Supreme Commander Demo - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Supreme Commander Demo

Born2Kill

Recommended Posts

אני שיחקתי בבטא של המשחק.

קודם כל- זה אחד המשחקים הכבדים ביותר ששיחקתי בהם.

אני לא רואה מישהו עם P4 1800 משחק במשחק הזה. זה טירוף. שהמסך ממש עמוס- המשחק פשוט שוחט את המעבד.

הטענות פה לא מפתיעות אותי- המשחק הזה מצד אחד מעצבן ומצד שני מאוד מאוד מושך.

הוא משחק קשה, דורש המון תשומת לב לכלכלה, דורש המון תשומת לב לבניה פרטנית של יחידות, לריגול יעיל וכו'. לא מוסיף גם שהוא כבד בטירוף ויש לו אחת מהמנועים המורכבים שראיתי.

מצד שני- כל המורכבות הזו מאוד מספקת. אין כמובן כמו לבנות יחידות מתקדמות בהמוניהן וללכת לקרב אדיר.

זה משחק אסטרטגיה לשמו. לטוב ולרע.

אני מאוד מתלבט בינו לבין COH.

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כשיהיה לי זמן לשחק אני קונה את שניהם..

והמשחק באמת כבד יחסית, בצורה קצת לא ברורה. (כלומר, אני לא בטוח אם העומס הוא עומס גראפי לא יעיל או עומס חישובי על המעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם.

פשוט הוא מעמיס על המעבד הרבה יותר מכל משחק אחר שראיתי.

אם בעבר כלל האצבע להרכבת מחשב למשחקים היה שכרטיס מסך חזק הוא הכי חשוב, הרי שבמשחק הזה זה כנראה המעבד.

(כמובן שגם צריך כרטיס טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אני עם 15FPS בהגדרות בינוניות עם המפרט שלי, עד שנזכרתי שהפעלתי פילטרים דרך הדרייברים :P

בכל אופן, אחרי חצי שעה של משחק אני יכול לומר שזה משחק מאוד נחמד אבל צריך הרבה סבלנות.

אסיים את הדמו עד שבת אני מאמין ותהיה לי חוות דעת יותר טובה בעיניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אני יכול לחיות אם הכל

אבל דבר אחד שבאמת מעצבן אותי זה העומס של המשחק, אפילו בהתחלה של המשחק שעוד אין כלום על המסך זה לא עלה לי מ30 FPS

איזה עומס יכול להיות שאין כלום על המסך חוץ מהקומנדר, אין לזה סיבה חוץ מקידוד גרועה של המנוע!

חשבתי אולי זה הגיוני בגלל העומס הגדול של החישובים של יחידות זזות על מפות גדולות, אבל זה גם לא הגיוני כי אם אני עושה זום אאוט ל-TOW המשחק טס;

אז מה 4 יחידות ועץ בזום אין יותר כבד ממפה שלמה??

אני מאוד מקווה שזה ישתנה אם יציאת המשחק המלא כי זה דיי באסה ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מאוד מוזר לי.

שיחקתי בSkirmish במדיום,

לא בניתי כמעט כלום, רק הגעתי למצב שיכולתי לקנות את ה Exp (ניסיוניים או איך שלא קוראים לזה),

קניתי, תוך דקה הרסתי להם את הבסיס הדי גדול יחסית לשלי.

קצת מגוחך לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מאוד מוזר לי.

שיחקתי בSkirmish במדיום,

לא בניתי כמעט כלום, רק הגעתי למצב שיכולתי לקנות את ה Exp (ניסיוניים או איך שלא קוראים לזה),

קניתי, תוך דקה הרסתי להם את הבסיס הדי גדול יחסית לשלי.

קצת מגוחך לא?

היחידות הגדולות הן מטורפות.

בכל מקרה בתור אחד ששיחק באינטרנט (בבטא)- זה לא היה קל שם.

כמעט תמיד הפסדתי.

והאמת שאף פעם לא בניתי את היחידות הניסיוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

80 אחוז?? שינית לאיזשהו view מסוג מיוחד שאני לא מכיר?

מלבד לשחק עם המקשים שמשנים את ה layout (F12 מראה את כל הקיצורים האלו) אני לא מכיר אפשרויות אחרות

אוקיי, אני לקראת סיום שלב שני, ואני חייב לציין שהוא רץ חלק בהרבה מהשלב הראשון, למרות שבניתי בו הרבה יותר יחידות. (הרבה מעבר לנדרש למשימה, זה פשוט תענוג לראות את שדה הקרב ככה)

אמנם שדב הקרב שומם יותר מהשלב הראשון, אבל בהחלט יש הבדל - אם השלב הראשון רץ "חלק" כיאה ל 25 FPS, השלב השני רץ חלק הרבה יותר (לא מדדתי FPS, אבל FRAPS גם ככה לא מראה יותר מ 30 משום מה)

ניסיתי גם להתפרע קצת ב Skirmish, והמפה של ה Skirmish מפורטת בהרבה ועמוסה (כמו עצים וכו'). בניתי ה-מ-ו-ן יחידות, והמשחק המשיך לרוץ חלק. יכול להיות שהיתה בעיה רק בשלב הראשון? או שיש בעיות רק במפות ספציפיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

80 אחוז?? שינית לאיזשהו view מסוג מיוחד שאני לא מכיר?

מלבד לשחק עם המקשים שמשנים את ה layout (F12 מראה את כל הקיצורים האלו) אני לא מכיר אפשרויות אחרות

אוקיי, אני לקראת סיום שלב שני, ואני חייב לציין שהוא רץ חלק בהרבה מהשלב הראשון, למרות שבניתי בו הרבה יותר יחידות. (הרבה מעבר לנדרש למשימה, זה פשוט תענוג לראות את שדה הקרב ככה)

אמנם שדב הקרב שומם יותר מהשלב הראשון, אבל בהחלט יש הבדל - אם השלב הראשון רץ "חלק" כיאה ל 25 FPS, השלב השני רץ חלק הרבה יותר (לא מדדתי FPS, אבל FRAPS גם ככה לא מראה יותר מ 30 משום מה)

ניסיתי גם להתפרע קצת ב Skirmish, והמפה של ה Skirmish מפורטת בהרבה ועמוסה (כמו עצים וכו'). בניתי ה-מ-ו-ן יחידות, והמשחק המשיך לרוץ חלק. יכול להיות שהיתה בעיה רק בשלב הראשון? או שיש בעיות רק במפות ספציפיות?

כנ"ל לגבי, אצלי זה גם רץ בשלב השני יותר מהר, לפי דעתי זה עומס על המעבד, זה לא קשור לגרפיקה, עובדה שבשלב השני זה עובד חלק...

שאלה לאלה שיש להם C2D: גם לכם בשלב הראשון ה-FPS יורד בהרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח במאה אחוז, פשוט עשיתי את כל מה שהיה מומלץ במשחק עצמו ב tooltip של כל מבנה, כמו להקים תחנות כח צמודות למבני הייצור, לדאוג תמיד שהרבה אנרגיה ו mass וכו'.

כדאי להוריד את סרטוני ה tutorial (למרות שלא היתה לי סבלנות, פשוט "קפצתי פנימה" למשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...