מחירים ומוצרים חדשים של AMD בארץ, למשל 3800 (640 שקל) ו 4400 כפולי ליבה - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירים ומוצרים חדשים של AMD בארץ, למשל 3800 (640 שקל) ו 4400 כפולי ליבה

farcry

Recommended Posts

אבל גם בגלל שאנשים דורשים את זה. הצרכן הישראלי הממוצע בטוח שמוכרי מחשבים עושים עליו את השנתית, ומנסה בכל כוחו להוריד את המחיר. הגישה של הלקוח הישראלי הממוצע מעצבנת, ובמקרים רבים הוא מביא על עצמו את הזבל שדוחפים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כבר עניין הביצה והתרנוגלת.

אין ספק שלקוחות ישראליים הם נוראיים. יש אגב לקוחות יותר נודניקים מהישראלים בעולם, אבל לא נתקלתי בחוצפה כמו בקרב הישראלים אצל לקוחות מחו"ל(משום מדינה, כולל מדינות ערביות ומהמזרח הרחוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הפורום הזה בזמן אמת נאבק בפנטיום 4 בכל הכוח? האם כיום הפורום הזה מזהיר מפני הפנטיום 4?

למעשה לא דיברתי על הפורום, דיברתי על חברים ומשפחה

היתה תקופה שלא היתה סיבה להילחם בP4

כשהיו רק חדי ליבה היו ישומים מסוימים שעבדו טוב יותר על NB למיניהם מאשר על K8 ויותר התאימו לאנשים מסויימים

כשהיה רק כפול ליבה אחד זול (805) והכפול ליבה הזול ביותר של עלה כמעט 2000 ש"ח היה חכם יותר לקחת את ה805 מאשר 3200/3500 חד ליבה

אבל אתה היית קיצוני מדי בדעתך אז

תשתמש בחיפוש ותראה שבהתאם לצרכים ולתקציב התאימו את המעבד המתאים ביותר, גם אם זה היה 805 או P4 3200 וגם אם זה לא מצא חן בעינייך אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוף הויכוח לגבי שוסטר

כל הודעה שתמשיך את הויכוח אחרי הקו תזכה לאזהרה עבור כל הודעה

האם הפורום הזה בזמן אמת נאבק בפנטיום 4 בכל הכוח? האם כיום הפורום הזה מזהיר מפני הפנטיום 4?

תעבור על המפרטים בפורום מפרטים שנה אחורה

תגיד לי כמה P4 אתה מוצא שם

וזה בלי לציין את העובדה שהפנטיום 4 הוא מוצר ככל מוצר

פחות מוצלח היום? נכון

זה מונע ממנו את זכות הקיום כמוצר? לא

תראה כמה אנשים קונים שמנים לרכב מחברה X שמייצרת בעזה שמן שנראה פחות סמיך מהשתן שלי

אתה לא יכול לבחור לאנשים מה לקנות, אתה יכול לעמוד מהצד לייעץ ולדפוק את הראש בקיר כשהם לא מקשיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה לא היה צריך להאבק בפנטיום 4, פשוט אמר בקול ברור למי שרצה לשמוע וגלש בו - צ'מעו, ל-X,Y ו-Z כדאי יותר A64, כאשר ל-V אולי עדיף P4 אבל תדעו שהביצועים פה באים על חשבון רעש, חום, הספק וביצועים ברוב הדברים האחרים.

ואת זה הוא עשה.

יחס ההמלצות לקניית מחשב עד ליולי 06 מעת יציאת ה-A64 לשוק - היה לדעתי מעל 1 ל-5 עד 10 לטובת AMD.

