מחירים ומוצרים חדשים של AMD בארץ, למשל 3800 (640 שקל) ו 4400 כפולי ליבה - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירים ומוצרים חדשים של AMD בארץ, למשל 3800 (640 שקל) ו 4400 כפולי ליבה

farcry

Recommended Posts

וחבל שכך , צריכה להשקיע בפרסום גם בארץ .

זאת בעיה שערוץ הקניות מוכר את כל הבויילרים של לאנשים תמימים.

אנשים יושבים מול הטלויזיה ורואים "איש מחשבים" מספר להם סיפורים על המעבד, שבעצם הוא מראה רק את הגוף-קרור שלו,

ובמסך רץ לו מתקופת המלך ארתור. ואז... הם אומרים וואו.. אחלה מחשב, מחיר מצוין! "מחר אני הולך ל-א-ב-ג מחשבים וקונה מחשב כזה" כמובן בוילר 4. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^^^

כל עוד המשתמש לא שם לב להבדל, זה לא ממש משנה.

ואם הוא רק גולש באינטרנט ועובד על וורד, הוא לא ירגיש בהבדל.

הוא כן ישים לב (למשל לרעש או כאשר המחשב יתקלקל) רק לא יקשר זאת לכך שקנה זוועתון פנטיום 4.

חבל שיש מי שעדיין עוזר לאינטל למכור/לדחוף את הפנטיום 4 ומטייח את היות המעבד הזה מוצר פסול.

א. על מה אתה מדבר? הירידת מחירים הזו עוד לא הגיע לארץ למיטב ידיעתי... עד עכשיו כפול ליבה מינימלי היה עולה 700- 800 ש"ח.

ב. כמה אנשים כבר מכירים את AMD? כאשר מישהו נכנס לקנות מחשב רוב הסיכויים שהוא יבקש אינטל ו-geforce. בזה מסתכם הידע של הקונה הממוצע.

ג. פנטיום 4 זה שם גדול בפני קוני מחשבים עם ידע מועט, ולכן קשה לשכנע אותם לקנות "לא מוכר".

אתה בכלל קראת את ההודעה שפתחה את האשכול? לפחות את הכותרת? בוודאי שירידת המחיר הגיעה,

גם לפניה גרסאות ה 89 וואט היו באזור ה 660 שקל.

אתלון 64 חד כבר זמן רב באוזר ה 500 שקל, זה לא מנע מכל חנויות הזבל בארץ

לדחוף 4 כאילו אין מחר ואין אתלון 64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? שוק המחשבים בישראל הוא כל כך קטן שלא משתלם להשקיע בו... זה נובע בעיקר מכך שאנחנו מדינה קטנה.

ליבואן לא משתלם לפרסם? אפילו ברמת אתר אינטרנט בעברית לגבי AMD?

זה לא ענין של כדאיות זה ענין של גישה מחורבנת, תעיף מבט על אתר המפיץ

של AMD בארץ, זוועה:

http://www.techdata.co.il/

לאינטל יש לפחות דף פתיחה בעברית

http://www.intel.com/cd/corporate/europe/emea/heb/287256.htm

מגיעים אליו דרך הכתובת

ww.intel.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה שערוץ הקניות מוכר את כל הבויילרים של לאנשים תמימים.

אנשים יושבים מול הטלויזיה ורואים "איש מחשבים" מספר להם סיפורים על המעבד, שבעצם הוא מראה רק את הגוף-קרור שלו,

ובמסך רץ לו מתקופת המלך ארתור. ואז... הם אומרים וואו.. אחלה מחשב, מחיר מצוין! "מחר אני הולך ל-א-ב-ג מחשבים וקונה מחשב כזה" כמובן בוילר 4. :kopfpatsch:

שיטה טובה להרוויח כסף,מתי אצל AMD? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטה טובה להרוויח כסף,מתי אצל AMD? :xyxthumbs:

לצערי הרב השיטה מופעלת גם עם מחשבים מבוססי אך למרבה הזוועה (בפעם האחרונה שראיתי,

לפני כמה חודשים), היה מדובר על "שיא הטכנולוגיה": אתלון .

ל "ערוץ הקניות" לא אכפת איזה זבל הוא דוחף, העיקר שהקופות מתמלאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייי לאן הדיון הזה גלש.. :screwy:

בכל אופן לאור הורדת המחירים של- שווה לאנשים בעלי תקציב נמוך לקחת את המעבדים הללו..

מה לעשות שרוב רובה של המדינה לא נכנסת לפורום הזה,והם אינם יודעים מה משתלם ומה לא והם עדיין חיים בעידן שהפנטיום 4 זה המחשב החזק כיום בשוק

לאנשים האלה לא תוכלו לעזור..אבל למי שנכנס לפורום ומבקש עזרה במפרט והתקציב נמוך הוא יתוודע למחיר הנמוך ויש לומר גם השווה של AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבואן לא משתלם לפרסם? אפילו ברמת אתר אינטרנט בעברית לגבי AMD?

זה לא ענין של כדאיות זה ענין של גישה מחורבנת, תעיף מבט על אתר המפיץ

של AMD בארץ, זוועה:

http://www.techdata.co.il/

לאינטל יש לפחות דף פתיחה בעברית

http://www.intel.com/cd/corporate/europe/emea/heb/287256.htm

מגיעים אליו דרך הכתובת

ww.intel.co.il

אני לא רואה את המטרה.

עבור לקוח פשוט, מספיק המידע שהחנות מספקת באתר שלה או המידע שהוא מקבל מהמוכר.

די להוציא את חנויות המחשבים תמימות. נוח מאוד למוכרים לתקוע לאנשים זבל שעבר זמנו במחיר מופקע.

יש לי שאלה אליך ואשמח לתשובה כנה.

עבדת פעם בחנות מחשבים במשך תקופה של יותר משבוע או שכל ההבנה שלך במחשבים הגיע מהרשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה את המטרה.

עבור לקוח פשוט, מספיק המידע שהחנות מספקת באתר שלה או המידע שהוא מקבל מהמוכר.

יש לי שאלה אליך ואשמח לתשובה כנה.

עבדת פעם בחנות מחשבים במשך תקופה של יותר משבוע או שכל ההבנה שלך במחשבים הגיע מהרשת?

עבדתי ועדיין עובד בתור טכנאי פרטי(רק שאני משתדל שלא לרמות אנשים להבדיל מ'עמיתים' רבים). אז יצא לי להכיר לא מעט 'חברים' למקצוע שעובדים בחנויות מחשבים. רובם רמאים, שלא מבינים הרבה בחומרה, ומנסים למכור זול ביקר, בטענות שקריות שזה 'הכי טוב שיש'.

בלי להעליב, כעבודה קבועה, יש לי מקצוע קצת יותר טוב ומכניס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מתעסק בסחר מחשבים, וכן הייתי מנסה למכור את המוצר הכי זול בכמה שיותר כסף.

ולמה זה? כי אני מרוויח מזה, לא מוכר מחשבים בשביל הכיף.

בגלל חשיבה כזאת המקצוע הזה בהשפתות, לך תעבוד בשוק הכרמל וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...