איזו גירסה של לינוקס הכי שווה להוריד - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו גירסה של לינוקס הכי שווה להוריד

shimon956

Recommended Posts

אין כזה דבר מערכת הפעלה של .

ללינוקס יש מה שנקרא הפצות, כל הפצה בנויה בצורה אחרת (בעיקרון).

אין חברת אם או משהו כזה, המערכת מבוססת קוד פתוח.

לפני שאתה מתקין תקרא קצת בנושא, היא לא מערכת פשוטה לשימוש כמו הווינדוס אבל כשלומדים להשתמש בה בצורה נכונה היא יכולה להיות מערכת מאוד יציבה ומאוד מאוד מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

imac אומר את זה, כאילו הוא אשכרה יודע על מה הוא מדבר.

אני רואה כאן זלזול? ...

אתה מכיר את הידע שלי בלינוקס בכלל שאתה מדבר ככה?

אני רוצה שתציע לו מה שאתה חושב, ע"פ ניסיון שלך

הצעתי מה שאני חושב....

ואם אתה רק רוצה להעתיק מאתרים, תוותר

זלזול , זלזול & זלזול! למה לי להעתיק מאתרים? אכפת לי אם אתם חושבים שאני מבין בלינוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בקיצור חברה אתם רבים פו בינכים אבל אני לא מקבל תשובה איזה מערכת הפעלה של linux לפי דעתכם החי תתאים לי בתור משתמש שלא יודע על מה אתם בכלל מדברים מנדריק שמה מנדריק

ספרו לי קצת על המערכת איך היא עובדת אם היא קלה לתפעול למשל כאשר אני מכניס usb אז הוא מגלה ולא עושה שום בעיה

זוהי סתם דוגמה קטנה

חברה אתם צרכים לעזור לי כי אני לא מבין בזה כלום

בתור משתמש שלא יודע כלום (נוסף בעריכה - ז"א, שאין לך ניסיון במערכת או ידע כלשהו בה), הייתי ממליץ לחפש אתרים שמסבירים על פעולות לינוקס, פקודות בסיסיות (יש מדריכים ב- www.penguin.org.il and in www.guides.co.il), ולבסוף, אם תגיע למסקנה, שזה באמת מה שאתה רוצה, תקרא מדריכים לגבי התקנה, או שתבקש ממישהו שיעזור לך בהתקנה (יעזרו לך פה אם תבקש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

imac אומר את זה, כאילו הוא אשכרה יודע על מה הוא מדבר.

אני רואה כאן זלזול? ...

אתה מכיר את הידע שלי בלינוקס בכלל שאתה מדבר ככה?

אני רוצה שתציע לו מה שאתה חושב, ע"פ ניסיון שלך

הצעתי מה שאני חושב....

ואם אתה רק רוצה להעתיק מאתרים, תוותר

זלזול , זלזול & זלזול! למה לי להעתיק מאתרים? אכפת לי אם אתם חושבים שאני מבין בלינוקס?

אני משער מה רמת הידע שלך, בעיקר בגלל הרמה בה אתה כותב, ובגלל שאתה ממליץ שטויות בלי גיבוי.

אם אתה סתם מבלבל בשכל, אל תכתוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי חושב, שאם כבר הוא עובר מוויינדווס ללינוקס, בתור שלב סיניים עדיף לו לקחת הפצה כמו ליקוריס (רדמונד) או לינדווס, זה יהיה לו הכי פשוט, והוא יוכל להתרגל בזמן הזה לעבוד ב-CONSOLE ויתרגל לכל מיני תוכנות .

דעה אישית שלי. :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...