הוספתי 512MB, למה אני לא מרגיש שום הבדל? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספתי 512MB, למה אני לא מרגיש שום הבדל?

Big_Guy7

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא מדבר על Dual Channel, כביכול זה "ביצועים כפולים" (שמתי במרכאות כי זה לא ממש כפול), אבל בכ מקרה בשביל שזה יהיה ב Dual Channel אתה צריך מספר זוגי של בלוח.

3 = לא זוגי ככה שאין לך DUAL.

והזכרונות צריכים להיות במספר הסלוט הנגדי שלו, למשל:

ריק X ריק X = דואל צ'אנל

X ריק X ריק = דואל צ'אנל

XX ריק ריק = לא

ריק ריק XX = לא

מבין?

מכיוון שה 256 וה 512 הם אצלך בסלוטים נגדיים (דואל), יתכן וזה גורם לבעיות. (מכיוון שב DUAL לרוב צריך דגמים זהים של זכרונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סידרתי אותם כמו שאמרו לי פה,

256 512 256 ->>מעבד

אני לא ממש מרגיש הבדל בביצועים, אבל הוא רושם שמחובר לי 1GB (הוא גם רשם לפני שהחלפתי את המיקומים).

אני אמור להרגיש את ההבדל?

איפה ה"ריק"?

אתה מתכוון ככה?

256 512 256 ריק ->>מעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

וחברה יש עוד בעיה, מאז ששמתי את הזיכרון, אתמול המחשב עשה לי ריסטרט סתם ככה באמצע עבודה,

והרגע זה קרה לי עוד פעם.[br]פורסם בתאריך: 16.02.2007 בשעה 15:46:05

עוד פעם הוא עשה לי ריסטרט...

למה זה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסדר של הזיכרון אמור להיות מקבילי בכל זוג, במקרה שלך (פנל קדמי לכיוון המעבד): 256,512,256,ריק - או - 256,512,ריק,256.

הזיכרונות הכפולים יעבדו כדואל והבודד של 512 לא ינוצל כדואל בכל מקרה זה בוודאי אמור להשפיע על המהירות של המחשב (לטובה).

לגבי הכיוון, הזכרונות יכולים לשבת על הלוח רק בדרך אחת, אין לך יכולת משחק בכיוונים, הכנס את הזיכרון בהתאם לשן שבסלוט ולשקע שבסטיק.

לגבי הריסטרטים יכול להיות שיש לך תקול, יש דרכים לבדוק את זה, חפש בפורומים כאן הוראות לבדיקת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה - או שכל הזכרונות בדואל או שכלום לא בדואל. לגבי תקיעות - יש לוחות שלא יכולים לעבוד עם כמה שונים. בלי קשר - תריצו

MEMTEST תמיד יכולות להיות בעיות שגם אם לא יתקעו סופית יאיטו את המעבד ואחרון חביב - לפותח התרד תבדוק את הגדרות הזכרון

הוירטואלי, המקום הפנוי בדיסק ורמת האיחוי

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איחוי - תעשה "מאפיינים" על הכונן ב"מחשב שלי" ושם תבחר כלים --> איחוי כעת. זה לא האיחוי הכי טוב בעולם אבל זו התחלה.

זיכרון וירטואלי - תעשה "מאפיינים" על "המחשב שלי" ושם תבחר "מתקדם", תחת "ביצועים" תבחר "הגדרות" -> "מתקדם" -> "שנה" ותכתוב

כאן מה אתה רואה. אני אשתדל לענות במוצ"ש

שב"ש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אם יש לי 2 סלוטים פעילים של 512MB ו2 ריקים,

1. אני יכול להוסיף עוד 2 של 512MB ועדיין לעבוד בDUAL? (או בQUAD ;D)

2. אני יכול להוסיף עוד 2 של 1GB, שניהם על השחור (יש לי כחול ושחור) ועדיין לעבוד בDUAL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה העליתי תמונה...

[br]פורסם בתאריך: 16.02.2007 בשעה 17:46:49

טוב תראו בינתיים הוצאתי את הזכרון החדש מהמחשב.

כרגע אני עף שני הסטיקים של ה 256 באותו אופן שהם היו לפני שהוספתי את ה 512.

המחשב עובד קצת יותר לאט מפעם אבל אי אפשר ככה, כל שעה-שעתיים הוא עושה ריסטרט סתם ככה.

לדבר עם החנות?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...