Supreme Commander Demo - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Supreme Commander Demo

Born2Kill

Recommended Posts

אני מסכים שלא צריכה להיות שליטה טקטית ברמה כזו של כוחות. מה שכן צריך להיות זה לרמת היחידות, כמו בCOH. אם תשלח קבוצת חיילים לתקוף בשדה פתוח, מיד ברגע ההגעה הם יתפזרו לכל עבר בניסיון לתפוס מחסה, להתקדם אל העמדה של האויב, לאגף וכד'. בSC הם פשוט רצים אל העמדה ונשחטים בחינניות. דוגמא נוספת היא יחידות טנקים שנלחמות בארטילריה. הם פשוט רצים אל היחידה, נעמדים במרחק תקיפה ויורים בעוד פגזי הארטילריה נוחתים סביבם. אם שדה הקרב היה קטן יותר אז היה את הזמן להורות ליחידות לתקוף ולברוח. אבל FFS כבר בEARTH2150 משחק שיצא לפני שמונה שנים כמעט היה את האופציה להורות ליחידות שלך ליתקוף תוך כדי תנועה מתמדת.

יכול להיות שדבר כזה לא היה מפריע לי פעם אבל אחרי COH, שהיחידות נעות ונלחמות בצורה כל כך מציאותית, ששדה הקרב כל כך דינמי וזורם זה פשוט נראה רע.

מסכים בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא ממש קראתי את הת'רד אלא יותר רפרפתי בקלילות על הפוסטים.. אבל עדיין אני חייב להוסיף את דעתי על המשחק :

שחקתי עכשיו בדמו כמה שעות = לא אהבתי כלום במשחק הזה.

יותר מידי באלאגן , יותר מידי יחידות בשטח, משום מה ישנם מצבים שהיחידות מחליטות ללכת ולתקוף את האויב מבלי שבכלל שלחתי אותם לשם..

אין ממש מאזן כוחות הגיוני לדעתי במשחק וצריך לתקוף עם עשרות יחידות ובכמה וכמה גיחות כדי להשמיד מספר אוייבים מצומצם..

בקיצור, אולי מי שממש אוהב אסטרטגייה ואוהב להתייסר בקרובות חסרי הנאה יצליח איכשהו להנות מהמשחק הזה, לי היה קשה להנות ממנו אפילו לדקה.

במיוחד אחרי שמוסיפים למשוואה הזו את COH שהציב, מבחינתי לפחות, רף חדש לשלמות במשחקים מהז'אנר הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסתי, ושוב פעם ניסיתי ובכול זאת אני מרגיש שסתם שרפתי על המשחק הזה (הדמו) איזה 20 שעות

אין שם יותר מדי, פשוט לא עיניין אותי

לעומת זאת (אם כבר מדברם על זה) אני משחק כבר מאוגוסט (הוא יצא באוגוסט נכון?) COH ושאני אומר משחק זה אומר ~3 שעות ביום(!) בממוצע באינטרנט

המשחק הזה פשוט מדהים! הרבה מחשבה הרבה אפשרויות (כול יומיים יוצא לי להפגש בטקטיקה חדשה) הדבר היחיד שבעייתי בו זה יש רק בערך 10 מפות (של 2V2 ומעלה), אני ממתין כבר ל1.5 שהם הבטיחו כמעט באופן מלא לשלב את המפות של הזוכים בתחרות (זה איזה 5 מפות סה"כ)

בקיצור, אם מישהו מתלבט - לרוץ מהר ולקנות COH (לשחק מול המחשב זה ממש ממש ממש לא לנצל את המשחק הזה), זה סה"כ 189 שקל היום נראה והוא שווה כול שקל, ואם הייתי יודע לפני כמה חודשים מה העתיד צופן הייתי קונה אותו גם ב350 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...