יש לי מעבד e6300 ובתוכנה cpu-z מראה לי שרק ליבה אחת עובדתת ולא שתים - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מעבד e6300 ובתוכנה cpu-z מראה לי שרק ליבה אחת עובדתת ולא שתים

rrroonnii

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אבל אם הוא החליף לך הוא היה חייב או לפרמט לך או לשנות מספר קבצים כי מע' ההפעלה שלך הותקנה על לוח אחר,אלא אם זה אותו הלוח שהוחלף.

אז יכול להיות שהפיתרון הוא מה שהוצע לך וגם הייתי שוקל לחזור אליהם ולומר להם שיסדרו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם הוא החליף לך הוא היה חייב או לפרמט לך או לשנות מספר קבצים כי מע' ההפעלה שלך הותקנה על לוח אחר,אלא אם זה אותו הלוח שהוחלף.

אז יכול להיות שהפיתרון הוא מה שהוצע לך וגם הייתי שוקל לחזור אליהם ולומר להם שיסדרו את זה.

בXP אפשר להחליף עד 4 חלקי חומרה מרכזיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ נו באמת :nono:

תכף תכניס את KSP לציר הרשע ותבקש אמברגו באו"ם :screwy:

מה אם חייזרים נכנסו בלילה למחשב (השתמשו באדים כדי להוריד את המדבקה) וחטפו את ה"קור" השני למטרות ניסויים? :screwy:

יש הבדל בין להאשים בחוסר יכולת וטפשות לבין כווונה להזיק

ההודעה שלך לא מבוססת על כלום ורק מוסיפה לחץ מיותר

בוא נראה מה קורה....

לדעתי אם יש מצב שהבחור יתקין מחדש - עדיף

כך נדע אם הבעיה היא בחומרה

או אם יש איזו תוכנה שמזהה חומרה בדוס משהו כמו :

http://user.rol.ru/~dxover/speedsys/index.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה קודם כל אני לא מוצא שכתוב לי ACAPI MULTIPROCESSOR עשיתי אל תחפש ולחצתי תקדם והיה כתוב רק מחשב סטנדרטי בלי שום אפשרויות אחרות. דבר שני החליפו לי לוח אם לאותו סוג בדיוק.דבר שלישי צריך להגיע אליי מחבר ווינדוס 64 אז אני יפרמט תמחשב ונראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אני מוריד את זה. יש לי עוד שאלה יש לי סטוק של גיגה ועוד סטוק של 512 ואני רוצה להוציא את הסטוק של הגיגה ולהיות רק עם ה512 אז אני יכול להוציא את הסטוק של הגיגה ולהפעיל תמחשב רגיל ולא צריך להגדיר שום דבר במחשב?[ואחרי כמה ימים אני יחזיר את הסטוק של הגיגה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אמור להיות.

הדאגה צריכה להיות בדרך כלל אם יש לך נגיד 800MHZ ואתה מחליף אותו ב 667MHZ אז בגלל שה-800 דורש הגדרות ידניות ה-667 לא יעבוד.

חוץ מזה אם זה לא עובד אתה תמיד יכול להחזיר אותו, לשנות את הגדרות הידניות ולהחליף שוב אבל זה לא נראה לי המקרה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...