כרטיס רשת = ADSL ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס רשת = ADSL ?

srolik

Recommended Posts

יש ברשותי של GIGABITE PE667 PRO עם כרטיס מובנה , האם אני יכול להשתמש בו לחיבור ל ADSL שיש ברשותי ( יש לי עוד מחשב עם מודם רגיל ומודם ADSL והוא מחובר לתשתית הADSL ואני מעוניין לחבר גם את המחשב השני לא בו זמנית )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו ששכחתי אם זה לא מתאים אז מה זה הכרטיס הזה והאם הוא מתאים

Edimax

EN-9130TXL

PCI < כרטיסים < רשתות ותקשורת

10-100 Base-T PCI network card - Full Duplex - W98-ME-XP-NT-2000- -GOOD FOR ADSL and Cable modems - REALTEK CHIP - Certified -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו ששכחתי אם זה לא מתאים אז מה זה הכרטיס הזה והאם הוא מתאים

Edimax

EN-9130TXL

PCI < כרטיסים < רשתות ותקשורת

10-100 Base-T PCI network card - Full Duplex - W98-ME-XP-NT-2000- -GOOD FOR ADSL and Cable modems - REALTEK CHIP - Certified -

שלום רב...

אכן כל כרטיס רשת העונה לתקן ו/או שייך לסוג של 10/100Mbps 10BaseT מתאים לחיבור מודם ADSL תקני (לא שכן זה ממשק שונה מרשת) . ראוי לציין שישנם מודמים עם שני ממשקים ע"מ שהמשתמש יוכל לברור באיזה ממשק להשתמש.

יש ברשותי של GIGABITE PE667 PRO עם כרטיס מובנה , האם אני יכול להשתמש בו לחיבור ל ADSL שיש ברשותי ( יש לי עוד מחשב עם מודם רגיל ומודם ADSL והוא מחובר לתשתית הADSL ואני מעוניין לחבר גם את המחשב השני לא בו זמנית )

כרטיס הרשת בלוחות האם מתאים לחיבור מודם ADSL בחיבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי זה האם אני יכול להתחבר עם כרטיס בלבד לרשת ADSL ( קרי - מכרטיס הרשת ישר לקו הטלפון (ADSL))

ללא צורך בכרטיס ADSL (כמו שבזק מספקת כשמתחברים לאינטרנט המהיר מה שיש לי כבר אבל על מחשב אחר )

האם הכרטיס בלוח יספיק לי בלבד ? ואם כן אז מה ההגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

לא ניתן לעשות את מה שאתה רוצה , אני מקווה שהבנתי נכון ומה שאתה רוצה זה לחבר את החוט טלפון שיוצא לך מנקודה בקיר לתוך הכרטיס הרשת ?

אין שום הגדרות שאתה יכול לעשות , אתה חייב ממשק מקשר בין המחשב לבזק , וזה המודם ADSL שלך . אם אתה רוצה שיהיה לך במחשב השני , אתה תמיד יכול לשים כרטיס נוסף במחשב שבו כבר קיים חיבור ADSL ופשוט לעשות בין 2 התחנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...