי על העצבים. אנשים חושבים שאני שטניסט כי אני שומע מטאל ורוצח חתולות, וזה נובע מכל הפוזאיסטים ששומעים מטאל בשביל ה"תרבות" ה"מטאילסית" ואז מציירים תדמית שגויה על הכלל.

אתה כנראה גר באזור מאוד מאוד עצוב X_X

--

חוץ מהערסים שאומרים שאתה חותך וורידים לכל השאר אין בעיה עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=240241.msg2209012#msg2209012 date=1175682321]

והכל אני מאשים את הקופים הקטנים בני ה 14 ששומעים DEATH

ותכלס רובם באמת נאצים קטנים

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

ערסים? מה הקשר לערסים... ברגע ששומעים שבנאדם שומע מטאל, ישר מכונת הסטיגמות מתחילה לפעול, למשל התגובה של ג'וני לא מזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

ערסים? מה הקשר לערסים... ברגע ששומעים שבנאדם שומע מטאל, ישר מכונת הסטיגמות מתחילה לפעול, למשל התגובה של ג'וני לא מזמן

אני בן 15 כרגע וגם בגיל 14 שמעתי את אותן להקות...

metallica

iron maiden

black sabath

opeth

orphaned land

פורטיסחרוף

led zeppelin

אינפקציה

pink floyd

pantera

pearl jam

rammstein

the white stripes

אתה עדיין מאשים אותי? אני עדיין נאצי קטן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אף אחד לא אוהב פוזרים. :-X

אותי מרגיזים הילדים המפגרים שחושבים שבלינק 182 ו"סימפל פלאן", או גרוע מזה, Panic! At the disco זה פאנק. בא לי לקחת את חגורת הניטים ב-20 שקל שהם קנו ב"אודם", ולהצליף להם בפנים איתה. הכי גרוע, שכשאני באה להמליץ להם על דברים מעט יותר "קלאסיים" הם מתחילים לבכות לי שבאתי לעשות את עצמי יותר "מחתרתית" מהם. מה מחתרתי ב-Toy Dolls חוץ מזה שהם לא הופיעו ב-MTV והפוזאיסטים הקטנים לא מכירים אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אוהב פוזרים. :-X

אותי מרגיזים הילדים המפגרים שחושבים שבלינק 182 ו"סימפל פלאן", או גרוע מזה, Panic! At the disco זה פאנק. בא לי לקחת את חגורת הניטים ב-20 שקל שהם קנו ב"אודם", ולהצליף להם בפנים איתה. הכי גרוע, שכשאני באה להמליץ להם על דברים מעט יותר "קלאסיים" הם מתחילים לבכות לי שבאתי לעשות את עצמי יותר "מחתרתית" מהם. מה מחתרתי ב-Toy Dolls חוץ מזה שהם לא הופיעו ב-MTV והפוזאיסטים הקטנים לא מכירים אותם?

שנאה עצמית זה לא דבר חיובי (הייתי חייב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...