מחירים ומוצרים חדשים של AMD בארץ, למשל 3800 (640 שקל) ו 4400 כפולי ליבה - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירים ומוצרים חדשים של AMD בארץ, למשל 3800 (640 שקל) ו 4400 כפולי ליבה

farcry

Recommended Posts

...

בכל מקרה, אורי אני מציע שתראה את הירידת המחירים של ב20 באפריל (הרבה יותר שווה) וכדאי שתסתכל אצלי בחתימה :xyxthumbs:

יש לי מידע מבוסס על שמועה על ירידת מחירים מטורפת, משהו משהו, בעוד 3 שנים וחודשיים, כדאי לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל C2D ב-OC קורע כל מעבד קיים של היום.

אני חושב שמי שיש לו קצת הבנה יודע טוב מאוד שאין מה להסתכל על משהו שהוא פחות מC2D. באומרי זאת, אני לא מתכוון למי שקונה מחשב לדודה או לסבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

anandtech האתר הזה ממומן ע"י אינטל, אפילו בלי ה-e6300 יותר מהיר שם.

מעניין שהסינים מראים לך תוצאות 1:1 על המסך בלי חשבון לאינטל או . :kopfpatsch:

you gotta be shittin me

הם היו בסדר עד שה-C2D יצא לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמי שיש לו קצת הבנה יודע טוב מאוד שאין מה להסתכל על משהו שהוא פחות מC2D. באומרי זאת, אני לא מתכוון למי שקונה מחשב לדודה או לסבא.

אפשר לחשוב כמה אנשים יודעים בכלל מה זה OC?

הכל טוב ויפה כאן בפורום, אבל מבחינה מעשית המשתמשים כאן מייצגים אחוז מזערי מאוד מקוני המחשבים,

אשר רובם לא יודעים מה זה OC והנותרים מפחדים להוציא את המילה מהפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר על עוד 3 שנים. מדובר על עוד חודשיים. יחי ההבדל הקטן.

...

בחודש 4 מן הסתם ירדו המחירים גם אצל , המחירים בגינם נפתח האשכול הם כאן ועכשיו,

בעוד חודשיים שלושה מן הסתם התמונה תהיה שונה, אצל שני היצרנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני אני מסכים איתך. איבדו את השוק הבינוני-נמוך לאינטל, ועכשיו עם הורדת המחירים קיבלו אותו בחזרה (בכל מבחינת עדיפות בקניה כמובן).

אבל יש לי נטיה להתנגדות מיידית ש-urib יצר. אני מאוד מקווה שאתה לא כמוהו (או כמו תפוחים המקורי :P) ותתבסס על עובדות בלי פנאטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה כאן בפורום, אבל מבחינה מעשית המשתמשים כאן מייצגים אחוז מזערי מאוד מקוני המחשבים,

צודק לחלוטין...אחוז האנשים שעושים OC הוא מאד קטן והייתי אומר די זניח

אז באמת זה שחברי הפורום יש להם מושג בזה לא הופך את שאר המשתמשים לכאלה...

אז מה שצריך לעניין אנשים בשורה התחתונה זה המחיר ותו לא.

ועם נותנים מחיר נמוך אז לקחת אותם כנ"ל ..ולא צריך לעניין אותם כמה באס שמאס אפשרות לעלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה תגיד על מי שקונה מחשב מבוסס 4, 500, 600, 800, 900?

מה איתו? אגב, זה עדיין רובו של השוק (כנראה שיש הרבה דודים וסבים). למה זה רובו של השוק?

כי המחיר של הפנטיום 4 מתחת לתחתונים וזה השיקול המרכזי של קונה המחשב הממוצע, כולל

חברות.

לכן, ביום שהאתלון 64 X2 יהיה רמת הסף ואנשים יפסיקו לקנות 4 תגיד תודה.

גם מצד האמת, אי אפשר להצדיק מעבד של 900 שקל ומעלה עבור רוב השוק, לכן יש מקום ועוד

איך לאתלון 64 3800 X2 במחיר של 600 שקל, הוא נותן פחות ביצועים מה e6300 אבל הוא

עדיין מוצר איכותי (ומפיץ את בשורת כפולי הליבה), בניגוד לפנטיום 4 המאוס.

לכן מן הסתם תצא איתי בקריאה נרגשת אל עם ישראל:

א. כל מי שקונה מחשב בתקציב מוגבל, לשימוש כללי או משחקים, ותקציבו עבור מעבד עד 600 שקל

- לא לקנות 4 אלא אתלון 64 X2.

ב. מי שקונה מחשב עם תקציב פחות מוגבל ולסעיף המעבד מוקצבים 900 שקל ומעלה, שיילך על

core 2 duo או על מעבד בעל מחיר וביצועים דומים (אם יש/יהיה כזה).

אני בטוח שקריאתנו הנרגשת והמשותפת תרעיד לבבות. [br]פורסם בתאריך: 15.02.2007 בשעה 09:03:15

באופן עקרוני אני מסכים איתך. איבדו את השוק הבינוני-נמוך לאינטל, ועכשיו עם הורדת המחירים קיבלו אותו בחזרה (בכל מבחינת עדיפות בקניה כמובן).

אבל יש לי נטיה להתנגדות מיידית ש-urib יצר. אני מאוד מקווה שאתה לא כמוהו (או כמו תפוחים המקורי :P) ותתבסס על עובדות בלי פנאטיות.

הסיבה ל "פנאטיות" של תפוחים המקורי עברה מן העולם, הפנטיום 4 בתהליכי הפיכה לפריט אספנים,

בתוך ארון זכוכית על מצע בד ירוק עם מדבקה מעל "פנטיום 4" - שם, הוא כבר לא יוכל לגרום נזק לאף אחד,

הסיוט הזה, נגמר (לפחות עבור מי שלא מתפתה למחירי האפס בהם הוא נמכר כיום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שלא מבינים עדיין קונים 4 חד ליבה(וכן אני רואה את זה קורה), כי זה מה שהמוכרים דוחפים להם, אז זה לא העניין בכלל. חוץ מזה, בפירוש אמרתי שאני פונה לאותם אנשים שכן מבינים מה הם עושים ומה הם קונים.

לאנשים שלא מבינים את ההבדל בין המעבדים, לא ממש ישנה איזה מעבד הם יקחו - וזאת המציאות.

עריכה: תפוחים - את התגובה שלי לא רשמתי בכלל אלייך. מצד שני, היא מתאימה לדברייך כמו כפפה ליד. אנשים קונים את מה שדוחפים להם - וזהו עיקרו השוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אחלה מחיר ל 2X3800

640 שח בעד מעבד כפול זה באמת מחיר משתלם ואנשים שקונים או שדוחפים להם מעבד 4 חד ליבתי זה בכלל על הפנים .

כרגע באמת אצל מי שהתקציב מוגבל עדיף 38002X .

:xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ אבל זה קשור לנושא .

אם ה-3800 ליבה כפולה הוא בעצם פעמיים 3200 ומתפקד כמוהו בתוכנות\משחקים (שלא תומכות ליבה כפול) , אזי איך באנצ'ים מראים נתונים טובים יותר (ובהרבה) לטובת ה-3800X2 ??? הרי זה בעצם 3200 והתוכנות בבנצ'מרקים מנצלות כיום רק ליבה אחת.

מישהו יודע ?

הנה לינק שבדקתי באתר: בחרתי לדוגמא אפליקציה של קידוד.הנ"ל רלוונטי גם לעוד תוכנות ומולטיטסקינג .

http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=492&model2=490&chart=178

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...