המחשב זוחל כמו צב ולא מוצא ת'סיבה....המחשב מקודם לא היה ככה הוא היה טס....חחח - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב זוחל כמו צב ולא מוצא ת'סיבה....המחשב מקודם לא היה ככה הוא היה טס....חחח

yossik17

Recommended Posts

קצת *הרבה* ... וHD גדול יותר... וכ. מסך חזק יותר... ורצוי גם מעבד מהיר יותר...

בקיצור- לא.

ig אם היית קורא קצת ולא ישר לכתוב הודעות אז היית מבין שאני מוסיף עוד 512 ואני קונה כרטיס חזק.....פלוס אני מוסיף עוד איזה 200 gb אבל כפי שכתבתי בהודעה הראשונה"מקודם זה לא היה ככה פתאום זה התחיל להיתקע........"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה טוב אחי בקשר לויסטה עזבו אני מוותר עליה אולי אני אתקין אחר-כך שאני כבר אשפר ת'מחשב לחלקים חזקים!! :hat:

וח'ברה בבקשב אל תדברו איתי עכשיו על חומרה אני יודע שהמחשב שלי עם חלקים מסכנים אבל אין מה לעשות ...

תעזרו לי טכנית בתוכנות ועצות וכ"ו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מלחיץ אותך... פשוט הסברתי לך למה אתה לא יכול להתקין וויסטה :)

ולגבי התוכנות כבר אמרו לך... רצוי שתפרמט, תתקין ווינדוס מחדש, פאייר וול נורמאלי (אישית אני חושב שהפאייר וול של ווינדוס מספיק) וAV...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. איזה זה?

ב.האתר לא עובד הוא חסום חחח

ג.שמעו אפשר אכשהו עם איזה תוכנה "שתתקין מחדש" את המחשב כי נראה לי שנמחקו לי כמה קבצים של המערכת ובגלל זה הוא נתקע יאנו איזה תוכנה שבודקת את הרגיס'טרי ובודקת ואם משהו לא נכון היא מוחקת ושמה חדש או אם משהו נמחק היא מתקינה אותו,ואם התוכנה avast pro טובה כי אולי אין לה הגנה טובה?...

ובקשר לnod 32 אפשר לשים לה **** או משהו....(************...)אם כן דברו איתי באייסיקיו בקשר ל*** וזה...********

באמת נראה לך? יש לך אזהרה 1 מתוך 3 על Warez באזהרה השלישית אתה תנעל / תורחק מהפורום

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...