Supreme Commander Demo - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Supreme Commander Demo

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתם צריכים להבין שמשחק בנוי לעומסים וה30 FPS ישאר גם אחרי שתשגר 10000 (כמות אפשרית במשחק) לבסיס האוייב שלך...

אני חושב שאפחד לא שם לב שאפשר להאיץ את הבנייה ע"י בחירת היחידה שבונה וקליק ימני על המבנה שבונה... גם ENGINEERS יכולים לעזור... (כמובן שכל עזרה תעלה יותר אנרגיה)

עכשיו סיימתי את המשימה הראשונה עם האדומים ואני חייב לאמר שאתה משתמש ב200 יחידות במשחק הזה אתה באמת מרגיש את האינטנסיביות של הקרב (פיצוצים רעשים ואפילו על ההגדרות הכי נמוכות זה נראה יפה כלכך...)

האינטרפייס מצויין במיוחד הזום אאוט ל THEATER OF WAR שכל כך עוזר בפלישות העצומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheReaper, אתה צודק לדעתי, לא נראה לי התהיה ירידה כלשהי ב FPS גם במפות כבדות ועמוסות. מה גם שכשניסיתי בהגדרות הכי נמוכות, אמנם FRAPS הראה רק 30 FPS, אבל זה בהחלט הרגיש הרבה יותר חלק מ 30.

ד"א, ייצור יחידות קרקע מהיר פי כמה וכמה מייצור , אז אני חוזר בי מה"אכזבה" הקודמת שטענתי שזמן הייצור רב מדי יחסית לזמן התקיפה.

אבל עדיין מפריע לי שלא מצאתי דרך לשלוט במתרחש אצלי בבסיס (בעיקר מבחינת ייצור יחידות) בזמן שאני מתעסק בלתקוף בסיסי אוייב למשל.

ועוד דבר - היה הרבה יותר נחמד אם היה אפשר לכוון את ה engineers שיבצעו תיקונים באופן אוטומטי לכל דבר שבקרבתם, במקום שיהיה צורך להקליק בנפרד על כל פריט שאני רוצה לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheReaper, אתה צודק לדעתי, לא נראה לי התהיה ירידה כלשהי ב FPS גם במפות כבדות ועמוסות. מה גם שכשניסיתי בהגדרות הכי נמוכות, אמנם FRAPS הראה רק 30 FPS, אבל זה בהחלט הרגיש הרבה יותר חלק מ 30.

ד"א, ייצור יחידות קרקע מהיר פי כמה וכמה מייצור , אז אני חוזר בי מה"אכזבה" הקודמת שטענתי שזמן הייצור רב מדי יחסית לזמן התקיפה.

אבל עדיין מפריע לי שלא מצאתי דרך לשלוט במתרחש אצלי בבסיס (בעיקר מבחינת ייצור יחידות) בזמן שאני מתעסק בלתקוף בסיסי אוייב למשל.

ועוד דבר - היה הרבה יותר נחמד אם היה אפשר לכוון את ה engineers שיבצעו תיקונים באופן אוטומטי לכל דבר שבקרבתם, במקום שיהיה צורך להקליק בנפרד על כל פריט שאני רוצה לתקן.

אם אתה כל כך רוצה אתה יכול לשלוח דוא"ל לחברה המייצרת (אני פשוט לא בטוח אם זה כבר סיים את שלבי הפיתוח או לא...) ותבקש מהם להוסיף את מה שאתה רוצה (התחננות תעזור)

האמת אני לא רואה מה הבעיה לנהל את הבסיס מהקרב... אתה יכול לעשות ZOOM IN גם על המיני מאפ וגם על המסך

עריכה-

אל תזלזלו במשחק כל עוד לא בניתם 500 יחידות לפחות ושלחתם אותן לקרב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא רואה מה הבעיה לנהל את הבסיס מהקרב... אתה יכול לעשות ZOOM IN גם על המיני מאפ וגם על המסך

נכון, אבל בכל זאת מדובר כאן באחת ממערכות ה UI היותר מתקדמות שראיתי ב RTS, אז ציפיתי שיהיה אפשרי לנהל את הבסיס בצורה מרוחקת.. הרי כבר ראינו דברים כאלו בעבר.

נו, מילא.. זה בטח לא מה שימנע ממני לקנות את המשחק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, זה פשוט TA עם גראפיקה יפה.

המשחק הזה בדיוק כמו TA פשוט גאוני, מה לעשות שכאשר יוצא משחק אסטרטגיה שלא מכוון למכנה השכלי הנמוך ביותר הרבה אנשים פשוט לא יודעים מה לעשות עם עצמם.

המשחק הזה מאפשר לחזור לחלוטין ולנצח גם מהשמדה מוחלטת, דורש מיקרו ניהול של כל יחידה ויחידה, ונותן קרבות ברמה שלא ראיתי מאז העדכון ל2000 יח' לTA האגדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה בדיוק כמו TA פשוט גאוני, מה לעשות שכאשר יוצא משחק אסטרטגיה שלא מכוון למכנה השכלי הנמוך ביותר הרבה אנשים פשוט לא יודעים מה לעשות עם עצמם.

המשחק הזה מאפשר לחזור לחלוטין ולנצח גם מהשמדה מוחלטת, דורש מיקרו ניהול של כל יחידה ויחידה, ונותן קרבות ברמה שלא ראיתי מאז העדכון ל2000 יח' לTA האגדי.

אני רק מזכיר שההגבלה של המשחק היא 10000 יחידות...

אם תצליח למצוא של כזה קרב ההנאה אמורה להיות מובטחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחריי שעה וחצי של משחק

שכמעט סיימתי את המשימה הראשונה,אני אגיד את דעתי..

דבר ראשון שיחקתי על הגדרות גראפיות הכי גבוהות שיש כולל AF16 וAA8

והמשחק עובד חלק תמיד,אבל גם ככה היו איזה 30-40 יחידות כולה זה לא מבחן אמיתי...

בהתחלה המשחק ממש עצבן אותי ולא התלהבתי בכלל מהגראפיקה,אבל אחרי שלמדתי לשחק והבנתי בערך איך הכל עובד

ממש אהבתי את המשחק!

הקרבות ממש יפים ומציאותיים,אם יורים טיל למטוס אז הוא פשוט נופל ולא ממשיך להלחם אחרי שפיצצו אותו אלף פעם,ואת זה אני אוהב

וכמובן שככה מרגישים ת'אפקטים וכל זה,ואז רואים שהמשחק נראה פשוט נהדר... בקרובת בעיקר :jump:

לקח לי זמן לקלוט איך לבנות יחידות ובתים מהר יותר,זה היה כל כך איטי בהתחלה ומסריח..

בקיצור אחלה משחק ממש אהבתי, אני רץ "לקנות" אותו כשהו יוצא :xyxthumbs:

[br]פורסם בתאריך: 7.02.2007 בשעה 19:07:46

מה זה TA :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, סיימתי את השלב הראשון, ופשוט התאהבתי. אכן, המשחק הזה הוא TA עם גראפיקה יפה, TA מלוטש.

מזמן (בעצם, אולי מאז שיצא לי קצת לגעת ב TA לפני הרבה מאוד זמן) לא שיחקתי במשחק שבו לנצח לא תלוי בכמה טוב ומהר אתה מקליק על העכבר וכמה טוב ומהר אתה בונה יחידות. מספרים רבים לאו דווקא מנצחים קרבות, וצריך לדעת להשתמש בכוחות בצורה נכונה.

וזו היתה רק ההתחלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...