האם כדאי לחכות לכרטיסי DX10 ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לחכות לכרטיסי DX10 ?

lior6996

Recommended Posts

שלום לכולם !

אני בונה מפרט עם כרטיס מסך X1950PRO במחיר 1200 ש"ח מKSP . רציתי לדעת האם כדאי להתאפק ולחכות עוד חודשיים

ליציאת הכרטיסים החדשים - האם לדעתכם הם יתומחרו במחיר דומה (פלוס-מינוס) , האם המחירים של כרטיסים כמו זה ירדו

בעקבות יציאת הכרטיסים החדשים, והאם המשחקים הראשונים שיעבדו רק עם DX10 יצאו באותה התקופה או שגם ככה יקח זמן

עד שיהיו משחקים שידרשו רק כרטיס מסך התומך בDX10 ?

תודה מראש ,

ליאור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם !

אני בונה מפרט עם כרטיס מסך X1950PRO במחיר 1200 ש"ח מKSP . רציתי לדעת האם כדאי להתאפק ולחכות עוד חודשיים

ליציאת הכרטיסים החדשים - האם לדעתכם הם יתומחרו במחיר דומה (פלוס-מינוס) , האם המחירים של כרטיסים כמו זה ירדו

בעקבות יציאת הכרטיסים החדשים, והאם המשחקים הראשונים שיעבדו רק עם DX10 יצאו באותה התקופה או שגם ככה יקח זמן

תודה מראש ,

ליאור .

אם אתה יכול לחכות אז תחכה קצת, חבל אנחנו בדיוק בתקופת מעבר DX9>>DX10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לחכות .. ואם אתה ממש לא מוכן לחכות.. הייתי לוקח אפילו כרטיס יותר זול נשאר איתו זמן מה.. ומחליף לדיירקט 10 יותר בזול..

x1950 הוא יחסית יקר.. למרות שהוא חזק ומשתלם מאוד אם אתה רוצה להשאר איתו תקופה ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לחכות .. ואם אתה ממש לא מוכן לחכות.. הייתי לוקח אפילו כרטיס יותר זול נשאר איתו זמן מה.. ומחליף לדיירקט 10 יותר בזול..

x1950 הוא יחסית יקר.. למרות שהוא חזק ומשתלם מאוד אם אתה רוצה להשאר איתו תקופה ארוכה.

:xyxthumbs:

בדיוק מה שאני עשיתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם !

תודה מראש ,

ליאור .

אם יש לך מחשב סביר- תחכה.

אם לא- תקנה, תהנה ותפסיק לשבור את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק כמו שהוא אמר

"אם יש לך מחשב סביר- תחכה.

אם לא- תקנה, תהנה ותפסיק לשבור את הראש."

(אני לא יודע איך לצטט חדש פה)

אבל גם אני בידיוק היום הזמנתי מחשב אים הכרטיס מסך הזה ואולי אני ישדרג אותו לxt אבל בכול זאת תחכה חודש המחירים ירדו כמה תחסוך 200 שקל אני לא הייתי מחכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...