תקלת USB2!!! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלת USB2!!!

Booooome

Recommended Posts

guyl3: בדקתי גם בדקתי וכאשר אני מחובר לחיבור ה- שבאחורי המחשב, כל מה שקורה הוא שאני מקבל unknown device ו ב- manage אני לא רואה את ה- HD ואילו כאשר אני מחבר את ה- HD דרך המסך (כאמור, יש לי חיבורי במסך, והמסך מחובר למחשב) ה- HD מזוהה אך הקצב הוא כשל usb1.

CoolerThanYou: מאוד מעניין מה שאתה אומר. לי התרחשה הבעיה בלילה שבין ה- 15 ל- 16 (מיום חמישי ליום שישי) ואכן היה מאוד גשום אז. אבל מה שמוזר הוא, שיש לי UPS שאמור להגן על המחשב, מצד שני, המסך מחובר למחשב דרך והמסך לא מוגן...

אולי שווה לבדוק בחברת חשמל? ממה שאני זוכר, יש להם תקנה שאם 5 אנשים מהאיזור (אני מאיזור ראשון) מתלוננים הם צריכים לפרסם על קפיצת מתח???

אני מניח שאם לא תהיה ברירה כי פרט לפירמוט ניסיתי הכל ואני לא מתכוון לפרמט או להתקין sp2, אני אצטרך לקנות כרטיס (אני מניח שיש דברים כאלו) ואם כבר מדברים, מה לחפש שאני מחפש כרטיס usb?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאצלי זה קרה בלילה שבין ה-17 ל-18 ובאזור הרצליה.

אבל אני בניגוד אליך בטוח שזה תוצאה של פגיעת ברק באזור- שהקפיץ את המתח ולמרות שזה קרה באמצע הלילה הוא היה מספיק חזק כדי להעיר אותי, המחשב כבה ומאז התקלה.

נוסף על כך אני די בטוח שמה שגרם לבעיה זו הוא המודם של הכבלים שהיה האלמנט היחיד שחובר (בחיבור USB) למחשב, ומכיוון שמדובר בלפ-טופ שמקבל מתח משנאי שבן היתר מגן גם מקפיצות מתח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חיבורי יש לך ? , ועד כמה הם מנוצלים הכוונה שלי היא - האם כל החיבורים מלאים -מאויישים ? ומה אתה מחבר ומה כבר מחובר !! ?

אני חושב שזאת בעיית מתח - לרוב יש שני סטים של חיבורים צמודים אחד לשני ביחד הם נקראים בקר צריכת החשמל שלהם יחד צריכה להיות עד 0.5A אמפר עם יותר הם לא יעבד!!!

עם ההתקן שאתה רוצה לחבר הוא PASSIVE HUB - התקן שלוקח כוח מהמחשב ! יכול להיות שהוא צריך בקר שלום - כלומר שהחיבור השני לא יהיה מחובר כדי לנצל את רוחב הפס/מתח - זה מעלה את השאלה האם בעבר לא היה משהו אחר מחובר ליד החיבור של h.d ?

**רוחב הפס של כל בקר מחולק בין כלל ההתקנים המחוברים אליו \כלומר אם מחוברת גם מדפסת וגם סורק לאותו בקר הם יצטרכו להתחלק ברוחב הפס !

וגם יש אפשרות שהH.D חיצוני שלך הוא ACTIVE HUB -זאת אומרת שיש לו גם ADAPTOR חיצוני (מקור כוח)

האם ניסת לקחת את הדייבר של לוח האם ולנסות להתקין שוב את חבילות התמיכה ב 2 ...?

כי לפי מה שהבנתי שאתה לוקח את הUSB של המסך הוא כן מתחבר !! אך לא במהירות HIGH SPEED שמאופיינת ברוחב פס של 480Mb/s - כי הוא בעצם USB1

זה מצמצם את התקלות ל ..

1. בעיית מתח - פתרון : ניתוק התקן אחר מהבקר או להוסיף מתח ע"י גורם חיצוני

2. שהUSB HUB שלך ללא דרייבר - יכול להיות שהסרת אותו בטעות או משהו אחר גרם לו להיפגע - תנסה להתקין (נמצא בד"כ על דרייבר של לוח האם )

3. אתה לא הבחנת ביןusb 1 לחיבור 2

4.אמרת שראית unknown כלומר הוא מזהה שמשהו מנסה להתחבר אליו אך לא יודע מה - sp 2 ללא צורך בפרמוט - (כי חבל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4.אמרת שראית unknown כלומר הוא מזהה שמשהו מנסה להתחבר אליו אך לא יודע מה - sp 2 ללא צורך בפרמוט - (כי חבל...)

bullshit- לי יש SP2 ואותה תקלה!

ו-Booooome, שאלה- חוץ מה-HD והמסך חובר משהו אחר ל- (נגיד מודם) בלילה שזה קרה?

לגבי פתרון שלי לבעיה- אין מה לעשות, בסופ"ש אני יתקין את הווינדוס מהתחלה וידווח על התוצאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bullshit- לי יש SP2 ואותה תקלה!

הלוווו !!! תרגיע - הוא עוד לא דיווח על הנעשה - ויכול להיות שזו גם תקלה בתיוג של האותיות

- אם אין הקצאת אות לכונן למה שהוא יזהה אותה ... זה קרה לי פעם

האם יש סיכוי שהbuffer או הבקר הפנימי של הH.D הלך ... ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guyl3: יש לי 6 חיבורים במחשב עצמו. 4 חיבורים תחתונים ושני חיבורים עליוניים, כולם מאחור. המסך מחובר לאחד החיבורים התחתונים ולמסך עצמו מחוברים 2 רכיבים: עכבר וממשק חיבור למצלמה (כאשר המצלמה כמעט ולא מחוברת). לחיבורים העליונים מחוברים webcam שלרוב אינו פועל ו ה- HD.

