שאלה לגבי X1950PRO AGP - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי X1950PRO AGP

eliXir

Recommended Posts

לחבר שלי יש לוח מבוסס AGP והוא רוצה לקנות כרטיס חזק, ולפי הכרטיסים המומלצים ה-X1950PRO הוא הכרטיס החזק ביותר ל-AGP כיום

אז רציתי לדעת אם זה מעודכן ונכון והוא יכול להזמין עם ראש שקט שאין משהו יותר טוב ל-AGP ^^

http://www2.zap.co.il/model.asp?model_id=492309

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mainboard Manufacturer: Technology Co., Ltd.

Mainboard Version: x.x

Mainboard: GA-8S661FXMP-RZ

OS: WinXP Professional 5.1 Service Pack 2 (Build #2600) CPU: 4 , 2.40 GHz Video: Plug and Play Monitor on ATi ATI 9600 Series (1024x768x16bpp 60Hz) Sound: Realtek AC97 Audio Memory: Used: 722/1024MB Uptime: 3w 3d 4h 13m 23s HD: [C:] 1.31/14.32 GB [E:SECOND] 1.50/9.76 GB [F:WAREZ] 3.21/27.50 GB Connection: Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC - Packet Scheduler Miniport @ 100.0 Mbps

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מחשב חדש אם אתה אומר שרק המעבד הוא בעייתי.. ואני מדבר איתו עכשיו והוא לא מעוניין לקנות מחשב חדש, ואם הוא יוציא את המקסימום מהכרטיס מסך אז הוא יהיה מרוצה.

מקסימום אם יהיה צורך לאחר קניית הכרטיס לשדרג הוא ישדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא יקנה את הכרטיס למה הוא ישדרג?

הוא ידפק בגלל ה AGP...

שיחסוך עוד איזה 1500 שקל ויקנה מחשב חדש כבר... ב 3500 אפשר להוציא מחשב לא רע בכלל.

ואם בכל זאת הוא רוצה לקנות ל AGP שישמור את הכסף ויקח 7600GT ב 820 שקל. גם אותו אני מאמין שהמעבד יגביל אבל לא כמו שהוא יגביל את ה 1950Pro.

אם הוא יקח 7600GT הוא יחסוך הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה1950 הוא מאוד בעייתי... הוא צורך המון חשמל מה שיכול להוות בעיה עם ספק ג'נרי חלש , הוא ענק ולא יכנס למארזים קטנים

ויש שמצויידים בחיבור חשמל של PCI-E ללא מתאם למולקס מה שיהיה בעיה שוב עם ספקים ישנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מחשב חדש אם אתה אומר שרק המעבד הוא בעייתי.. ואני מדבר איתו עכשיו והוא לא מעוניין לקנות מחשב חדש, ואם הוא יוציא את המקסימום מהכרטיס מסך אז הוא יהיה מרוצה.

מקסימום אם יהיה צורך לאחר קניית הכרטיס לשדרג הוא ישדרג.

זה לא שווה לא להשקיע בכרטיס מסך AGP במיוחד אם זה למשחקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...