האתר גם, לא הפורום, סקר בתקופה הזו לא מעט מעבדים, חילק שבחים לרוב ל-AMD (בחר בהם כמעבד השנה איזה שלוש שנים ברציפות, לא?), ובסקירות של הפנטיום שהיו במשך השנים הראה לא מעט מה המצב בשוק, למשל:

מבחני הביצועים שערכנו למעבד ה-965, שמבחינתנו מייצג את פסגת הביצועים של ה-Pentium, היו למעשה קרב שתוצאותיו ידועות לנו מראש, שכן רובכם ודאי ידעתם כבר שה-FX60 חזק משמעותית מכל מעבד בסדרת ה-Pentium שאינטל יכולה להציב מולו. כפי שראינו הן במבחני הביצועים הסינטטיים והן במשחקים, ה-FX60 השיג ניצחון סוחף על פני ה-965 Extreme Edition, למעט מקרים בודדים, בשל הארכיטקטורה החדשנית שלו ובשל העובדה ש- הצליחה לרכב על גל ההצלחה שלה בשנים האחרונות ולייצר פשוט מצוינים.

אז אנא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה לא דיברתי על הפורום, דיברתי על חברים ומשפחה

היתה תקופה שלא היתה סיבה להילחם בP4

כשהיו רק חדי ליבה היו ישומים מסוימים שעבדו טוב יותר על NB למיניהם מאשר על K8 ויותר התאימו לאנשים מסויימים

כשהיה רק כפול ליבה אחד זול (805) והכפול ליבה הזול ביותר של עלה כמעט 2000 ש"ח היה חכם יותר לקחת את ה805 מאשר 3200/3500 חד ליבה

אבל אתה היית קיצוני מדי בדעתך אז

תשתמש בחיפוש ותראה שבהתאם לצרכים ולתקציב התאימו את המעבד המתאים ביותר, גם אם זה היה 805 או P4 3200 וגם אם זה לא מצא חן בעינייך אז

בחיים שלי לא המלצתי על קניית מעבד ב 2000 שקל לאף אחד, המעבד היקר ביותר שיצא לי להיות מעורב

בקנייתו עלה 1400 שקל (אתלון 64 3000 בשקע 754), לעצמי המעבד היקר ביותר שקניתי עלה 1200

שקל (פנטיום 3 600).

אני פוסל באפן גורף את הפנטיום 4 בערוב ימיו (2.6 ג"ה ומעלה בערך) - למה וכמה? מי שזה מעניין אותו

שיעשה חיפוש פורום על משתמש "תפוחים", לא מיתכוון להיכנס לזה מחדש. אבל דעתי בענין נחרצת מתמיד,

מוצר שמסמל ציניות עסקית, מוצר פסול, מוצר שהיה צריך ועדיין צריך להזהיר את הציבור הרחב מפניו.

ילדים, היזהרו מעצי באובב ומפנטיום 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר עניין הביצה והתרנוגלת.

אין ספק שלקוחות ישראליים הם נוראיים. יש אגב לקוחות יותר נודניקים מהישראלים בעולם, אבל לא נתקלתי בחוצפה כמו בקרב הישראלים אצל לקוחות מחו"ל(משום מדינה, כולל מדינות ערביות ומהמזרח הרחוק).

יודעים מה? לקוח נודניק זה לקוח טוב(לרוב), לקוח שאכפת לו מהאיכות של המוצר שלו, שישאל, יתמקח ויתעניין, או כמו שכבר אמרו לפחות יתן לקרוב משפחה לעשות את זה בשבילו.

לקוח מעצבן, שזה בעצם רוב הלקוחות הישראלים, זה לקוח שאכפת לו רק מהמחיר, ולא משום דבר אחר.

טוב נו, הוא גם מחפש "שמות", ז"א מותגים. רובם לא יקנו חברה מסוימת, לא בגלל שהיא לא טובה(מה שלא נכון, כמו במקרה של intel-amd) אלא בגלל שזאת לא החברה השניה... למה? כי ככה. כובע עף לגובה. ככה הראש של הישראלי המצוי עובד.

ואם כבר אנחנו עוסקים בלקוחות ישראלים, הם לא רק מעצבנים, אלה לקוחות שמגיעים בבאנדל שבו אתם מקבלים טמטום וחשיבה חד כיוונית ואטומה,

ובגרסאות הextreme יש גם קולניות.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

כל C2D ב-OC קורע כל מעבד קיים של היום.

E4300 בoc טוב יותר מ5600x2+? או אפילו מFX6x?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה לא היה צריך להאבק בפנטיום 4, פשוט אמר בקול ברור למי שרצה לשמוע וגלש בו - צ'מעו, ל-X,Y ו-Z כדאי יותר A64, כאשר ל-V אולי עדיף P4 אבל תדעו שהביצועים פה באים על חשבון רעש, חום, הספק וביצועים ברוב הדברים האחרים.