אני רוצה להדגיש, שעד אותו יום חמישי לא היתה שוב בעיה, והכל עבד מהר וטוב.

בקשר ל- HD, ניחשת נכון: יש לו חיבור כוח חיצוני.

בקשר ל- 4 האופציות שהזכרת:

1. לצערי אני לא יודע כיצד לוודא כמה מתח דורש כל רכיב - אשמח ללמוד

2. בעיית Drivers: כאמור הכל פעל כראוי עד לאירוע ביום חמישי בלילה. לאחר מכן הסרתי את הדרייברים והתקנתי כמה פעמים. כל פעם שאני מסיר העכבר לא פועל (מן הסתם) ולאחר ההתקנה הוא כן פועל (מה שמוכיח שהתקנתי משהו שעובד. תחת ה- Device Manager אני רואה את ה- USB 2 Enhanced Host Controller ועדיין כאשר אני מחבר את ה- HD כל מה שאני רואה הוא Unknown Device וזה קורה לי גם עם המצלמה. ניסיתי לעשות Disable ל- usb2 host ואד כל חיבורי ה- USB קפאו ובכל מקרה, זה לא פתר את הבעיה.

3. לא הבחנתי בין usb1 ל- usb2: אני מעתיק מ ו ל- HD דרך תוכנת Copy/Paste שהתקנתי שמדווחת על מהירות העברת מידע וכן הצריבה ל- מ ה- HD איטית בהרבה ממה שהיתה פעם.

4. אני לא רוצה להיכנס לנושא התקנת SP2 כי אין לי כוח להתמודד עם כל מה שלא יעבוד לאחר ההתקנה, ואני חושש שזה לא יפתור לי את הבעיה. יכול להיות שהרכיב שמטפל ב- USB2 התקלקל - יש דרך נוספת לבדוק? (תוכנת בדיקה???)

מה שלא ניסיתי זה להוריד עבור ה- HD החיצוני (לא יודע אם יש דבר כזה ובזמנו לא ניסיתי כי הכל פעל כראוי)

אני כנראה אנסה להתקין כרטיס PCI המכיל חיבורי USB

CoolerThanYou: לשמחתי שוב דבר אחר לא נדפק פרט ל- USB2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל- HD, ניחשת נכון: יש לו חיבור כוח חיצוני.

2. בעיית Drivers: כאמור הכל פעל כראוי עד לאירוע ביום חמישי בלילה. לאחר מכן הסרתי את הדרייברים והתקנתי כמה פעמים. כל פעם שאני מסיר העכבר לא פועל (מן הסתם) ולאחר ההתקנה הוא כן פועל (מה שמוכיח שהתקנתי משהו שעובד..

לא ביקשתי שתסיר את כל הדרייברים !!!

דבר שני אולי מקור הכוח החיצוני שלHD עושה בעיות <? נסה לשחק עם זה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי גם ה הקצמי היה שולח מתח למכשירים שחיברתי אליהם אבל לא היה מזהה אותם... זו לא הייתה בעיה של ווינדוס..

וגם לפני שנה בערך הUSB האחורי של המחשב שלי (אלה שנמצאים ממש על הלוח אם) הפסיקו לעבוד.. חשבתי שהם נשרפו וויתרתי כי לא היו לי רעיונות איך לפתור את זה (אפילו שאלתי פה בפורום ולא הצלחתי לתקן). וכשראיתי את הת'רד הזה הגיעה לי יוזמה חדשה.. ניתקתי את הכבלים של הUSB הקידמי מהלוח אם וחיברתי אותם לפינים אחרים (שגם הם חיבורי USB) על הלוח אם.... ואז אני לא בטוח איך אבל הUSB הקדמיים פתאום התחילו לזהות כל מכשיר שהכנסתי אליהם (מקודם הם רק נתנו מתח) ואפילו ה האחוריים שחשבתי שנשרפו התחילו לעבוד פתאום... כולם USB2 ... אני יכול רק להניח שהמחשב לא נתן זרם מספיק לכולם וככשיניתי את החיבורים של ה המתח התחלק כמו שצריך וחזרתי לעבוד עם 9 הUSB שיש לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש מה ללמוד !

פה אני מתרגל עזרה לאנשים כי אני לומד בקורסים

הראשון שלקחתי mcdst -טכנאי + תעודת מיקורוסופט שמראה שאני יודע לתת תמיכה

השני mcsa _a/מנהל רשת/administrator

צריך לצבור נסיון איכשהו - (אני בצבא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לחדד את הבעיה (או לפחות לספר על עוד כמה סימפטומים):

כאשר אני מחבר רכיב usb2 דרך המסך, המחשב מזהה את HD כ- usb2 אך אומר לי שבגלל החיבור המהירות מופחתת, וכמובן כאשר אני מחבר את ה- HD ישירות, אני מקבל : unknown device.

כלומר, אני חושב שהמחשב מזהה כל רכיב שיחובר אליו (לדוגמא webcam) בתנאי שהוא לא mass storage device.

האם ייתכן דבר כזה או שמא אני לחלוטין לא בכיוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...