ואת זה הוא עשה.

יחס ההמלצות לקניית מחשב עד ליולי 06 מעת יציאת ה-A64 לשוק - היה לדעתי מעל 1 ל-5 עד 10 לטובת AMD.

האתר גם, לא הפורום, סקר בתקופה הזו לא מעט מעבדים, חילק שבחים לרוב ל-AMD (בחר בהם כמעבד השנה איזה שלוש שנים ברציפות, לא?), ובסקירות של הפנטיום שהיו במשך השנים הראה לא מעט מה המצב בשוק, למשל:

אז אנא.

נו, ויש משהו ממה שכתבת שלא ידוע? TRYING TO TALK SENSE TO A BRICK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודעים מה? לקוח נודניק זה לקוח טוב(לרוב), לקוח שאכפת לו מהאיכות של המוצר שלו, שישאל, יתמקח ויתעניין, או כמו שכבר אמרו לפחות יתן לקרוב משפחה לעשות את זה בשבילו.

לקוח מעצבן, שזה בעצם רוב הלקוחות הישראלים, זה לקוח שאכפת לו רק מהמחיר, ולא משום דבר אחר.

טוב נו, הוא גם מחפש "שמות", ז"א מותגים. רובם לא יקנו חברה מסוימת, לא בגלל שהיא לא טובה(מה שלא נכון, כמו במקרה של -amd) אלא בגלל שזאת לא החברה השניה... למה? כי ככה. כובע עף לגובה. ככה הראש של הישראלי המצוי עובד.

ואם כבר אנחנו עוסקים בלקוחות ישראלים, הם לא רק מעצבנים, אלה לקוחות שמגיעים בבאנדל שבו אתם מקבלים טמטום וחשיבה חד כיוונית ואטומה,

ובגרסאות הextreme יש גם קולניות.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

E4300 בoc טוב יותר מ5600x2+? או אפילו מFX6x?

בוודאי שE4300 באוברקלוק עדיף על כל FX או X2.

הלקוחות הישראליים הם ממש לא מטומטמים. הלקוחות הישראלים הם עצלנים - הם רוצים שיעשו את העבודה בשבילם. מעבר לכך, הישראלי מגיע עם גישה של 'מגיע לי הכל'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שE4300 באוברקלוק עדיף על כל FX או X2.

אולי בתנאי מעבדה ומיכשור למדידה, בבית אף אחד לא יגיע לתוצאות כאלו ויציבות לזמן ממושך! 800Mhz FSB :screwy:

ואל תביאו לי לינקים של אנה וכל קוקוריקו של .

ותתחילו להכניס לתודעה שהעתיד הוא 64 ביט, ואינטל שם נופלת בגדול! ברצלונה... ברצלונה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בתנאי מעבדה ומיכשור למדידה, בבית אף אחד לא יגיע לתוצאות כאלו ויציבות לזמן ממושך! 800Mhz FSB :screwy:

ואל תביאו לי לינקים של אנה וכל קוקוריקו של .

ותתחילו להכניס לתודעה שהעתיד הוא 64 ביט, ואינטל שם נופלת בגדול! ברצלונה... ברצלונה... ;D

כמה שטויות...

מאיפה הגעת לזה שהם לא יציבים לאורך זמן?

אני עדיין מעדיף את 'אנה' ושאר הקוקוריקו מאשר הבלוג השבועי של 'דים סאם'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא עם 4300 באוברקלוק מתון, מגיעים לביצועים מטורפים. לכרטיס הזה באוברקלוק נמוך יש יתרון עצום כי ה-FSB שלו נמוך מלכתחילה, ואז בתקציב נמוך יחסית (של מעבד + זכרונות) אפשר להגיע לכוח אדיר למעבד. וכשאני אומר מתון, אני מתכוון מהסוג שהמלצת עבור ה-3800 ;)

(רק כדי שלא תתחיל לזיין את השכל על יציבות).

(וכן, אני מדבר ל-urib).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...